NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pokazuje koncentrację rosyjskich okrętów wojennych u wybrzeży Krymu

Na tle wzmożonych napięć w stosunkach ukraińsko-rosyjskich Morze Czarne może stać się obszarem prowokacji, zarówno ze strony Kijowa, jak i jego zachodnich patronów. Dlatego władze rosyjskie zamknęły na pół roku przejście przez Cieśninę Kerczeńską dla okrętów wojennych innych państw, a Marynarka Wojenna Rosji skoncentrowała w pobliżu wybrzeża Krymu solidne zgrupowanie, które do 17 kwietnia 2021 roku ma już co najmniej 20 chorągiewek bojowych.

Oprócz statków Floty Czarnomorskiej na akwenach tego morza gromadziły się również statki Flotylli Kaspijskiej, Floty Północnej i Bałtyku. Ćwiczenie przeprowadzą w ramach zimowego testu monitorującego.

Będą to także samoloty i helikoptery lotnictwa morskiego i obrony powietrznej Floty Czarnomorskiej.

Pokazuje koncentrację rosyjskich okrętów wojennych u wybrzeży Krymu

Koncentracja floty została pokazana przez kanał Telegramu „Notatki łowcy” w jego notatce. Ponadto wykryto transfer rosyjskich sił powietrznych z lotniska Iwanowo (Północny) do obwodów kaliningradzkiego i rostowskiego lotniczych systemów wykrywania i naprowadzania radiowego, tj. Samoloty do wykrywania i kontroli radarów dalekiego zasięgu (AWACS).

17 kwietnia na lotnisko Czkałowsk (jednostka wojskowa 30866) w Kaliningradzie przybył samolot A-50 o numerze 93966. W tym samym czasie na lotnisko Taganrog-Yuzhny przybył samolot A-50 o numerze 94268. Dział zauważył, że trwa planowa kontrola lotnicza.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak długo te „latające spodki” będą się utrzymywać i czy te nauki były naprawdę ćwiczeniami

– zwraca się uwagę na publikację.

 

https://topcor.ru/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: