NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szewc musiał zacząć od początku. Córka nagłośniła jego historię. „Teraz dobro wraca”

Naprawia buty, dorabia klucze, ostrzy noże. Punkt usługowy prowadzony przez pana Grzegorza cieszył się na warszawskiej Sadybie ogromną popularnością. Niestety po 13 latach właściciel lokalu nie przedłużył umowy najmu i pan Grzegorz musiał się wynieść. Nowy adres oznaczał w zasadzie rozpoczęcie wszystkiego od początku.

 

Szewc musiał zacząć od początku. Córka nagłośniła jego historię. "Teraz dobro wraca"
Grzegorz Wełnicki przed swoim zakładem. (Archiwum prywatne)

– Punkt naprawy obuwia mojego taty był bardzo znany. Miał wielu stałych klientów, którzy regularnie go odwiedzali, bo ludzie od lat przyzwyczaili się do tego miejsca. Nagła informacja o tym, że umowa najmu lokalu nie zostanie przedłużona sprawiła, że tato musiał szukać nowego miejsca pracy. Co oznaczało przyzwyczajenie stałych klientów do nowego adresu i pozyskanie nowych, co nie było łatwe – opowiada córka pana Grzegorza, Zuzanna.

Od lutego pan Grzegorz przyjmuje w innym punkcie. Jest to dalej ta sama dzielnica Warszawy (Mokotów), ale jednak to już zupełnie inne miejsce. Początki w nowym lokalu były trudne. Brakowało klientów, dlatego pan Grzegorz wraz z córką zaczęli w okolicy roznosić ulotki promujące zakład, ale efekty były krótkotrwałe. – Obecna pracownia mojego taty niestety nie jest ulokowana w charakterystycznym i widocznym na pierwszy rzut oka miejscu, dlatego o klientów musimy zabiegać. Wszyscy prowadzący własne biznesy wiedzą, że nie jest to łatwe – mówi Zuzanna.

Córka pana Grzegorza postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zareklamować pracę swojego taty. Umieściła informacje o nim i jego usługach na kilku facebookowych grupach. Zainteresowanie, jakie pojawiło się po publikacji postów, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

– Po publikacji rozdzwoniły się telefony. Tato nazbierał zleceń na cały tydzień. Oboje nie sądziliśmy, że przybędzie mu pracy, a jednak się udało. Mamy nadzieję, że trafi do niego jeszcze więcej klientów i cały czas będzie miał co robić. On uwielbia swoją pracę, a zostały mu tylko 4 lata do emerytury – komentuje Zuzanna.

Nadzieja na stabilizację

Pan Grzegorz jest skrytym człowiekiem, który nie skarży się, gdy pojawiają się problemy. Jego córka wie jednak, że prowadzenie punktu z naprawą obuwia nie jest w dzisiejszych czasach łatwym biznesem. – Tato był w ciężkiej sytuacji, ZUS jest wysoki, a płacić trzeba. Do tego musi na bieżąco uzupełniać wszystkie materiały potrzebne do pracy. Kosztów jest sporo, ale dla niego najważniejsza jest stabilizacja. Nie chodzi teraz o to, żeby zarabiał „miliony”, bo przy tego typu działalności jest to raczej niemożliwe, ale o poczucie, że ci klienci są i z nim zostaną – opowiada córka rzemieślnika.

Pani Zuzanna dodaje, że tata całe życie pomaga bezinteresownie. – Oddałby wszystko, co ma, żeby pomóc innym. O sobie zawsze myśli na samym końcu. Tym bardziej wzrusza mnie to, że dobro do niego teraz wraca, kiedy on jest w trudnej sytuacji – mówi kobieta.

Szewc musiał zacząć od początku. Córka nagłośniła jego historię. "Teraz dobro wraca"
Grzegorz Wełnicki (Archiwum prywatne)
Córka pana Grzegorza dodaje, że chciałaby, aby było coraz więcej świadomych klientów, którzy zamiast kupować co sezon nowe buty, stawiają na zakup jednej, porządnej pary – najlepiej polskiej produkcji. – Regularne dbanie o obuwie, impregnacja, wymiana fleków i takie buty mogą posłużyć nam na lata. Kupować co sezon buty za 80 zł? Przecież to się w ogóle nie opłaca. Lepiej kupić takie, które posłużą nam przez długie lata. Idea zero waste powinna przyświecać nam także w branży obuwniczej – mówi pani Zuzanna.

Pan Grzegorz również podziela zdanie córki. – Jeżeli but jest wygodny, to ludzie będą go reanimować do ostatka. Teraz z jakością obuwia nie jest niestety najlepiej. Mam wrażenie, że nawet kultowe firmy produkujące buty od lat obniżyły jakość. Myślę, że wszystko to kwestia oszczędności – mówi rzemieślnik.

Pan Grzegorz nie tylko naprawia buty, ale także wymienia baterie w zegarkach, naprawia skórzane torebki, kurtki i paski, dorabia klucze, ostrzy noże. W jego zakładzie można też kupić wkładki i łyżki do butów, sznurówki czy impregnaty. Rzemieślnik czeka na klientów w swoim nowym zakładzie przy ul. Burgaskiej 2/4.

https://www.money.pl/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: