NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przyspieszenie w stylu pekińskim: wzrost gospodarczy Chin przekroczy 18% w pierwszym kwartale 2021 r

W pierwszym kwartale 2021 roku gospodarka Chin wzrosła o ponad 18%. Wartość stała się najwyższa przez cały czas oficjalnych obserwacji. Zdaniem ekspertów kraj szybko poradził sobie z konsekwencjami pandemii koronawirusa, wspierając przedsiębiorstwa, obniżając podatki, inwestując w projekty infrastrukturalne, a także przestawiając się na konsumpcję krajową. Zdaniem ekspertów przyspieszone ożywienie aktywności w ChRL pozytywnie wpłynie na gospodarkę całego regionu azjatyckiego. Jednocześnie Rosja może również skorzystać na bliskich związkach handlowych z Pekinem – są przekonani ekonomiści.
Przyspieszenie w stylu pekińskim: wzrost gospodarczy Chin przekroczy 18% w pierwszym kwartale 2021 r

Od stycznia do marca 2021 roku PKB Chin wzrósł o rekordowe 18,3% w porównaniu do tego samego wskaźnika w 2020 roku. Takie dane w piątek 16 kwietnia opublikował Państwowy Urząd Statystyczny ChRL.

Jak wyliczono w departamencie, w pierwszych trzech miesiącach br. Sektor usług w kraju zwiększył się o 15,6%, a przemysł – o 24,4%. W tym samym czasie sprzedaż detaliczna wzrosła o 33,9%.

Warto zauważyć, że jeszcze w 2020 roku, na tle pandemii koronawirusa, wprowadzenia ograniczeń kwarantanny i czasowego zawieszenia produkcji od stycznia do marca, PKB Chin po raz pierwszy od 28 lat spadł do ujemnego poziomu i spadł o 6,8%. . Jednak już w II kwartale gospodarka republiki zaczęła się odradzać i wzrosła o 3,2%, w III kwartale o 4,9%, aw IV kwartale tempo wzrostu przyspieszyło do 6,5%.

W rezultacie do końca 2020 roku PKB Chin wzrósł o 2,3%. W ten sposób Chiny stały się jedyną dużą gospodarką na świecie, która uniknęła upadku w wyniku COVID-19.

Jak powiedział RT po dyrektora Instytutu Studiów Dalekowschodnich Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksiej Masłow, aby szybko wyjść z recesji, chińskie władze skupiły się przede wszystkim na wspieraniu małych przedsiębiorstw. Jednocześnie kierownictwo kraju kontynuowało realizację dużych projektów infrastrukturalnych.

„Mówimy o budowie szeregu nowych dróg w północno-zachodnich i północno-wschodnich regionach Chin. Powstały także nowe zakłady do produkcji energii elektrycznej i sprzętu. Ponadto pojawiły się nowe projekty związane z systemami szybkiej transmisji danych i centrami danych. Takie inicjatywy natychmiast dają efekt w postaci gwałtownego wzrostu PKB ”- podkreślił Maslov.

Według niego, jako środek przejściowy, państwo znacznie zmniejszyło również obciążenia podatkowe przedsiębiorstw. Jednocześnie niektóre organizacje zostały całkowicie zwolnione z płacenia podatku dochodowego. Ekspert uważa, że ​​to natychmiast spowodowało wzrost w branży.

Ponadto wdrożona przez władze strategia podwójnego obiegu stanowiła istotne wsparcie dla gospodarki. W ramach inicjatywy Chiny starają się skoncentrować konkretnie na rozwoju swojego rynku krajowego .

„Jeśli do 2019 r. Włącznie Chiny koncentrowały się na maksymalnym eksporcie swoich produktów do świata zewnętrznego, a nawet 40% przemysłu w taki czy inny sposób pracowało na eksport, teraz nastąpiła restrukturyzacja. Republika nie tylko zaczęła pracować dla siebie, ale także, jak to było w latach 90., przyciągać nowe inwestycje. Wszystko to powoduje również natychmiastowy wzrost gospodarczy ”- dodał Aleksey Maslov.

Warto zauważyć, że władze ChRL położyły podwaliny pod reorientację na rynek krajowy na długo przed początkiem pandemii koronawirusa – w 2012 roku. Piotr Pushkarev, główny analityk TeleTrade, powiedział o tym RT.

„Tak więc, prawie dziewięć lat temu, na XVIII Kongresie Komunistycznej Partii Chin, postawiono na priorytetowy rozwój przemysłu w kraju powiązany z konsumpcją wewnętrzną. Władze skupiły się na wzroście dochodów przedsiębiorstw i ludności, tak aby były środki na tę krajową konsumpcję, a jeszcze wcześniej – na umiarkowanym wzroście demograficznym, aby zwiększyć liczbę przyszłych potencjalnych konsumentów w Chinach ”- powiedział Pushkarev. .

Pomoc sąsiedzka

 

Według prognozy Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) do końca 2021 roku PKB Chin może wzrosnąć o 8,4%. Jak wynika z materiałów organizacji, w tym przypadku wartość będzie najwyższa od dziewięciu lat.

Zdaniem ekspertów, gwałtowny wzrost chińskiej gospodarki przyspieszy ożywienie działalności gospodarczej w innych krajach południowo-wschodniej i środkowej Azji. Jak zauważył Pyotr Pushkarev, w związku z reorientacją na konsumpcję krajową, ChRL stała się poważnym rynkiem zbytu towarów i usług z sąsiednich państw. Jednocześnie Aleksey Maslov zwraca uwagę, że Pekin ma wiele własnych fabryk w krajach azjatyckich.

„Od co najmniej ostatnich dziesięciu lat Chiny są lokomotywą, która przyciąga ze sobą wszystkie rynki azjatyckie. Kraj ten nie tylko sam sprzedaje i produkuje towary, ale także w całości lub w części zleca na zewnątrz szereg branż, czyli pod tym względem ChRL ożywia prawie wszystkie kraje azjatyckie. Dlatego rozwój Chin niemal automatycznie oznacza konsekwentny wzrost w państwach regionu ”- podkreślił Maslov.

 

Należy pamiętać, że pewne ożywienie chińskiej gospodarki może mieć również pozytywny wpływ na Rosję. Przede wszystkim eksperci tłumaczą to bliskimi powiązaniami handlowymi między dwoma krajami.

Według Federalnej Służby Celnej (FCS) w 2019 r. Wolumen handlu rosyjsko-chińskiego zbliżył się do 111 mld dol., Aw 2020 r. W wyniku koronawirusa wskaźnik nieznacznie spadł i wyniósł ok. 104 mld dol. Z czasem wolumen wzajemnej wymiany handlowej zacznie ponownie rosnąć i do 2024 roku może osiągnąć 200 miliardów dolarów.

„W zasadzie nasz handel z Chinami jest stabilny i myślę, że powinien się rozwijać, ponieważ Chiny niedawno otworzyły się na wiele nowych rodzajów towarów. Na przykład dostawy produktów rolnych z Rosji do republiki mogą znacznie wzrosnąć. Poza tym wzrośnie również sprzedaż gotowych produktów spożywczych, zwłaszcza tych przyjaznych dla środowiska ”- zapewnia ekspert.

https://russian.rt.com/

 

Chiny - Śmeszne obrazki i zdjecia na jaja - jajamioasfalt.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: