Specjalista kardiolog wydaje straszne ostrzeżenie: szczepionki eksperymentalne są nieskuteczne i mogą powodować chorobę szalonych krów Pandemic War Room

Dr Richard Fleming, fizyk-kardiolog nuklearny, wydał straszne ostrzeżenie, że eksperymentalne szczepionki przeciwko COV nie są skuteczne, ale mogą powodować chorobę szalonych krów.

„Nie jestem antyszczepionkowy” – powiedział Fleming we wtorek w War Room. „Jestem tylko lekarstwem na złe samopoczucie”.

Fleming twierdzi, że firmy produkujące szczepionki posiadają dane z firm Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson, z których wszystkie pokazują, że ich szczepionki nie powodują żadnej różnicy w zatrzymywaniu COVID. Dane autoryzacji użycia w sytuacjach awaryjnych „pokazują, że nie ma różnicy”.

„To tylko przypadkowa szansa” – powiedział.

Jednak ryzyko jest wysokie.

„W modelu zwierzęcym rozwija się u nich choroba gąbczasta i choroba szalonych krów” – powiedział Fleming. „Wiemy również, że 2 tygodnie później się rozwiną… co powoduje chorobę Alzheimera i zaburzenia neurologiczne”.

Fleming ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

Fleming, który w latach 90. XX wieku odkrył, że stany zapalne powodują choroby układu krążenia, powiedział, że wytworzone przez człowieka białka w szczepionkach również powodują stan zapalny. Szczepionka Johnson & Johnson została wycofana ze względu na jej związek z zakrzepami krwi u kobiet.

Szczepionki „nie przynoszą żadnych statystycznie istotnych korzyści”, powiedział Fleming, ale powodują „stan zapalny i krzepnięcie krwi, ciała Lewy’ego [związane z demencją], chorobę szalonych krów i nic z korzyścią”.

Fleming powiedział, że reżim Bidena powinien wezwać do natychmiastowej ponownej oceny „czy jest jakaś wykazana skuteczność” szczepionek, „ponieważ nie ma”.

„Po drugie, jakie są potencjalne konsekwencje zaszczepienia już znacznej liczby osób w tym kraju?” – powiedział Fleming.

Fleming wezwał również do pełnego przeglądu osób, które brały udział w badaniach funkcji koronawirusa. Dr Anthony Fauci zlecił badania funkcji National Institutes of Health do Wuhan Institute of Virology za dolary podatników.

___
https://pandemic.warroom.org/2021/04/13/expert-cardiologist-issues-dire-warning-experimental-vaccines-are-ineffective-and-could-cause-mad-cow-disease/