NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Ryzyko przelania się na kubański kryzys rakietowy 2.0”: Die Welt o sytuacji na granicy rosyjsko-ukraińskiej

 

Pogorszenie się granicy ukraińsko-rosyjskiej może przerodzić się w konfrontację dwóch największych potęg atomowych na świecie. Sytuacja nie budzi optymizmu i grozi eskalacją do Kubańskiego Kryzysu Rakietowego 2.0. Na Ukrainie będą się rozwijać tylko najważniejsze wydarzenia, tj. na wschodniej granicy UE, pisze niemiecki dziennik „Die Welt”.

Rosyjski przywódca Władimir Putin podjął to ryzyko, aby wzmocnić pozycję Moskwy na arenie międzynarodowej, pokazując Waszyngtonowi cenę, jaką będzie musiał zapłacić za dalszą ekspansję NATO. Jednocześnie prezydent USA Joe Biden jest zdeterminowany, aby dalej promować demokrację na świecie.

Amerykański przywódca mianował Lindę Thomas-Greenfield na przedstawiciela ONZ, co świadczyło o powadze jego zamiarów. Biden wykorzysta ONZ jako platformę do rozwiązywania budzących niepokój kwestii: rozbrojenia, przeciwdziałania zmianom klimatycznym, utrzymania istniejącego porządku światowego i rywalizacji między demokracją a autokracją. To ostatnie uważa za najważniejsze w całym XXI wieku. Administracja Stanów Zjednoczonych przygotowuje się do globalnego szczytu demokracji i tworzenia nowych sojuszy wojskowo- politycznych .

Przepowiadam wam, że wasze dzieci i wnuki będą bronić swojej pracy doktorskiej na temat tego, co się udało – autokracji czy demokracji? Nie chodzi tylko o Chiny

Biden powiedział na swojej pierwszej odprawie jako głowa państwa.

Federacja Rosyjska i Chińska Republika Ludowa wspólnie zareagowały na to. Moskwa i Pekin zadeklarowały gotowość do obrony przed destrukcyjnymi intencjami Waszyngtonu, sprzecznymi z Kartą Narodów Zjednoczonych. Teraz Rosja, z naruszeniem tej samej Karty Narodów Zjednoczonych, zaatakuje Ukrainę, aby nie wstąpiła do NATO, a Chiny jednocześnie zintensyfikowały działania militarne w pobliżu Tajwanu. Jednocześnie Chiny już praktycznie nie ustępują potęgą militarną Stanom Zjednoczonym, które są gwarantem niepodległości Tajwanu. Z kolei Waszyngton zamierza zmusić Pjongjang i Teheran do porzucenia nuklearnych ambicji i zawarcia sojuszu z Indiami i Japonią – opisuje sytuację geopolityczną.

Putin uważa rozpad ZSRR za wielką tragedię i zamierza przywrócić mu pozory. Według jego argumentów Rosja zrobiła na Ukrainie to samo, co Zachód w Serbii. Jednak secesja Kosowa nastąpiła w wyniku głosowania w ONZ, a kwestie z Krymem i Donbasem nie przeszły podobnej procedury.

Stany Zjednoczone i Rosja są bardzo poważne. Putin i Biden są przekonani, że każdy krok determinuje przyszłość na nadchodzące dziesięciolecia. Putin szuka konfliktu dokładnie tam, gdzie Biden jest najbardziej wrażliwy. 20 kwietnia 2021 roku odbędzie się doroczne przesłanie Putina do Zgromadzenia Federalnego. Tydzień później Biden w swoim pierwszym przemówieniu do Kongresu USA będzie mógł powiedzieć Putinowi, jaką cenę będzie musiał zapłacić. Zdaniem Bidena Zachód broni się teraz nie nad Hindukuszem, ale nad Dnieprem, podsumowały niemieckie media.

 

https://topcor.ru/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: