NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Demonstranci „powitali” Morawieckiego: Za demolkę tego kraju, pójdziesz gnić do kryminału, Pinokio

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

17:08 17.04.2021

Premier Mateusz Morawiecki raczej nie będzie z sympatią wspominać swojej ostatniej wizyty na Pomorzu. Polityk pojawił się pod punktem masowych szczepień, który powstaje w hali sportowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. „Gorące powitanie” zgotowali mu obecni na miejscu manifestanci.

Przed budynkiem pojawiła się grupa kilkunastu osób z Komitetu Obrony Demokracji, przedstawicieli Obywateli RP, a także członków Strajku Przedsiębiorców, którzy przynieśli ze sobą transparenty i skandowali w kierunku szefa rządu dosadne hasła, m.in.: Za demolkę tego kraju, pójdziesz gnić do kryminału, – Pinokio, – Stań przed narodem, – Wyp…, – Będziesz siedział z całą swoją świtą, Kłamiecie!

Wizytę premiera zabezpieczała policja, która podjęła interwencję wobec agresywnego zachowania niektórych demonstrantów i zapowiedziała skierowanie wniosków o ich ukaranie do sądu. Jak pisze Onet, stawiane im zarzuty dotyczą nieprzestrzegania nakazów o przepisach o zwalczaniu chorób zakaźnych, zakłócania porządku publicznego i publicznego znieważenia organu RP, za co grozi kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci legitymowali manifestujące osoby, podkreślając, że zgromadzenie jest nielegalne oraz przypominając o obowiązku zakrycia ust i nosa. Protestujący nie zgadzali się ze słowami funkcjonariuszy, podkreślając, że mają prawo do demonstrowania, a policjanci powołując się na taki zakaz postępują wbrew przepisom. Wcześniej na Twitterze zadowolenia z wizyty premiera w gdańskim punkcie szczepień wyraziła Aleksandra Dulkiewicz, której radna Joanna Cabaj zasugerowała, że to ona była inicjatorką manifestacji i na trasie ustawia swoich aktywistów, by obrażali Mateusza Morawieckiego.

​Jedna z protestujących Sława Rafalak w rozmowie z Onetem stwierdziła, że to policjanci nie znają się na prawie. – Dzisiaj to pokazali, to było żenujące. Od jednego z nich usłyszałam na przykład, że dostaliśmy zarzut znieważenia głowy państwa. Zaczęłam się śmiać, bo ja dziś żadnej takiej głowy nie widziałam. To jakiś absurd – powiedziała działaczka Komitetu Obrony Demokracji.

Manifestujący nie kryli rozczarowania z powodu polityki prowadzonej przez rząd, decyzji podejmowanych w dobie walki z pandemią oraz ostatnich orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego. Jedna z osób chciała nawet dokonać obywatelskiego zatrzymania premiera, prosząc policjantów o kajdanki.

PiS bezczelnie nas okrada. Nasze podatki idą na rzeczy, z którymi obywatele nie mają nic wspólnego. Finansowanie Rydzyka, finansowanie Kościoła, gdzie nie są wdrożone śledztwa przeciwko pedofilii w tej instytucji – mówił jeden z demonstrantów Onetowi.

Ja od Morawieckiego nic nie chcę. Tylko to, żeby dał sobie spokój i ustąpił. Temu człowiekowi nie można już dać kolejnej szansy. Ewidentnie on już przegrał ze społeczeństwem. Jak on może dalej pełnić jakąś funkcję? Powinien odejść – stwierdził Jacek Hołubowski, rzecznik Strajku Przedsiębiorców.

Z kolei rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku nadkom. Magdalena Ciska poinformowała Onet, że policjanci wylegitymowali w sumie osiem osób, wobec których „zostaną skierowane wnioski o ukaranie do sądu z Art.116 par. 1a kw”, który brzmi Kto nie przestrzega zakazów, nakazów, ograniczeń lub obowiązków określonych w przepisach o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, podlega karze grzywny albo karze nagany.Ponadto – jak dodała – wobec dwóch osób skierowano wnioski o ukaranie z Art 51 kw, czyli zakłócenie spokoju i porządku publicznego. Została również sporządzona notatka z podejrzeniem o naruszenie artykuł 226, par. 3 Kodeksu Karnego przez trzy osoby. Chodzi o publiczne znieważenie lub poniżenie organu RP, w tym przypadku premiera Mateusza Morawieckiego. Notatka została przekazana prokuratorowi, który oceni czy do takiego znieważenia doszło.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Demonstranci „powitali” Morawieckiego: Za demolkę tego kraju, pójdziesz gnić do kryminału, Pinokio

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: