NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

CZY CHILLARY CLINTON ZOSTAŁA POSTAWIONA PRZED SĄDEM WOJSKOWYM W GUANTANAMO ?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według nieoficjalnych Francuskich Niemieckich źródeł kilka tygodni temu Hillary Clinton została uprowadzona w środku nocy przez zespół 6 żołnierzy sił specjalnych po czym miała zostać przewieziona na Kubę do bazy wojskowej i więzienia w zatoce Guantanamo, które przez 4 lata było specjalnie przygotowywane na przyjęcie przyjąć 13 000 więźniów ”deep state”, którzy mieli stanąć przed trybunałem wojskowym! Procesy wojskowe odbywają się tam od 2018 roku, a niektórzy świadkowie z alternatywnych mediów musieli utrzymywać przesłuchania i wyroki w tajemnicy!

Wygląda na to, że wraz z procesem Hillary Clinton, kluczowej postaci w satanistycznej kabale kryminalnej, procesy te będą ujawniane, aby pokazać, kim są ci zdrajcy, którzy byli u władzy! Raport z pierwszego dnia procesu Hillary Clinton przed trybunałem wojskowym, który spowodował setki podejrzanych zgonów i doprowadził do międzynarodowego handlu dziećmi co kosztowało życie miliony istnień!

W czwartek rano, 8 kwietnia 2021 r., Trybunał wojskowy zebrał się w Zatoce Guantanamo, aby ustalić, czy Hillary Rodham Clinton zostanie uniewinniona za zdradę, spisek z wrogiem, zniszczenie mienia państwowego, pranie brudnych pieniędzy i spisek w sprawie morderstwa, czy też nie.

Trzech oficerów armii amerykańskiej – dwóch mężczyzn i jedna kobieta pełniących funkcję sędziów i ław przysięgłych – przez dwie godziny słuchało wiceadmirała Johna G.Hanninka, prokuratora generalnego marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, wymieniając i wyjaśniając osiemnaście konkretnych zarzutów przeciwko pani Clinton.

Przekonujące dowody łączące ich z niezliczonymi okrucieństwami przeciwko narodowi i jego mieszkańcom. Najbardziej skandaliczne zarzuty dotyczą pani Clinton w zamachach na polityków i media, tóre krytykowały jej metody i motywy, gdy była sekretarzem stanu za Baracka Husseina Obamy. 

Wiceadmirał Hannink rozpoczął inkwizycję, łącząc Clinton z morderstwem Setha Richa w 2016 roku, byłego członka Komitetu Demokratycznego, który badał ”teorię spiskową” pizzagate dokonanego w dzielnicy Bloomingdale w Waszyngtonie. dowody zdawały się potwierdzać, że wiele z tych teorii spiskowych było mocno zakotwiczonych w rzeczywistości.

Sąd zapoznał się z odszyfrowanymi wiadomościami e-mail, które Clinton wysłała do swojego doradcy i stratega politycznego Huma Abedina. E-mail zawierał krótką, złowrogą aluzję „Mam niespodziankę dla RS, wkrótce się dowiesz”. Wiceadmirał Hannink stwierdził, że nieszkodliwie brzmiąca wiadomość była przyznaniem się do winy.

E-mail był datowany 8 lipca 2016 r., Dwa dni przed morderstwem Richa. Ponadto wiceadmirał Hannink przedstawił dokumenty finansowe wskazujące, że Clinton pobrała 150 000 dolarów z konta bankowego Fundacji Clintona na kilka dni przed tragicznym zniknięciem Richa. „

Jest równie arogancka, jak nieostrożna. Jeśli połączysz kropki, nie ma innego wytłumaczenia – Clinton wynajęła płatnego zabójcę, aby zabił tego człowieka. Z jakiego powodu? Ponieważ mógł być demaskatorem?

Argumentowany wiceadmirał Hannink. 

Ponadto Clinton została oskarżona o morderstwo konserwatywnej sędziny Sądu Najwyższego Antoniny Scalii, która w niewytłumaczalny sposób udusiła się w swoim pokoju na Cibolo Creek Ranch w Shafter w Teksasie 13 lutego 2016 roku. Sędzia Rejonowy Cinderela Guevara uznał Scalię za zmarłą z przyczyn naturalnych, ale nie przeprowadzono sekcji zwłok. Sędzina była w toku zapoznawania się z tajnymi aktami dotyczącymi afery ”Pizzagate”.

W nieoczekiwanym posunięciu wiceadmirał Hannink przedstawił zaskakującego świadka, byłego doradcę Clinton Jake’a Sullivana, jej najlepszego doradcę politycznego podczas wyborów prezydenckich w 2016 r. W zamian za immunitet przed oskarżeniem Sullivan poinformował o spotkaniu, w którym uczestniczyła Clinton i menedżer jej poprzedniej kampanii Roby Mook. Tematem rozmowy był sędzia Antonin Scalia. Zgodnie z zeznaniami Sullivana, Mook powiedział Clinton, że „katalitycznie konserwatywne wartości” Scalii stanowią wielkie zagrożenie dla postępowego liberalizmu.

„Roby Mook powiedział Hilary, że nie byłoby źle, gdyby sędzia Scalia„ zniknęła ”, na co Hillary odpowiedziała, że ​​z pewnością nie miałaby nic przeciwko. Następnie zapytała Roby’ego, czy może iść. A Roby powiedział: „Tak, myślę, że może iść” – powiedział Sullivan w sądzie.

W tym momencie procesu Clinton, miała być dostać ataku padaczki (brak adrenochromu?) ratownicy eskortowali ją do oddziału medycznego GITMO. Wiceadmirał Hannink wniósł o kontynuowanie przesłuchań na inny możliwy termin.

Źródło : globalna.info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: