NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny budują wehikuł czasu? Wyciekła dokumentacja projektu zakładającego podróże w czasie

Podróże w czasie możliwe? Pojawiły się plotki i teorie, że Chiny budują wehikuł czasu

Czy podróże w czasie są możliwe jak w filmie “Powrót do przyszłości” lub “Avengers: Endgame”? A może raczej pytanie powinno brzmieć inaczej – czy jest coś niemożliwego dla Chińczyków? Wyciekły dokumenty sugerujące, że Chiny chcą zbudować wehikuł czasu.

Chiny chcą opanować podróże w czasie i zbudować wehikuł czasu? Jak wynika z dokumentów krążących po internecie, Instytut Fizyki Wysokich Energii Chińskiej Akademii Nauk oraz prywatna firma Ruitai Technology Development Technology pracują nad “eksperymentalnym urządzeniem do generowania tuneli czasoprzestrzennych”. Jak wyjaśniają The Paper Journalist i Popular Mechanics, urządzenie ma „zniekształcać czas i przestrzeń, kontrolować tempo przepływu czasu, przełamać barierę czasu i przestrzeni, a także może być szeroko stosowane do podróży w czasie, podróży międzygwiezdnych, przedłużania życia, itp. W ramach projektu planuje się wybrać lokalizację w Chinach i wydzierżawić obszar o powierzchni około 16 akrów w celu zbudowania bazy laboratoriów naukowych. Oczekuje się, że urządzenie będzie w stanie z powodzeniem przenieść eksperyment czasoprzestrzenny 7-12 miesięcy po tym, jak fundusze zostaną uruchomione.”

Chiny i podróże w czasie. Szkoda czasu na chiński wehikuł czasu?

Realizacja projektu ma rzekomo kosztować  838,171 mln dolarów i potrwać 3 lata. Warto wspomnieć, że firma Ruitai Technology Development Technology została założona 31 grudnia 2020 roku.

Serwis 6Park News podaje, że Instytut i wspomniana firma osiągnęły wstępne porozumienie w w kwestii realizacji projektu. Chinese Academy of Sciences’ Institute of High Energy Physics oczywiście zaprzecza, że buduje wehikuł czasu i podkreśla, że nie nawiązał żadnej współpracy z firmą, a do tego zamierza wyciągnąć konsekwencje jeśli poniesie straty związane z „fałszywą propagandą”. Ruitai tłumaczy się, że dokumenty to „błędnie stworzona prezentacja”.

Podróże w czasie zakazane w Chinach

Podróże w czasie w Chinach to temat tabu, szczególnie w popkulturze. Jak przypomina  The Hollywood Reporter, w 2011 roku chiński rząd zaczął cenzurować w mediach i sztuce motywy podróży w czasie, ponieważ „są one brakiem szacunku dla historii”, a twórcy „traktują poważną historię w sposób frywolny”. The New Yorker wyjaśnia, że podróże w czasie w filmach i ksiżąkach, zdaniem komunistycznego rządu, mogą rozbudzić w obywatelach chęć ucieczki z obecnej rzeczywistości, zbytnio pobudzić wyobraźnię, a nawet sprowokować pragnienie liberalizacji kraju i polityki.

Czy podróżowanie w czasie jest możliwe? Tak, właśnie to robisz

Czy w ogóle podróże w czasie są możliwe? Jazz Shaw z portalu thedebrief.org ma wiadomość do wszystkich wyznawców teorii spiskowych – wszyscy nieustannie podróżujemy w czasie przenosząc się w przyszłość… z prędkością jednej sekundy na sekundę.

Kiedy to czytasz podróżujesz w czasie, bo poruszasz się po linii czasu naprzód. Pozostaje jeszcze kwestia, jak odwrócić albo spowolnić ten proces – twierdzi Jazz Shaw. (thedebrief.org)

Chiny planują podróże w czasie? Wyciekły dokumenty przedstawiające chiński wehikuł czasuŹródło zdjęcia: Materiały prasowe
Chiny planują podróże w czasie? Wyciekły dokumenty przedstawiające chiński wehikuł czasuhttps://stanwiedzy.pl/

Better name than Avengers - Meme Guy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Chiny budują wehikuł czasu? Wyciekła dokumentacja projektu zakładającego podróże w czasie

  1. W tej kwesti dogadać musieliby się z Usa i Tajlandią bo ci już mają 2 prototypy . Pierwszy to jakby 2 rękawice zamykające obwód a drugi wygląda jak duża waliza (test w samolocie linii malezyjskich ,prawie jak skrzynia) oba przetestowane działające.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: