NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Zmarł 37-letni żołnierz zaszczepiony trzy dni wcześniej..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zmarł nagle we wtorek 13.04.2021 r.
Ojciec trójki dzieci, sportowiec,
żołnierz 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.
Zaszczepiony w sobotę 10.04.2021 r. szczepionką Astra Zeneca.
Gazeta Jarosławska podała 14.04.2021 r.:
„Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u

Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.”
Zwróciłam się z pytaniem do rzecznik prasowej 21 BSP – W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej w której potwierdziła pani fakt śmierci żołnierza Grzegorza Olecha, który otrzymał w sobotę szczepionkę Astra Zeneca, Proszę o odpowiedź na następujące pytania:
1. W której placówce zostały wykonane szczepienia?
2. Czy został zgłoszony niepożądany odczyn poszczepienny?
3. Czy znana jest przyczyna śmierci? – jednak nie uzyskałam spodziewanej odpowiedzi.
– Żołnierze 21 BSP – zgodnie z harmonogramem szczepień – biorą udział w szczepieniach dobrowolnych na Covid-19.
Ponadto personel wojskowy wspiera placówki wykonujące szczepienia.
Nie jesteśmy jednak upoważnieni do informowania o rodzaju świadczeń medycznych które zostaly udzielone lub nie naszemu żołnierzowi. Trwa ustalanie przyczyny zdarzenia.
Zaistaniała sytuacja miała miejsce w czasie wolnym, pozasłużbowym, w związku z czym oraz z uwagi na dobro pogrążonej w żałobie rodziny nie jesteśmy upoważnieni do udzielania szczegółów – odpowiedziala oficer prasowy Angelika Krokosz.
Zapytałam kolejne pytanie – Proszę o informację czy szczepienia żołnierzy 21BSP były wykonywane w sobotę 10.04.2021 r. i która placówka je wykonuje?
Odpowiedź brzmiała – Żołnierze 21 Brygady Strzelców Podhalańskich realizują dobrowolnie Narodowy Program Szczepień przeciwko Covid-19, szczepiąc się w placówkach medycznych na terenie województw: podkarpackiego i dolnośląskiego.
Trwa ustalanie przyczyny tragicznego zdarzenia.
Zaistaniała sytuacja miała miejsce poza godzinami służbowymi, w czasie wolnym. Rodzina zmarłego żołnierza została objęta opieką psychologiczną, z ramienia jednostki, w której służył.
Jest nam niezmiernie przykro, z powodu straty jaką poniosło całe środowisko wojskowe, w którym obracał się żołnierz. Wierzymy, że w wyniku poczynionych ustaleń dokładne przyczyny śmierci
zostaną wkrótce wyjaśnione – odpowiedziała oficer.
Z innego żródła udalo mi się uzyskać informacje, że przyczyną nagłej śmierci żołnierza była niewydolność sercowo – płucna.
Na 16 kwietnia zaplanowano pogrzeb.
Wyrazy współczucia dla rodziny.

oświaadczenie-żólnierze

Za Facebook/Justyna Socha

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: