NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rozszerzenie przeglądarki Chrome dla DuckDuckGo może teraz blokować technologię grupowego śledzenia Google

Google przedstawił swoją technologię śledzenia FLoC (Federated Learning of Cohorts) jako bardziej respektującą prywatność alternatywę dla ciasteczek osób trzecich, pozwalając reklamodawcom śledzić kohorty użytkowników lub grupy o podobnej historii przeglądania zamiast kierować ich na pojedyncze osoby. Jednak obrońcy prywatności, tacy jak Electronic Frontier Foundation i własny rywal Google’a w wyszukiwarce DuckDuckGo, pozostają nieprzekonani do tej metody śledzenia, która jest obecnie testowana na użytkownikach Chrome i może w końcu trafić do sieci.
DuckDuckGo ogłosiło, że jego rozszerzenie do przeglądarki Chrome zostało zaktualizowane, aby zablokować nową technologię śledzenia Google. Chociaż firma sugeruje użytkownikom po prostu przestać korzystać z Chrome jako najbardziej skuteczny sposób blokowania FLoC – jest to jedyna przeglądarka obecnie obsługująca tę funkcję – ci, którzy chcą nadal korzystać z Chrome mogą zainstalować rozszerzenie DuckDuckGo, które teraz zawiera ulepszone blokowanie trackerów.

Konkurent Google’a skoncentrowany na prywatności mówi, że jego własna wyszukiwarka została również skonfigurowana tak, aby wyłączyć FLoC domyślnie; jednak eksperymentalna funkcja została po cichu włączona dla milionów użytkowników Chrome’a w USA, co Electronic Frontier Foundation określiła jako „okropny pomysł” i konkretne naruszenie zaufania użytkowników.

Podkreślając obawy związane z prywatnością tego nowego podejścia, DuckDuckGo zauważa, że strony internetowe i trackery stron trzecich mają dostęp do identyfikatorów FLoC grup i adresów IP, które mogą wykorzystać do kierowania reklam i treści do osób indywidualnych. Chociaż te identyfikatory są nieopisowe i reprezentowane przez „anonimowo wyglądającą liczbę”, DuckDuckGo twierdzi, że poprzez FLoC, Google ujawnia zainteresowania użytkowników i ich demografię na odwiedzanych przez nich stronach internetowych, wykorzystując dane ze szczegółowych profili, które gigant wyszukiwania stworzył i utrzymywał przez lata.

Podczas gdy przyjęcie FLoC przez reklamodawców jest prawdopodobne, aby rozwinąć się w czasie, jak funkcja staje się powszechne, Google zauważa, że jest to 95% tak skuteczne, jak ciasteczka stron trzecich, mechanizm śledzenia, które planuje uczynić przestarzałym w Chrome na początku 2022 roku.

źródło: https://www.techspot.com/news/89263-duckduckgo-chrome-browser-extension-can-now-block-google.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Rozszerzenie przeglądarki Chrome dla DuckDuckGo może teraz blokować technologię grupowego śledzenia Google

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: