NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jednym słowem Jeff Bezos podzielił się brutalną prawdą, do której większość ludzi nigdy się nie przyznaje

 

Jest to opowieść o Jeffie Bezosie i kluczowej rzeczy, która według niego oddziela ludzi, którzy osiągają swój potencjał od tych, którzy tylko marzą. (Jako bonus, mój nowy ebook, Jeff Bezos Regrets Nothing, jest teraz dostępny za darmo. Pobierz tutaj.)

Chodzi o przesłanie, które Bezos zawarł w ostatnich akapitach swojego ostatniego listu do akcjonariuszy Amazona, który został opublikowany w czwartek, zaledwie kilka miesięcy przed ustąpieniem Bezosa ze stanowiska CEO.

Na wypadek, gdybyście nie czytali dalej, chciałbym podzielić się z wami jednym słowem, którego Bezos używa wielokrotnie w swojej beznamiętnej argumentacji: „odrębność”, odnosząc się do tego, co czyni ciebie, lub firmę, lub cokolwiek na planecie, naprawdę, wyjątkowym – a przeciwko temu wszystkie naciski świata, które próbują skłonić cię do dostosowania się.

Szczerze mówiąc, jest tego o wiele więcej. Przedstawia sprawę w kategoriach życie-lub-śmierć. Ucięcie tego w tym miejscu nie oddaje sprawiedliwości.

W rzeczywistości Bezos wykonał tak interesującą pracę, opierając swój argument na nauce, biologii i lekcjach „niezwykłej” (jego słowa) 35-letniej książki, że po dwóch dniach nadal o tym myślę.

Ta kluczowa końcowa sekcja zaczyna się od linijki: „Mam jeszcze jedną, ostatnią rzecz najwyższej wagi, którą czuję się zmuszony pouczyć”.

To sformułowanie jest tak skuteczne, jak wszystko, co kiedykolwiek widziałem, jeśli chodzi o telegrafowanie pasji do tego, co nastąpi potem. A to, co nastąpi później, być może nieco onieśmielająco, to 215-słowny fragment książki „The Blind Watchmaker” (Ślepy zegarmistrz) z 1986 roku, autorstwa Richarda Dawkinsa, który Bezos nazywa „niezwykłym”. Oto jego część:

 

,,Oddalanie śmierci to rzecz, nad którą trzeba pracować. Ciało pozostawione samemu sobie – a tym właśnie jest, gdy umiera – ma tendencję do powrotu do stanu równowagi ze swoim środowiskiem. …

Nasze ciała, na przykład, są zazwyczaj gorętsze niż nasze otoczenie, a w zimnym klimacie muszą ciężko pracować, aby utrzymać tę różnicę. Kiedy umieramy, praca ustaje, różnica temperatur zaczyna zanikać i kończymy w tej samej temperaturze, co nasze otoczenie.”

 

Dawkins jest emerytowanym profesorem Oxfordu i znanym myślicielem ateistycznym; jego następna książka po tej nosi tytuł Urojenie Boga. Nie szkodzi, jeśli nie znasz jego prac. Założę się, że większość ludzi, którzy czytają ten list, nie zna.

Ale skupcie się tylko na krótkim fragmencie, który Bezos zamieszcza, i oderwijcie go od jakiejkolwiek debaty teologicznej. Bezos nazywa to „fantastyczną” metaforą, która jest „bardzo istotna dla Amazona” i dla „wszystkich firm i wszystkich instytucji, a także dla każdego z naszych indywidualnych żyć”.

To ciężka sprawa. Patrzeć oczami Bezosa, to widzieć wszystko w życiu jako ciągłą walkę pomiędzy:

„ciężką pracą” i „ceną”, którą trzeba zapłacić, aby zachować „odrębność” – ponownie, używa tego słowa siedem razy w tej ostatniej sekcji, oraz
pokusą, by się poddać, zrelaksować i poddać się naturalnemu porządkowi rzeczy – stać się mniej wyjątkowym, lub jak to ujął Dawkins, „powrócić do stanu równowagi”.
Bezos kontynuuje:

 

,,Wszyscy wiemy, że odrębność – oryginalność – jest cenna. Wszyscy jesteśmy uczeni, aby 'być sobą'. To, o co naprawdę Cię proszę, to przyjęcie i bycie realistą co do tego, ile energii wymaga utrzymanie tej odrębności.

Świat chce, żebyś był typowy – na tysiąc sposobów ciągnie do ciebie. Nie pozwólcie na to.”

 

W rzeczywistości pasja Bezosa jest tylko o kilka stopni chłodniejsza, jeśli w ogóle, nakłaniając ludzi do zignorowania „bajkowego” pomysłu, że jeśli tylko „będziesz sobą”, wszystkie twoje bóle ustąpią.

Zamiast tego, pisze, jest dokładnie odwrotnie: „Bycie sobą jest tego warte, ale nie oczekuj, że będzie to łatwe lub darmowe. Będziesz musiał stale wkładać w to energię”.

To brutalna prawda, a Bezos kazał mi się nad nią głęboko zastanowić. Może dla Ciebie też ma to sens. Ale ilu znasz ludzi, którzy nigdy, przenigdy nie wezmą sobie tego do serca?

źródło: https://www.inc.com/bill-murphy-jr/jeff-bezos-shareholder-letter-richard-dawkins-blind-watchmaker-distinctiveness.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: