NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zmarła na covid w szpitalu we Włocławku. Nie pożegnała się z rodziną, bo… na oddziale jej telefon zniknął

50-letnia pani Natasza zmarła po 10 dniach na oddziale covidowym szpitala we Włocławku. Przez cały ten czas rodzina, mimo wielu prób, nie miała z chorą kontaktu. Telefon kobiety zamilknął, jak tylko trafiła na oddział. Do dziś go nie odnaleziono.   

Pani Natasza trafiła do szpitala we Włocławku 31 marca.

– Ostatni kontakt mieliśmy, kiedy była przewożona z SOR na oddział covidowy. Sama do nas dzwoniła, była całkowicie świadoma. Na covidowym telefon zamilkł, jakby ktoś go automatycznie wyłączył i do tej pory, tydzień od śmierci, nie został odnaleziony. Z oddziału dzwonili do nas, że niby cały szpital przeszukali, ale nic 

– opowiada siostra zmarłej, Pani Tamara.

Rodzina twierdzi, że przez cały okres pobytu chorej na oddziale covidowym bezskutecznie starała się nawiązać z nią kontakt. Dzwonienie na oddział i prośby do pielęgniarek nic nie dały.

– Nawet nie podano jej innego telefonu, żeby mogła z nami porozmawiać, o co prosiliśmy. Wiemy, że ona sama tez chciała z nami rozmawiać, domagała się telefonu. W karcie był telefon do rodziny. Dlaczego nikt nie zadzwonił, nie przyłożył jej telefonu do ucha, nie umożliwił jej kontaktu z nami? Poszła świadoma, a widzi pani, jak wyszła… – słyszymy od siostry zmarłej.

Rodzinie nie udało się też dostarczyć chorej drugiego telefonu.

– Chcieliśmy dostarczyć na oddział drugi telefon, poprosiliśmy ochroniarza, żeby go zaniósł, poszedł, ale na oddziale mu odmówiono, telefonu nie przyjęto. W ogóle, kompletnie nie pozwolili nam się kontaktować. Nie mogliśmy przed śmiercią się z nią pożegnać – opowiada Pani Tamara.

Mąż zmarłejTelefon zaginął zaraz na drugi dzień. Dzwoniłem na oddział ciągle, pytałam o żonę. Kompletnie nie mogłem się z nimi dogadać. Mówili tylko ciągle, że żona jest w złym stanie, że stan się pogarsza. Nie pozwolili mi z nią porozmawiać. Telefonu podobno szukali, ale nic, zniknął. 

50-letnia kobieta zmarła na oddziale covidowym 9 kwietnia.

Rodzina zmarłej w sprawie zaginionego telefonu była już na policji i u operatora. – Od operatora dowiedzieliśmy się, że nasz przypadek nie jest pierwszy, ostatnio wiele osób podobno zgłaszało, że w szpitalu znikają telefony pacjentów – słyszymy od siostry i męża zmarłej.

Sygnał o znikaniu telefonów pacjentów WSS sprawdziliśmy. Od przedstawicielki telefonii komórkowej usłyszeliśmy to samo, co od Pani Tamary:– Ostatnio ja miałam do czynienia z czterema takimi zgłoszeniami, koleżanka miała dwa. Nie wszystkie osoby były z oddziału covid. 

REKLAMA

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku, Karolina Welka, mówi w rozmowie z DD, że ostatnio nie dotarły do niej żadne informacje, ani skargi dotyczące rzekomego znikania w szpitalu telefonów pacjentów, czy braku kontaktu z osobą hospitalizowaną.

Zarzuty rodziny Pani Nataszy o brak kontaktu z chorą, kiedy leżała na oddziale covidowym, dyrektor Welka komentuje: – Akurat na covidowym jest wiele telefonów, są one odbierane, personel, jak tylko może, rozmawia z rodzinami i przekazuje informacje. Pytanie czy osoba dzwoniąca na oddział była upoważniona przez pacjentkę do kontaktu, czy była podana, jako osoba do kontaktu w dokumentacji medycznej. Nie wolno nam rozmawiać z osobą nie podaną do kontaktu  – tłumaczy Karolina Welka.

– Jeśli trafi do nas skarga, sprawę będziemy wyjaśniać – zapewnia dyrektor WSS.

https://ddwloclawek.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: