NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wydalenia dyplomatów ciąg dalszy – tym razem polskich i amerykańskich przez Rosję

Moskwa (dpa) – Moskwa planuje wydalenie 13 dyplomatów ze Stanów Zjednoczonych i Polski w odpowiedzi na wydalenie w tym tygodniu 10 rosyjskich dyplomatów z USA i trzech z Polski, powiedział w piątek minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, jak podała agencja Interfax.

Rosja nałożyła również sankcje na Stany Zjednoczone, jak podano w raporcie.

Ławrow powiedział, że Rosja ograniczy również działalność organizacji i fundacji z USA za ingerowanie w wewnętrzne sprawy kraju.

Misje dyplomatów z USA w Rosji mają być również w znacznym stopniu ograniczone, powiedział, a ośmiu dyplomatów amerykańskich ma być objętych zakazem wjazdu. Ich nazwiska mają zostać opublikowane później w piątek.

Ławrow wezwał też ambasadora USA Johna Sullivana do powrotu do domu na konsultacje w Waszyngtonie.

Wcześniej Moskwa wycofała z Waszyngtonu swojego ambasadora Anatolija Antonowa.

Posunięcia te są odpowiedzią na dyplomatyczną i finansową ofensywę Waszyngtonu wobec rosyjskich urzędników i firm, wszczętą w czwartek w związku z domniemanym mieszaniem się w wybory i powiązanym z Moskwą hakerstwem, które naraziło na szwank najważniejsze agencje federalne.

USA wydaliły 10 rosyjskich dyplomatów i nałożyły sankcje na kilka organizacji i osób.

Wśród objętych sankcjami jest sześć rosyjskich firm technologicznych, które wspierają moskiewskie służby wywiadowcze, jak podano w raporcie.

USA poinformowały, że 32 osoby i organizacje również zostaną objęte sankcjami za próby wpływania na wybory pod kierownictwem Moskwy, jak podano w raporcie.

Waszyngton skrytykował Rosję za ciągłą okupację Krymu, który Rosja zaanektowała od Ukrainy siedem lat temu, oraz za oferowanie nagród bojownikom w Afganistanie, którzy zabili amerykańskich żołnierzy.

Wśród wydalonych przez USA dyplomatów jest pięciu członków rosyjskich służb wywiadowczych.

29 członków NATO, z których wielu należy do UE, również poparło ten krok. Polska uznała trzech rosyjskich dyplomatów, pracowników ambasady w Warszawie, za personae non gratae i wyraziła solidarność z USA.

Mimo nowych sankcji, USA nie dążą do eskalacji napięć z Rosją, powiedział w czwartek prezydent Joe Biden.

Powiedział, że Waszyngton nie chce rozpocząć cyklu eskalacji i konfliktu z Rosją, powtarzając oświadczenie Białego Domu, który wezwał do „stabilnych, przewidywalnych relacji”.

„Nie sądzimy, byśmy musieli kontynuować negatywną trajektorię. Jednak również jasno daliśmy do zrozumienia – publicznie i prywatnie – że będziemy bronić naszych interesów narodowych i nakładać koszty na działania rosyjskiego rządu, które chcą nam zaszkodzić” – czytamy w oświadczeniu.

Wcześniej Rosja z zadowoleniem przyjęła te słowa.

Na liście działań, przed którymi USA chcą ostrzec Rosję, znalazły się: manipulowanie wyborami w USA, cyberataki, wykorzystywanie korupcji do wpływania na rządy innych państw, działania przeciwko dysydentom i dziennikarzom oraz łamanie zasad prawa międzynarodowego.

 

źródło: https://www.dpa-international.com/topic/russia-expel-13-us-polish-diplomats-tit-tat-response-urn%3Anewsml%3Adpa.com%3A20090101%3A210416-99-235687

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: