NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Wyszczepieni będą jak żarówki!!
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
27-letni Michał został pochowany bez kręgosłupa i ze szklanymi gałkami w oczodołach +18
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
AFRYKA AKTUALNOŚCI - WŁAŚNIE TRWA OBCINANIE GŁÓW DZIECIOM INFO AGENCYJNE
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kamery nasobne na mundurze studzą emocje podczas interwencji?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
16 kwietnia 2021
lubuska policja facebook 4
Fot. Lubuska Policja

„Jest kilka sposobów by rozpocząć nagrywanie (w kamerze nasobnej – przyp. red.). Możemy wyzwolić je oczywiście ręcznie, poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się na froncie urządzenia. Możemy też nagrywanie wyzwolić automatycznie, np. poprzez wykorzystanie czujnika, połączonego po protokole Bluetooth, umieszczonego w kaburze. Wtedy, jeśli policjant wyjmie broń, kamera włączy się automatycznie i rozpocznie nagrywanie” – tłumaczy w rozmowie z InfoSecurity24.pl Adam Brzezicki, Poland, Ukraine and Baltics Sales Engineer z Axis Communications.

Dominik Mikołajczyk: Kamery nasobne na dobre zadomowiły się już w formacjach na całym świecie. Komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w rozmowie z InfoSecurity24.pl mówił, że będą one dla niego wręcz symbolem modernizacji. Co policja zyskuje korzystając z kamer nasobnych?

Adam Brzezicki, Poland, Ukraine and Baltics Sales Engineer, Axis Communications: Mnóstwo rzeczy. Kamery nasobne, jak wszystkie kamery, mają jedno główne zadanie – nagrywanie materiału dowodowego w formie wideo i dźwięku. I to jest ta podstawowa funkcja, którą spełniają. Ale do tego dochodzi też kilka innych zalet, które dostajemy „w pakiecie”. Mam na myśli przede wszystkim bezpieczeństwo użytkownika. To jest element wyjątkowo istotny właśnie dla policji i innych służb mundurowych. Jeżeli obie osoby, zarówno użytkownik kamery, a więc policjant, jak i osoba wobec której podejmowana jest interwencja, wiedzą, że jest ona nagrywana, to dużo lepiej będą kontrolować własne emocje, to co mówią i jak się zachowują. Istnieje więc dużo większa szansa, że sytuacja nie eskaluje do jakiegoś niebezpiecznego zdarzenia. Kamery zapewniają zatem bezpieczeństwo – zarówno użytkowników, jak i osób trzecich. 

Po drugie, kamery gwarantują transparentność. Jest ona szczególnie ważna obecnie, w dobie fake newsów czy sytuacji, w których możemy fragment nagrania wyciąć z kontekstu, nadając określoną narrację i kształtując – fałszywie – opinię ludzi. Mając nagranie z kamery nasobnej zawsze widzimy, co się dokładnie stało. 

Warto wspomnieć też o kwestii odpowiedzialności, choć może tutaj już mniej w kontekście policji czy służb mundurowych. Kiedy np. kurier czy pracownik magazynowy wie, że jest obserwowany, często znacznie bardziej przykłada się np. do swoich obowiązków. Może w Polsce nie jest to aż tak widoczne, ale kurierzy w USA potrafią źle obchodzić się z przesyłkami.

Kamery możemy też wykorzystać jako narzędzie do rejestracji materiałów treningowych. Mówię np. o treningach procedur czy zachowań, które chcemy obserwować z punktu widzenia wykonującego dane zadanie. To także element, który dla służb mundurowych jest z pewnością istotny. Takie nagrania mogą być np. pokazywane jako materiały szkoleniowe dla nowych pracowników czy funkcjonariuszy. 

W kontekście kamer pojawia się wiele pytań natury technicznej. Od tych o wytrzymałość baterii, po te związane z tym, jak długo mogą one rejestrować obraz. Czy kamera, wraz z jedną baterią, wystarczą funkcjonariuszowi na kilkunastogodzinną służbę?

To zależy od modelu, ale w naszych kamerach dajemy 3-letnią gwarancję na urządzenie i wszystkie jego komponenty, w tym baterię. Gwarantujemy, że może ona pracować przez 12 godzin ciągłego nagrywania na jednym ładowaniu, właśnie po tych 3 latach. Na początku wytrzymuje ok. 14-15 godzin, ale jest to działanie celowe, właśnie po to, by mieć ten bufor, bo baterie w naturalny sposób się zużywają. Warto jednak dodać, że jeśli jest to niewystarczający czas, to kamery są też wyposażone w port USB typu C. Możemy je zatem ładować zwykłą ładowarką, taką samą jaką ładujemy telefony komórkowe.

A kwestia pojemności? Ile godzin nagrań pomieści pamięć w takiej kamerze?

Gwarantujemy 12 godzin nagranego materiału w rozdzielczości Full HD, czyli 1080p. Kamera może pracować oczywiście w rozdzielczości 720p (HD) i wtedy ten czas rośnie do 17 godzin. 

Czy mimo wszystko, biorąc pod uwagę, że są to bardzo małe urządzenia, nie istnieje ryzyko, że nagrany obraz będzie np. niewyraźny? 

Obiektyw i matryca to tylko część elementów, jakie wpływają na wyraźny obraz. W tym przypadku, zarówno obiektyw jak i matryca, to są standardowe komponenty bardzo podobne do tych, jakie stosuje się w kamerach wizyjnych. Tutaj nie spodziewamy się więc żadnych niespodzianek. To, co robi różnicę w przypadku naszych kamer, to przetwarzanie obrazu, czyli to jak kamera interpretuje sygnały z matrycy i przetwarza je na wyraźny obraz. I to jest element kluczowy. Widziałem wiele nagrań z kamery W100 i nawet w przypadku bardzo dynamicznych scen obraz jest naprawdę bardzo wyraźny.

Mówiąc o kamerach nasobnych trzeba myśleć też o tym, że działają one w pewnym spójnym systemie. W jakiś sposób zgrywany jest obraz z kamer i ile to trwa? 

Odbywa się to całkowicie automatycznie. Funkcjonariusz musi jedynie odłożyć kamerę do stacji ładowania, aby rozpoczęło się zgrywanie materiału. W zależności od różnych czynników, takich jak konfiguracja sieci, powinno to trwać nie więcej niż 3 godziny, przy „pełnym” systemie, czyli w sytuacji kiedy wszystkie kamery zaczynają zgrywać materiał jednocześnie.

Ale niezwykle ważną rzeczą jest to, o czym pan wspomniał, czyli system i zarządzanie materiałem. Nasze rozwiązanie kamer nasobnych integruje się z wykorzystywanym już w danym miejscu systemem do zarządzania materiałem. Jeśli dana instytucja ma już oprogramowanie, którego używa, a które zostało wcześniej wybrane tak by spełniało określone wymagania, to nasze kamery w łatwy sposób się z tym oprogramowaniem zintegrują. Co więcej, wiele oprogramowań jest już natywnie zintegrowanych, tak więc użytkownik końcowy obcuje z nagraniem z naszych kamer, tak jak do tej pory. To bardzo duże uproszczenie – zarówno w zarządzaniu nagranym materiałem, jak i szkoleniu pracowników z obsługi oprogramowania.

Pójdźmy o krok dalej. Czy obraz z kamer można lub w niedalekiej przyszłości będzie można transmitować na żywo, np. do centrum dowodzenia?

Na obecnym etapie rozwoju tych urządzeń nie przewidujemy jeszcze funkcjonalności podglądania obrazu na żywo w centrum monitoringu. Jednak pracujemy nad tym i spodziewamy się, że w niedalekiej przyszłości zostanie ona wdrożona. Wszystkie nowe rozwiązania wypracowujemy konsultując się z ekspertami rynku security z całego świata. Będziemy o nich rozmawiać również na nadchodzącej, wirtualnej konferencji Axis Talk, już 20 kwietnia.

Załóżmy, że funkcjonariusz jest wyposażony w taką kamerę. Co musi zrobić przed rozpoczęciem interwencji? Kamera rozpocznie rejestrację dopiero w momencie uruchomienia czy chwilę przed tym?

Jest kilka sposobów by rozpocząć nagrywanie. Możemy wyzwolić je oczywiście ręcznie, poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się na froncie urządzenia. Możemy też nagrywanie wyzwolić automatycznie, np. poprzez wykorzystanie czujnika, połączonego po protokole Bluetooth, umieszczonego w kaburze. Wtedy, jeśli policjant wyjmie broń, kamera włączy się automatycznie i rozpocznie nagrywanie. To jest niezwykle użyteczne, szczególnie w takich sytuacjach, w których funkcjonariusz nie ma czasu na włączenie kamery i ze względu na dynamikę wydarzeń często pewnie też o tym nie pomyśli. Kamery posiadają oczywiście bufor na nagraniach – 90 sekund. Mówiąc wprost, nagrane zostanie wszystko co działo się 90 sekund przed wyjęciem tej broni lub naciśnięciem przycisku.

image
Adam Brzezicki, Poland, Ukraine and Baltics Sales Engineer, Axis Communications

Warto dodać, że nagrywanie może zostać automatycznie wyzwolone również np. w przypadku, kiedy funkcjonariusz się przewrócił, a obraz – tak jak zawsze – zostanie nagrany z tym 90-sekundowym buforem. Więc, tak jak widać, kamera nasobna jest elementem dbania o bezpieczeństwo. 

Jakie formacje policyjne na świecie korzystają z Waszych rozwiązań? 

Produkt jest w naszej ofercie od niedawna, mamy więc wiele mniejszych instalacji, m.in. nasze kamery testowano w Straży Miejskiej w Szczytnie. Jednocześnie prowadzimy rozmowy w sprawie dużych projektów na całym świecie i mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się nimi publicznie podzielić.

Dziękuję za rozmowę

infosecurity24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: