NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Znów niespokojnie na Ukrainie..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Znów niespokojnie na Ukrainie. „Rosjanie już pokazali, że są nieprzewidywalni i zdolni do wszystkiego”

Ukraiński prezydent Wołodymyr Zełenski przekonuje, że „rosyjska interwencja jest bardzo prawdopodobna i może do niej dojść każdego dnia”. Czy rzeczywiście Putin zdecyduje się na otwartą wojnę z naszym sąsiadem? Co to oznacza dla polskich firm gospodarczo zaangażowanych na Ukrainie?

Znów niespokojnie na Ukrainie. "Rosjanie już pokazali, że są nieprzewidywalni i zdolni do wszystkiego"
Ukraińscy żołnierze w pobliżu linii frontu w Donbasie, 12 kwietnia 2021 r. (East News)

– Wyraźnie widać, że w Donbasie (wschodnia Ukraina – gdzie od 2014 r. toczą się walki z prorosyjskimi separatystami wspieranymi przez Moskwę) mimo zawieszenia broni liczba ostrzałów wzrosła. Ruchy wojsk rosyjskich przy granicy z Ukrainą także niepokoją. Strach przed otwartą wojną na nowych frontach wzmacnia fakt, że Putinowska Rosja już dowiodła, że jest zdolna do wszystkiego i trudno przewidzieć, co zrobi – ocenia Mariusz Cielma, ekspert wojskowy i naczelny branżowego magazynu „Nowa Technika Wojskowa”.

Jak już pisaliśmy, Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy informował, że Rosja przerzuciła już do granicy z Ukrainą i na zaanektowany Krym 16 batalionowych grup taktycznych. Ocenia się, że może się tam znajdować ok. 11-14 tys. żołnierzy.

Szef sztabu generalnego sił zbrojnych Ukrainy generał Rusłan Chomczak twierdzi, że do wcześniej stacjonujących wzdłuż ukraińskiej granicy 28 batalionowych grup taktycznych Rosji, dołącza kolejnych 25. Z kolei rzeczniczka prezydenta Zełenskiego Julia Mendel powiedziała w poniedziałek agencji Reutera, że przy granicy Rosja skoncentrowała ponad 40 tysięcy żołnierzy oraz drugie tyle na Krymie.

Dokładne liczby są oczywiście znane tylko Rosji, która z właściwą sobie rezerwą komentuje ruchy przy granicy z Ukrainą. Rzecznik Kremla zapewnił w poniedziałek ze spokojem, że działania te nie są dla nikogo zagrożeniem, a są jedynie realizacją wcześniej planowanych ćwiczeń i sprawdzianem gotowości armii.

Teatr czy przygotowania do wojny?

– Oczywiście i tego wykluczyć nie można. W tym roku są też planowane przez Moskwę kolejne ćwiczenia Zapad (z jęz. rosyjskiego: zachód). Zatem za kolejne kilka miesięcy będziemy świadkami następnego teatru wojskowo-dyplomatycznego. Poprzednie takie ćwiczenia dla sytuacji w regionie nie miały większego znaczenia. Armia i tak jest w Rosji w ciągłej gotowości, a tak ćwiczy się po prostu przesuwanie całych zgrupowań wojsk – mówi Cielma.

Ekspert nie wyklucza jednak, że tym razem jest inaczej. Co więcej, widzi w tym rosnącym napięciu po obu stronach granicy znaczne zagrożenie.

– Może powtórzyć się gruziński scenariusz. W 2008 r. to przecież Gruzja dokonała uderzenia uprzedzającego i Rosjanie na tacy dostali pretekst do ataku. Może jakiś dowódca polowy sam podejmie podobną decyzję lub dojdzie do prowokacji i konflikt rozpocznie się, przynajmniej w teorii, z winy ukraińskiej – zauważa Mariusz Cielma.

Rosja tworzy pierwszą jednostkę wojskową uzbrojoną w groźne roboty

Jak polskie firmy zaangażowane na Ukrainie postrzegają to zagrożenie? Oba rynki – rosyjski i ukraiński – znajdują się wśród 10 najważniejszych w polityce eksportowej polskiego giganta z branży chemii budowlanej.

Sieć sprzedaży w rozbudowie

– Bacznie obserwujemy rozwój sytuacji na Ukrainie, ale – jak na razie – po prostu robimy swoje, bez jakiejkolwiek paniki. Na dziś nie ma szczególnych powodów do niepokoju, a nasi handlowi partnerzy ukraińscy również nie sygnalizują obaw po swojej stronie. Wręcz przeciwnie – są gotowi inwestować w rozwój naszej współpracy i rozbudowywać sieć dystrybucji – mówi money.pl dyrektor ds. sprzedaży zagranicznej grupy Atlas Michał Gosławski.

Sprzedaż grupy Atlas tak do Rosji, jak i na Ukrainę systematycznie wzrasta, z nieco lepszą dynamiką właśnie na Ukrainie, choć tu firma konkretnymi liczbami nie chce się dzielić. W grudniu 2020 r. komunikowała też, że planuje mocno rozwijać działalność eksportową, szczególnie we Wschodniej Europie m.in. na Ukrainie i Białorusi. Skąd zatem ten spokój?

– Nasi główni ukraińscy klienci operują przede wszystkim na terenach zachodniej i środkowej Ukrainy, do linii Dniepru, stąd być może ich relatywnie większe poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście jeśli sytuacja we wschodniej Ukrainie się zaostrzy, to może mieć to wpływ na nasze wyniki sprzedaży. O ile nie jesteśmy zaangażowani na tym rynku kapitałowo, o tyle nasze efekty sprzedażowe w oczywisty sposób zależą od sytuacji geopolitycznej w regionie oraz kondycji i możliwości swobodnego działania naszych lokalnych partnerów – przekonuje Gosławski.

W odniesieniu do rynku rosyjskiego to ryzyko spadku obrotów eksportowych może być związane raczej z ewentualnymi sankcjami ze strony UE, gdyby zostały wprowadzone w wyniku eskalacji konfliktu.

Wymiana handlowa rośnie

Oczywiście dotyczy to wszystkich firm tam sprzedających, nie tylko Atlasa. Na dziś jednak szefowi sprzedaży zagranicznej tej firmy takie rozwiązanie wydaje się mało prawdopodobne.

Jacek Piechota, prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, były minister gospodarki i pracy w rządach Leszka Millera i Marka Belki, zaznacza, że ze zrozumiałych względów trudno tu być prorokiem, ale jak dotąd nie zaobserwował „ostudzenia” w zainteresowaniu Ukrainą wśród polskich przedsiębiorców.

– Pomimo niestabilnej sytuacji na Wschodzie oraz, a może przede wszystkim pandemii nasze obroty handlowe z Ukrainą wzrosły w ubiegłym roku o 3,4 proc. – mówi Piechota. Na dowód podaje liczby: polski eksport wyniósł w tym czasie 5,8 mld dol. (wzrost o 7,4 proc., r/r), import z Ukrainy wyniósł 2,9 mld dol (spadek o 3,8 proc., r/r.). – Saldo dodatnie dla Polski to ponad 3 mld dol. – wylicza Piechota.

Jak zapewnia, rozmowy dotyczące nowych projektów inwestycyjnych, w jakich uczestniczy Izba, przebiegają bez zahamowań. – Inna kwestia: co będzie, gdy przyjdzie podejmować ostateczne decyzje? – pozostawia otwartym pytanie prezes Izby.

tvp.info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: