NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Macierewicz zapewnia: Amerykanie są gotowi do zablokowania rosyjskiej agresji

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Antoni Macierewicz, komentując na antenie Polskiego Radia sytuację wokół Ukrainy i Rosji, oświadczył, że pozycja Stanów Zjednoczonych w kwestii ewentualnej rosyjskiej agresji jest jednoznaczna.

W ocenie byłego szefa MON i wiceprezesa PiS Antoniego Macierewicza, kierunek działania amerykańskiej administracji w odniesieniu do flanki wschodniej jest zupełnie jednoznaczny.

„Kierunek działania administracji Joe Bidena (…) jest zupełnie jednoznaczny, jeśli chodzi o utrzymanie flanki wschodniej, o wsparcie Ukrainy, wsparcie Polski i zablokowanie imperializmu rosyjskiego” – powiedział Macierewicz.

Ze strony USA jest oczywista gotowość zablokowania agresji rosyjskiej i pokazania, że Stany Zjednoczone nie zgodzą się na żadną fragmentaryczną operację militarną przeciwko Ukrainie – zapewnił były szef MON.

Wiceprezes PiS komentował także wczorajszą rozmowę prezydenta Francji Emmanuela Macrona, kanclerz Niemiec Angeli Merkel oraz prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. W jego ocenie „stanowisko Francji i Niemiec wobec imperializmu rosyjskiego jest dwuznaczne”, o czy wiadomo już od kilkunastu lat.

„Gotowość do negocjowania, czy wręcz formowania bloku kontynentalnego od Francji po Chiny, była zademonstrowana na początku XXI wieku i to ciągle wisi nad geopolityką światową. Sądzę, że pronatowska i proniemiecka polityka prezydenta Joe Bidena, który wyraźnie pragnie wzmocnić relacje wzajemne z Niemcami i z NATO, odegrają istotną rolę i sprawią, że przynajmniej Niemcy się w tej sprawie jednoznacznie opowiedzą po stronie USA – ocenił Macierewicz.Polityk oświadczył także, że świadoma „skomplikowanej” sytuacji w Niemczech Rosja „zwiększa napięcie, zwiększa zagrożenie agresją właśnie po to, by wpłynąć na politykę niemiecką”.

„Nie sądzę, żeby to w jakikolwiek sposób mogło zakwestionować stanowisko Stanów Zjednoczonych. Konsekwencją będzie to, że USA będą musiały jednoznacznie oprzeć się na Europie Środkowej, bo Europa Środkowa, Międzymorze, to twardy sojusznik USA z racji geopolitycznych, podobnie, jak Stany Zjednoczone są naszym twardym sojusznikiem, także ze względów geopolitycznych” – powiedział Antoni Macierewicz.

Rozmowy o napiętej sytuacji wokół Rosji i Ukrainy

Wczoraj o sytuacji między Rosją i Ukrainą dyskutowali prezydenci Ukrainy i Francji oraz kanclerz Niemiec.

Kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz prezydent Francji Emmanuel Macron i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podczas trójstronnych rozmów wezwali Rosję do zaprzestania gromadzenia wojsk w pobliżu granic Ukrainy – powiedział rzecznik niemieckiego gabinetu ministrów Steffen Seibert.

 

Mały okręt rakietowy Uglicz Flotylli Kaspijskiej.
© SPUTNIK . MINISTRY OF DEFENCE OF THE RUSSIAN FEDERATION

Merkel i Macron podkreślili również swoje poparcie dla niepodległości, suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy. „Podkreślili potrzebę pełnej realizacji porozumień mińskich po obu stronach i zapowiedzieli, że Niemcy i Francja będą kontynuować swoje wysiłki w „formacie normandzkim” – dodał Seibert. Ostatnio państwa zachodnie wyrażają zaniepokojenie rzekomym nasileniem „agresywnych działań” ze strony Rosji na Ukrainie. W Waszyngtonie poinformowano o eskalacji „rosyjskiej agresji” i ruchu wojsk rosyjskich na Krymie i na wschodniej granicy Ukrainy.

sputniknews
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: