NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Z OSTATNIEJ CHWILI!! Łukaszenka: Szykowano zamach na mnie i moje dzieci..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
19:26 17.04.2021

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka poinformował, że

przygotowywano na niego zamach.

Trwa aktualizacja…

20:2217 KWIECIEŃ 2021

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka poinformował, że na jego wniosek w Moskwie zatrzymano grupę osób, która przygotowywała zamach na niego i jego bliskich.

W Moskwie zatrzymano Jurija Zenkowicza, który posiada podwójne obywatelstwo Białorusi i USA oraz Białorusina Aleksandra Fedutę, którzy planowali dokonanie przewrotu wojskowego w Mińsku w dniu 9 maja i fizyczną eliminację prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki, poinformowało Centrum Prasowe FSB.

Prezydent Białorusi Alaksander Łukaszenka przekazał, że politolog Aleksander Feduta i prawnik Jurij Zenkowicz zostali zatrzymani w Moskwie po jego wniosku skierowanym do rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. W skład grupy, która działała pod kierownictwem amerykańskich służb specjalnych i przygotowywała zamach na życie białoruskiego przywódcy i jego rodziny, wchodził też m.in. szef opozycyjnej partii Grigorij Kostusiew.

 

„Agenci przylecieli z USA, jakiś Zenkowicz. Namierzyliśmy ich, obserwowaliśmy, oni bali się tu przyjechać po tym, jak zatrzymaliśmy kilka grup, które przywiozły tu broń i ukryły ją w schowkach. Wyjechali do Moskwy. I kto jeszcze … Nasz był, Feduta. Wtedy zaczęliśmy patrzeć szerzej – w mniejszym stopniu pojawił się tam Kostusiew. Nie było go w Moskwie, tu go znaleźliśmy i wielu innych. Są już dziś widoczni, więc możemy ogłosić pewne informacje. Poprosiłem prezydenta Rosji (Władimira Putina), a (szef KGB Białorusi Iwan) Tertel – swojego kolegę, Saszę Bortnikowa, FSB, i zatrzymaliśmy ich tam” – powiedział Łukaszenka, fragment jego przemówienia wyemitował w sobotę kanał ONT.

Pokazali, jak to wszystko zostało zaplanowane <…>, potem odkryliśmy pracę zagranicznych służb specjalnych, najprawdopodobniej CIA, FBI – nie wiem, kto z Amerykanów tam pracował. Odkryliśmy ich chęć przyjazdu do Mińska i rozpoczęcia organizowania zamachu na prezydenta i dzieci – powiedział dziennikarzom Łukaszenka.

Według niego w planach tej grupy było też porwanie jego dzieci – „jednego, drugiego, jak się okazuje”, chcieli ich „wsadzić do piwnicy”, która, jak zaznaczył Łukaszenka, została przygotowana w obwodzie homelowskim.

– Dziwię się czemuś innemu. Dlaczego Amerykanie tak się zachowują? Przecież pamiętajcie, że nikt nie może wyrazić zgody na likwidację prezydenta poza najwyższymi przywódcami politycznymi. Tylko oni, żadne tam służby specjalne – podkreślił białoruski prezydent.

Według niego szef opozycyjnej partii Grigorij Kostusiew brał udział w przygotowaniu zamachu „w mniejszym stopniu”.- Nie było go w Moskwie, znaleźliśmy go tutaj i wielu innych. Są już dziś na widoku, więc możemy przekazać pewne informacje. Poprosiłem prezydenta Rosji, a (szef KGB Białorusi Iwan – red.) Tertel – swojego kolegę Saszę Bortnikowa z FSB, i my ich tam zatrzymaliśmy – powiedział Łukaszenka.

Szczegóły akcji ujawniła rosyjska FSB. W stosunku do Zenkowicza i Feduty organy śledcze Białorusi prowadzą śledztwo w sprawie przestępstwa z artykułu 357 (spisek lub inne działania popełnione w celu przejęcia władzy państwowej) białoruskiego kodeksu karnego.

Ostatecznym celem była zmiana porządku konstytucyjnego poprzez zniesienie prezydencji i przekazanie władzy w kraju „Komitetowi Pojednania Narodowego” – przekazała FSB w raporcie. – Warto zauważyć, że jako datę wojskowego zamachu stanu opozycjoniści wybrali dzień parady zwycięstwa w Mińsku, czyli 9 maja. Po udokumentowaniu spotkania konspiratorzy zostali zatrzymani przez rosyjskie organy bezpieczeństwa i przekazani ich białoruskim partnerom – podano w komunikacie.

Prawnik Jurij Zenkowicz i inni zaangażowani w plan zamachu na prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenkę i członków jego rodziny zostali zatrzymani w Rosji z pomocą FSB – powiedział szef białoruskiego KGB Iwan Tertel.

„Podczas spotkania w Moskwie (z udziałem Zenkowicza – red.) szczegółowo omówiono plan fizycznej likwidacji głowy naszego państwa i członków jego rodziny. Po otrzymaniu tej informacji, na podstawie istniejących dwustronnych, a także międzynarodowych umów regulujących walkę z terroryzmem, zwróciliśmy się do Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, z pomocą której zatrzymano Zenkowicza i inne zaangażowane osoby” – powiedział Tertel w sobotę na kanale telewizyjnym ONT.

sputniknews
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: