NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

PILNE !! DZIŚ 19.04.2021r Strzelanina w Rudzie Śląskiej. Policjanci zastrzelili 36-latka!!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Strzelanina w Rudzie Śląskiej. Policjanci zastrzelili 36-latka podczas pościgu. Mierzył bronią do funkcjonariuszy

19 kwietnia

W czasie pościgu w Rudzie Śląskiej doszło do strzelaniny. Nie żyje 36-letni mężczyznaZobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo – naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE >>>Przemyslaw Swiderski/DZ/KWP

Strzelanina w Rudzie Śląskiej. Podczas próby zatrzymania 36-latek zaczął uciekać przed funkcjonariuszami policji, a następnie sięgnął po broń i zaczął mierzyć w ich kierunku. – Kontrterroryści oddali strzały ostrzegawcze, które mężczyzna zignorował, więc mundurowi byli zmuszeni użyć broni – informuje podinsp. Aleksandra Nowara. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Jego broń była bronią ostrą.

W poniedziałek, 19 kwietnia, o poranku funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach prowadzili akcję, w ramach której mieli zatrzymać i doprowadzić do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu 36-letniego mężczyznę z Rudy Śląskiej, gdzie miał usłyszeć kolejne zarzuty dotyczące wymuszenia rozbójniczego.

Nie zastali jednak poszukiwanego w mieszkaniu, ale wkrótce namierzyli go nieopodal. Kiedy zauważył, że ma na ogonie mundurowych, wpadł w popłoch i zaczął uciekać.

– Policjanci rozpoczęli pościg, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. W trakcie ucieczki mieszkaniec Rudy Śląskiej staranował radiowóz, którym funkcjonariusze próbowali zablokować mu drogę. Kiedy dojechał do skarpy i nie miał już możliwości dalszej jazdy, wybiegł z samochodu – opisuje podinsp. Aleksandra Nowara, rzeczniczka KWP w Katowicach.

Wszystko działo się na ul. Szyb Andrzeja, gdzie 36-latek miał wyciągnąć broń i zacząć celować w kierunku mundurowych. Śledczy już wcześniej wiedzieli, że może być uzbrojony, dlatego w akcję zaangażowani byli nie tylko funkcjonariusze do walki z przestępczością narkotykową, ale również antyterroryści.

Strzelanina w Rudzie Śląskiej. Policjanci zastrzelili 36-lat…

– Policjanci oddali strzały ostrzegawcze, które mężczyzna zignorował, więc mundurowi byli zmuszeni użyć broni – mówi podinsp. Nowara. Poszukiwany mieszkaniec Rudy Śląskiej był jeszcze reanimowany przez zespół medyczny, ale obrażenia okazały się zbyt poważne, aby utrzymać go przy życiu. Zmarł.

Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe i fałszowanie dokumentów. Potwierdzono, że broń, którą wymierzył w kierunku policjantów, była załadowana w ostrą amunicję.

dziennik.lodzki.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: