NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mocny głos z Watykanu. Papież reaguje ws. Ukrainy

Papież Franciszek zareagował ws. napięć pomiędzy Rosją a Ukrainą, które wywołała mobilizacja wojsk w Donbasie. W mocnych słowach następca św. Piotra wezwał obie strony do pojednania.

Mocny głos z Watykanu. Papież reaguje ws. Ukrainy

Napięcie na linii Rosja-Ukraina eskaluje. W spór włączyły się także inne kraje Unii Europejskiej, które chcą wywrzeć presję na władzach Kremla.

Papież reaguje ws. Ukrainy. „Naruszenia rozejmu”

W sprawie rosnącego konfliktu w Donbasie na wschodzie Ukrainy głos zabrał także papież Franciszek. Ojciec święty zaapelował do zwaśnionych stron w niedzielę w trakcie południowego spotkania na modlitwie Regina Coeli.

– Śledzę z zaniepokojeniem wydarzenia na niektórych terenach wschodniej Ukrainy, gdzie w ostatnich miesiącach mnożą się naruszenia rozejmu. Obserwuję z niepokojem nasilenie aktywności militarnej – mówił papież Franciszek z okna Pałacu Apostolskiego.

Polska wyrzuciła Rosjan. „To porażka polskiego kontrwywiadu”

Papież wezwał wiernych do modlitwy za Ukrainę, a władze w Kijowie i na Kremlu do pojednania i wzięcia pod uwagę losu ludności cywilnej.

Papież broni Ukrainy. Wzywa Rosję do pojednania

– Domagam się stanowczo, by unikano eskalacji napięć, a wręcz przeciwnie, by podjęto gesty, które byłyby w stanie wspierać wzajemne zaufanie i sprzyjać pojednaniu i pokojowi, tak bardzo potrzebnym i pożądanym – podkreślił ojciec święty.

– Niech leży nam na sercu poważna sytuacja humanitarna, w jakiej znalazł się ten naród, któremu wyrażam moją bliskość – dodał papież Franciszek.

Ukraina kontra Rosja. Konflikt eskaluje

Eskalacja konfliktu pomiędzy Ukrainą i Rosją trwa od kilku tygodni. W Donbasie trwa mobilizacja separatystów i wojsk rosyjskich. Jak informują media, budowane są bunkry wojskowe, a także poszerza się bazę łóżkową w szpitalach.

Do rozwiązania sporu wezwali już Niemcy i Francuzi. W piątek 16 kwietnia z wizytą w Paryżu przebywał prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Polityk zaproponował zwołanie szczytu w formacie normandzkim (Ukraina-Rosja-Francja-Niemcy).

Jednocześnie politycy wyrazili wspólne zaniepokojenie rosyjską działalnością wojskową i zaapelowali o wycofanie sił z granicy ukraińskiej.

Źródło: Vatican News

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Mocny głos z Watykanu. Papież reaguje ws. Ukrainy

  1. Jack bardzo proszę dopytaj Panią o datę konca albo o wskazówki gdzie szukac albo niech powie plus minus ile zostało. To ważne!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: