NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pierwsza na świecie szczepionka jadalna: rosyjski jogurt przeciwko koronawirusowi

 

Do początku marca zachorowalność na koronawirusa w Rosji spadła poniżej 10 tys. Osób dziennie i utrzymuje się od półtora miesiąca. W tym samym czasie w Moskwie krzywa codziennych infekcji, choć nieznacznie, ale nadal poszła w górę.

W tych warunkach Ministerstwo Zdrowia usilnie wzywa Rosjan do zaszczepienia się przeciwko COVID. Wyprodukowano wystarczającą ilość szczepionek , ośrodki szczepień są otwarte w całym kraju, pracują mobilne zespoły lekarzy.

W sklepie „Wszystko dla Ciebie” – sprzedaż butów. Nie możesz wyjść na pole bez gumowych butów, nie możesz przejść się po wiosce po deszczu. W tym wiejskim centrum handlowym nadawane są wiadomości. W stałym tytule „Jedna babcia powiedziała” – o polityce, emeryturach i szczepionkach. Głos Ameryki jest głośniejszy niż głos rozsądku. Fala nieufności zostaje „przełączona” przez miejscowego ratownika medycznego. Szczepionce trzeba ufać – lekarz wyjmuje ostatnią ampułkę z lodówki.

Jeden został niedawno pochowany. Przywieźli mnie ze szpitala w zamkniętej trumnie. Cała wioska opłakiwała. Rozproszone w milczeniu – złe wieści.

Ziemia orna znów „przemówiła”, ożyła. Ciągnik majestatycznie żegluje po morzu czarnej ziemi. W południowej mgle wioska znika. Jest jedynym wojownikiem w tej dziedzinie.

Dzisiaj opuściliśmy pole późno – o siódmej rano, kiedy słońce wzeszło wysoko nad horyzontem. Pierwszy dzień siewu w 2021 roku. Teraz przesiewa się pszenicę – będzie chleb i makaron. W planach są soja, groszek, słoneczniki. Przed wyjściem w teren operatorzy maszyn przeszli przez gabinet zabiegowy – dostali szczepienie koronne.

Zimą agronom zachorował na COVID – spędził miesiąc na zwolnieniu lekarskim. Wirus nie dotknął kierowców traktorów. Kiedy w miastach ogłoszono kwarantannę, w Rasskazovskim kampania siewu szła pełną parą.

„Byliśmy na polu, pracowaliśmy, nie mieliśmy czasu zachorować. Pracowaliśmy jak nic, podnosiliśmy, usuwaliśmy” – mówi jeden z operatorów maszyn.

Dzięki szczepionce praca stała się spokojniejsza. Mobilne stacje ratownicze są gotowe do wyjazdu na szczepienia w terenie. Wszyscy rozumieją, że czas dla rolników jest gorący.

Tatiana i jej mąż dokonali wyboru. Po odczekaniu na swoją kolej przyszli po zastrzyk. Najpierw małżonek zostanie zaszczepiony. Wtedy wejdzie małżonek – głowa rodziny i gospodarstwo. Po zastrzyku nie będą czekać nawet pół godziny: Aleksander wyjdzie na pole – trzeba zasiać trzy tysiące hektarów. Tatiana idzie do szklarni. Karmi Tambowa warzywami. Spraye z mlekiem – odmówił chemii. Dlatego papryka wydaje się słodsza, pomidory – bardziej soczysta. Podczas pandemii ledwo mieli czas na dostarczanie produktów rolnych do swoich domów.

W 2020 roku zbudowali małą fabrykę konserw. Teraz solą i pieprzą według przepisów mojej mamy. Przygotowywane są dżemy i pianki z bursztynu.

Ale wirusowy rok, który mijał i na tej ziemi, pozostawił ciemne plamy, które wciąż rezonują w sercu z tępym bólem straty. „Wiele osób odeszło” – mówi Tatiana.

Przez 12 miesięcy nie spotykali się w tej sali. W białych płaszczach. Z otwartymi twarzami, kiedy możesz swobodnie oddychać. 15. Moskiewski szpital obchodzi jubileusz. Ona ma 40 lat. I cały rok poświęcony covid.

„Wirus nigdzie nie zniknął. Choroba nigdzie nie zniknęła. Pacjenci nadal są chorzy. Stopień nasilenia jest inny. A wszyscy ci pacjenci są u nas hospitalizowani. Jest bardzo ciężki przebieg zapalenia płuc i powikłań ciąży” – powiedziała Olga Konysheva, zastępca naczelnego lekarza Miejskiego Szpitala Klinicznego 15.

Szpital położniczy szpitala Filatov nadal współpracuje z pacjentami zakaźnymi. Sprowadza się tu kobiety na stanowiskach. Na oddziale intensywnej terapii – niezwykle trudne. Na oddziałach jest łatwiej.

Kiedy cały szpital pracował dla COVID, leczono tu około pięćdziesięciu tysięcy zakażonych pacjentów. W tym samym czasie lekarze prowadzili badania: sugerowali, że istnieje genetyczna predyspozycja do ciężkiego przebiegu choroby.

„To punktowa zmiana w genie, tak zwanej sekwencji nukleotydów, która nie jest chorobą, jakimś patologicznym zjawiskiem, ale jest po prostu ludzką cechą. przyczyniają się do specyfiki przebiegu tej choroby. ”- wyjaśnił Dmitrij Sychev, rektor Rosyjskiej Akademii Medycznej Ustawicznego Kształcenia Zawodowego, członek korespondent Rosyjskiej Akademii Nauk, farmakolog kliniczny.

Ciało ludzkie zawiera specjalne cząsteczki HLA typu 1. Przedstawiają układowi odpornościowemu informacje o tym, co dzieje się w jego komórkach. Wygląda jak gablota pokazująca wszystkie komórkowe „nieprawidłowości” lub genetyczne załamania.

„Dlaczego badana jest ta grupa genów HLA? Ponieważ to ta grupa genów koduje białka biorące udział w odpowiedzi immunologicznej. To wyjaśnia, dlaczego niektórzy mają burzę cytokin, a inni nie. Niektóre mają cięższy przebieg i wymagana jest sztuczna wentylacja, inni nie. Niektórzy mają KT-1 i zwolnił, podczas gdy inni mają KT-1, a wieczorem powiedzieli KT-3 ”- powiedział Dmitrij Sychev.

Nie ma jeszcze testów, które mogłyby wykryć zmiany w genach HLA. To dopiero wstępny etap badań. Długotrwała praca, która pomoże lekarzom w przepisywaniu leków profilaktycznych na czas, czyli zanim choroba przejdzie do ciężkiego stadium.

„Każda osoba jest podatna na zarażenie koronawirusem. Jak to będzie przebiegać, zależy od wielu powodów. Dlatego aby nie kusić losu i nie uciekać od niego, trzeba się zaszczepić. Po prostu nie wiem, jak inaczej powiedzieć: „powiedział Valery Vechorko, główny lekarz GKB 15.

Kiedy w zakładzie w Komsomolcu pożegnali się z głównym konstruktorem – wyjechał w wieku 53 lat, wydaje się, że młody – czuło się beznadziejność po żałobnych przemówieniach. Covid potępia nawet zdrowych. W warsztatach rozpoczęto szczepienia.

Chorowali pracownicy, inżynierowie, dyrektor zakładu również zachorował na koronawirusa. Ale nie można było zatrzymać przedsięwzięcia. Maszyny jęknęły histerycznie, zniewalając trwały metal.

„W najtrudniejszym okresie, w którym pracowaliśmy. Nawet dzień przestoju jest niemożliwy. Mamy klientów systemowych, poważnych klientów. Są to elektrownie atomowe, pracownicy nafty i gazu, które są szkieletowymi przedsiębiorstwami. Mówią: czy jest kontrakt? Panowie , Członkowie Komsomołu, kontrakt musi zostać zrealizowany – wspomina Sergey Bulakh, dyrektor generalny Zavkom SA.

Dla nich szczepionka stała się symbolem innego życia – bez żalu i strat, życia dla życia. Gubernator też przekonuje do szczepienia.

Przedszkole „Aquarelle” jest już prawie gotowe – powstało w 2020 roku. Na początku pandemii firma budowlana miała własne problemy: żadna cegła nie została dostarczona z regionu moskiewskiego, migrujący budowniczowie opuścili Rosję. Dziś wszystko przebiega zgodnie z planem.

W agrarnym regionie Tambov, który karmi całą Rosję ziemniakami, szynką i jabłkami Michurin, covid nie uderzył mocno w gospodarkę. Więcej – dla ludzi: mniej chorych, ale wciąż trudnych.

„To bardzo krucha historia, kiedy wybuch może nastąpić w każdej chwili. Naszym zadaniem jest o tym pamiętać. Nie da się tu uwieść, że wszystko jest w porządku, nie klaszczemy w dłonie. Powtarzam więc, że szczepienie jest sposobem aby zachować siebie dla siebie oraz dla swojej rodziny i przyjaciół. Główny argument, co jeszcze? ” – mówi Alexander Nikitin, gubernator regionu Tambov.

Laboratoria Federalnej Agencji Biomedycznej zakończyły prace nad nowym lekiem. Lek o ugodowej nazwie „MIR-19” do zapobiegania i leczenia COVID.

„Jest pokazywany osobom zarażonym wirusem wywołującym COVID-19. Oznacza to, że jest pokazywany każdemu, kto jest chory na COVID-19. Opracowaliśmy go na platformie, która powstała w naszym instytucie ponad dziesięć lat temu. W tym czasie opracowywaliśmy leki stosowane w leczeniu chorób, takich jak zapalenie wątroby typu C, astma oskrzelowa i alergiczny nieżyt nosa ”- powiedział Musa Khaitov, dyrektor Instytutu Immunologii FMBA Rosji, członek korespondent Rosyjska Akademia Nauk.

Po zbadaniu struktury genetycznej wirusa naukowcy byli w stanie znaleźć klucz do jego RNA. Krople do nosa dostarczą do ludzkich komórek substancję, która może blokować syntezę białek wirusowych. Technologia jest nowoczesna i złożona.

„Zablokowaliśmy replikację wirusa SARS-CoV-2 prawie dziesięć tysięcy razy, co oznacza, że ​​w rzeczywistości wirus nie był już w stanie namnażać się i powodować własnych skutków chorobotwórczych” – podkreślił Chajtow.

Strach przed nową chorobą odbija się echem w cichym krzyku. Możesz tylko złapać się szczepionki, która pomaga zapomnieć o bólu.

To nie jest tajemnica. We wsi wielu było chorych. Ciężkie wysłano do miasta oddalonego o czterdzieści kilometrów. Kto zna covid „prosto w twarz”, zapisuje się na szczepienia.

W Rosji zarejestrowano dziś trzy szczepionki na koronawirusa. Ale są też kandydaci – w fazie rozwoju.

W Petersburskim Instytucie Medycyny Doświadczalnej myszy poddano diecie ze sfermentowanego mleka. Tak właśnie odbywają się przedkliniczne badania szczepionki jogurtowej. Fragment genomu koronawirusa zamknięty jest w kapsułce bakterii kwasu mlekowego. Do smaku – zwykłe zsiadłe mleko o działaniu ochronnym. W ludzkim ciele bakterie te zaczynają wytwarzać wirusowe białko. W odpowiedzi układ odpornościowy uwalnia przeciwciała.

„To jest to samo zsiadłe mleko znane każdemu, tylko z bakteriami, które również mogą wytwarzać białko koronawirusa. To wszystko. Oprócz sfermentowanego mleka jako takiego i bakterii nie ma tam nic, to znaczy żadnych innych dodatków, żadnych elementów, które mogłyby powodować żadnych toksycznych reakcji ”- wyjaśnił Aleksander Suworow, członek korespondent Rosyjskiej Akademii Nauk, profesor, doktor nauk medycznych, kierownik Zakładu Mikrobiologii Molekularnej w Instytucie Medycyny Doświadczalnej.

„Ta szczepionka może wytworzyć odporność w jelicie. Faktem jest, że to właśnie w jelicie wirus funkcjonuje i rozwija się przez stosunkowo długi czas. Dlatego też bardzo ważne jest, aby budować bariery ochronne” – powiedział Vladimir Chekhonin, wiceprezes Rosyjskiej Akademii Nauk.

Mleko krowie można zastąpić mlekiem bez laktozy – dla tych, od których organizm nie przyjmuje. I podawaj bakterie lecznicze w postaci jogurtu, jogurtu, lodów i suchego proszku, jak mleko w proszku. Wystarczy rozcieńczyć wodą.

„Bakterie mlekowe mogą być produkowane w każdym zakładzie mleczarskim, w każdym zakładzie mleczarskim, w kuchni mleczarskiej. W tym sensie jest to produkcja bezpieczna i bardzo szybka. Otwiera to absolutnie ogromne możliwości w zakresie produkcji i dystrybucji tej szczepionki „- uważa prezes Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksander Siergiejew.

Do wykonania szczepionki nie używa się alpejskiego mleka koziego – miękkich serów ze szlachetną białą pleśnią. Te „Francuzki” z eleganckimi kolczykami w uszach wymagają szczególnej pielęgnacji. Nie możesz im powiedzieć, że ludzie chorują.

Przeżyliśmy pandemię bez strat. Ale każdy dzień jest na krawędzi. Dyrektor gospodarstwa wyraził zgodę, gdy zaproponowano im szczepienie pracowników. Życie i zdrowie zawsze przeważają.

W Polsce mieli sad wiśniowy. W Rosji jest pole truskawek. Para Smardzów od roku nie może przyjechać do Warszawy. Wkrótce obiecują wprowadzić tam ukryte paszporty. Kwestia tego, co szczepić, jest omawiana codziennie: AstraZeneca ma wiele zgonów po szczepieniu. Stany porzuciły tę szczepionkę. Tylko „Sputnik”. Nie ma w tym nic złego. Nikt nie umarł. ”

W lokalnym sklepie wielobranżowym ustawiono sztuczne kwiaty, aby zastąpić model kalosza: zbliża się Wielkanoc, trzeba pamiętać o zmarłych. Rok covid rozszerzył listę pamiątkową. I tutaj wszyscy kłócą się o szczepionkę. Jaki jest pożytek z rozmowy z tymi, którzy się mylą, ale myślą, że mają rację? W końcu nawet oni wciąż mają coś do stracenia.

Kiedy wyszli, było już za późno. Pozostałości wieczornego świtu ślizgały się po szerokiej powierzchni rzeki. I było w tym coś symbolicznego. Za zalewem głośnych słów zawsze kryje się teatralność. Wybór jest naprawdę prosty: po zmroku nocy powinien nadejść świt.

https://www.vesti.ru/

 

Covid memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory zdjęcia

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: