NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W tym roku Chiny wydobyły już prawie miliard ton węgla

W pierwszym kwartale br. Chiny istotnie zwiększyły wydobycie węgla – informuje Reuters. Wpływ na sytuację miały warunki atmosferyczne oraz ożywienie gospodarcze.

Między styczniem a marcem br. Chiny wydobyły 970,56 mln ton węgla. To znacznie więcej niż 829,91 mln t „wyprodukowane” w analogicznym okresie roku 2020. Na marzec przypadło 340,76 mln t, czyli 0,2% mniej r/r.

W ubiegłym roku kopalnie węgla zostały zamknięte na okres styczeń-luty, ponieważ pandemia koronawirusa wymusiła wprowadzenie surowych obostrzeń. 

Według danych China Coal Transportation and Distribution Association, na które powołuje się Reuters, dzienne zużycie węgla w ośmiu nadmorskich prowincjach Chin na koniec marca wzrosło o 23,8% r/r. Przedstawiciele sektora przemysłowego wzywali niedawno do zwiększenia wydobycia w celu zaspokojenia rosnącego popytu. Pewne kontrowersje w tym zakresie budzi również ograniczenie wolumenów importowych w celu wsparcia krajowych producentów – w części przypadkaów pociągnęło to za sobą wzrost cen, na który uskarżali się odbiorcy.

Greenpeace zwraca uwagę, że pomimo odważnych deklaracji klimatycznych, Pekin w ubiegłym roku zatwierdził 46,1 GW nowych projektów opalanych węglem – więcej niż w trzech poprzednich latach razem wziętych.

FABRYKAMEMOW.PL – PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE MEMY W INTERNECIE – STWÓRZ  SWOJEGO MEMA!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: