NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Historia blokady Kanału Sueskiego i kontenerowiec ”Ever Given” skrywają nadal wiele tajemnic, co było na pokładzie, kto i czemu zablokował kanał, co się teraz dzieje ze statkiem ?

Jedną z teorii na temat tego co mogło mieć miejsce na pokładzie przeczytasz poniżej :

Teraz przyjrzyjmy się innej teorii, która swoje podłoże ma w jednej z Tureckich mainstreamowych telewizji. Jest to materiał wyemitowany w Tureckiej telewizji Beyaz TV – osobiscie sam sprawdzałem, stacja tv, posiadana przez syna burmistrza Ankary. Materiał posiada angielskie napisy. Jeśli ktoś bardzo chce wiedzieć co mówią, w opisie pod filmem jest skrót całego wywiadu, można skopiować i wrzucić w tłumacza google. Ogólny zarys reportażu jest taki:

Operacja ”Ever Given” była zjednoczonymi działaniami pod wspólną bandera państw Egiptu, Turcji, i Kataru wymierzona w globalistów. Kontenerowiec Evergreen transportował będąca w produkcji przez ostatnie 30 lat zaawansowaną broń technologiczną, która miała w marcu byc wykożystana do rozpętania III wojny światowej.

Broń miała być oparta o działanie technologii 5G i starlink mogąca wpływać na klimat, ludzi i nie tylko. Globaliści planowali użycie tej broni aby rozpocząć kolejny etap swojego planu wprowadzając ogromne zmiany klimatyczne przypominające te z filmu ”Geostorm”. Właśnie dlatego między innymi wiązało się wykupowanie przez Billa Gatesa ogromnych połaci terenu i budowanie gruntu pod monopol na żywność dla całego świata.

10 MILIARDOW DOLAROW DZIENNIE STRAT WYMIERZONYCH W GLOBLISTÓW.

Operacja zjednoczonych państw prawdopodobnie udaremniła złowieszczy plan elit, który miał być wykonany ”żutem na taśmę”. Elity wiedzą, że przegrywają i powoli tracą kontrolę nad coraz bardziej świadomym światem. Broń nad którą pracowali przez ostatnie 30 lat mogłaby przynieść światu katastrofalne skutki.

Zostało to udaremnione poprzez przechwycenie kontenerowca i zablokowanie Kanału Sueskiego.

Czy ktoś z was widział jakikolwiek reportaż z tego wydarzenia na żywo? Źródła udzielające tych informacji mówią tez o tym jak Turcja z kraju Ignorowanego przez państwa członkowskie ONZ stała się Nagle wielkim przyjacielem Ameryki Joe Bidena. Na koniec kwietnia zaplanowana była wielka konferencja światowa dotycząca klimatu, Ten event miał być prawdopodobnie związany pośrednio z użyciem tej nieznanej i tajemniczej broni, która została przechwycona.

Pikanterii tym domniemaniom daje fakt, że informacje na ten temat zostały wyemitowane w Tureckiej, mainstreamowej telewizji dodatkowo potęguje efekt. Obecnie według oficjalnych informacji Kontenerowiec jest zatrzymany w Jednym z egipskich portów i czeka na proces odszkodowawczy….

globalna.info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: