NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Euronews: tajne warsztaty do produkcji broni na drukarkach 3D znalezionych na Teneryfie

Wydrukował karabin w drukarce 3D i oddał z niego 200 strzałów
Hiszpańska policja odkryła nielegalny warsztat na Teneryfie, w którym broń była drukowana na drukarkach 3D. W wyniku operacji skonfiskowano cały arsenał broni palnej i zimnej oraz ponad 30 książek o produkcji amunicji. To pierwszy przypadek, kiedy hiszpańskie organy ścigania zetknęły się z takim przypadkiem, informuje Euronews.

Hiszpańska policja w mieście Santa Cruz de Tenerife zlikwidowała podziemny warsztat, w którym broń była drukowana na drukarkach 3D. Operacja, której wyniki ogłoszono w niedzielę, przeprowadzona została wspólnie przez policjantów i urzędników skarbowych.

W wyniku nalotu zatrzymano jedną osobę. Został oskarżony o nielegalne posiadanie broni i materiałów wybuchowych. Wszczęto sprawę karną.

Podczas poszukiwań zajęto dwie drukarki 3D – a także łuski, tłumiki, magazynki, karabinek, dwa paralizatory, pięć noży, miecz i kaburę ze swastyką. Ponadto funkcjonariusze organów ścigania znaleźli ponad 30 książek na temat produkcji amunicji.

Policja poinformowała, że ​​był to pierwszy taki warsztat w kraju.

Data emisji 18 kwietnia 2021 r. 

Оригинал новости ИноТВ:
https://russian.rt.com/inotv/2021-04-19/Euronews-na-Tenerife-obnaruzhili-podpolnuyu

 

połączenie Ćwierkać wizja ołówek demotywatory - maurapaparo-asd.it

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: