NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zagadkowa śmierć młodego górala. Zdruzgotana matka..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W tej sprawie wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. Młody góral Ireneusz Kaleciak (†19 l.) został znaleziony martwy. Chłopak wisiał na jednym z drzew w Zakopanem. – Zakopiańska prokuratura szybko umorzyła sprawę. Potraktowała śmierć mojego ukochanego dziecka po macoszemu. Nawet nie wysłuchali mnie do końca i nie zbadali gróźb, które znalazłam w laptopie syna. Były to screeny z komunikatora – mówi załamana pani Alicja Karkosza, matka Irka.

Sklejka

Sklejka Foto: Archiwum prywatne / BRAK

Pani Alicja od pięciu lat mieszka w Niemczech. Wyjechała tam za chlebem. Kilkanaście lat wcześniej rozwiodła się z mężem, z którym ma dwójkę dzieci: Irka (†19l.) oraz Lidię. – Syn chodził do trzeciej klasy mundurowej w LO pożarniczym w Nowym Targu. Mieszkał z ojcem, choć wiem, że nie miał z nim łatwo. Mąż nadużywał alkoholu. Irek jednak nie chciał wyjeżdżać za granicę. Zapewniał mnie, że wytrzyma, bardzo zależało mu na ukończeniu nauki i dostaniu się do Państwowej Straży Pożarnej. W Zakopanem miał też moich rodziców, którzy trzymali rękę na pulsie i mieli świetny kontakt z wnukiem. Lidkę zabrałam ze sobą do Niemiec – mówi pani Alicja.

7 stycznia 2019 kobieta dostała niepokojący telefon od dawnej sąsiadki z Zakopanego, czy to prawda, że jej syn się powiesił. – Zarówno ja, jak i mój obecny mąż Paweł nie chcieliśmy uwierzyć. Partner pocieszał mnie, że może to jakieś głupie żarty młodzieżowe – dodaje. Pani Alicja najpierw skontaktowała się ze swoimi rodzicami w Zakopanem, którzy nic nie wiedzieli. Dopiero po godzinie udało jej się dodzwonić do ojca Irka. – Ze stoickim spokojem powiedział mi, że tak, to prawda. Wsiadłam w auto i przyjechałam do Polski – mówi.

Matka zobaczyła ukochane dziecko dopiero w kostnicy. – Miał dwa duże siniaki na gardle, w okolicy jabłka Adama oraz cały podrapany bok. Od razu mi się to nie spodobało i wzbudziło podejrzenia. Syn kochał życie, jakieś dwa tygodnie wcześniej w rozmowie z dziadkami powiedział, że nigdy nic złego by sobie nie zrobił. Córkę zawsze pocieszał, że musi być dzielna jak strażak i walczyć do końca. Nawet siedem dni przed swoją śmiercią, gdy składał mi życzenia urodzinowe, zakomunikował radośnie, że mam długo żyć, by bawić jego dzieci, które planuje mieć – mówi zdruzgotana.

Prywatne śledztwo zdruzgotanej matki

Kobieta rozpoczęła swoje własne prywatne śledztwo, które co rusz odsłania kolejne podejrzane okoliczności. – Syna znaleziono przy drzewie, u którego najniższa gałąź jest na wysokości 3 metrów. To niemożliwe, by dostał się tam bez drabiny, ktoś musiał mu w tym pomóc. A te ślady na ciele, moim zdaniem są oznaką pobicia. Według mnie najpierw go pobito, a później powieszono – dodaje.

Pani Alicja dowiedziała się, że 19-latka znaleźli dwaj koledzy. Jak twierdzi kobieta, jeden z nich miał wcześniej dostać SMS-a pożegnalnego z telefonu Irka ze wskazaniem miejsca zgonu. – Poszli tam i stwierdzili zgon, mimo iż nie byli do tego uprawnieni. Następnie przybyła prokurator, która w protokole umieściła informacje, że ciało jest ciepłe i bez plam opadowych. Było to dwie godziny po znalezieniu syna i przy temperaturze minus 20 stopni – mówi mama. Wiadomo, że prokurator odstąpiła też od sekcji zwłok.

– Kilka dni później były mąż oddał mi laptopa syna i choć pokasował w nim informacje, ja je odzyskałam i znalazłam w laptopie Irka groźby śmierci od kolegi syna w postaci screenów – od niejakiego M.T. Chodziło tam o jakąś dziewczynę. Prosiłam prokuraturę, by przyjrzeli się tej sprawie, ale olali to – mówi matka.

– Mój były mąż przywiózł też list pożegnalny syna, który według biegłego badacza pisma jest jedynie prawdopodobnie napisany przez syna. Nie ma 100 proc. pewności – wyjaśnia pani Alicja. Kobieta zapowiada, że nie odpuści i zapłaci każde pieniądze, by dowiedzieć się, jak zginął Irek.

Prokuratura umorzyła sprawę

Skierowaliśmy pytania do pani prokurator Anety Hładki, która zajmował się sprawą w tym dniu na miejscu tragedii w Zakopanem. W jej imieniu otrzymaliśmy pismo od prokurator rejonowej w Zakopanem Barbary Bogdanowicz.

„Śledztwo w sprawie prowadzono o czyny z art. 155 par. 1k.k. tj. w spawie nieumyślnego spowodowania śmierci ustalonej osoby i z art. 151 k.k. tj. nakłaniania ustalonej osoby do targnięcia się na własne życie. Postępowanie w obu sprawach umorzono na podstawie art. 17 par. 1 pkt 1 k.p.k., tj. wobec stwierdzenia braku znamion czynów zabronionych” – pisze w oświadczeniu dla Faktu, prokurator Bogdanowicz.

„Na etapie prowadzonego postępowania brak było jakichkolwiek informacji o groźbach, które miałyby być kierowane względem pokrzywdzonego i mających związek ze sprawą. W świetle okoliczności sprawy uznano, że brak jest podstaw do badania zawartości telefonu zmarłego, albowiem przeprowadzone w sprawie dowody pozwalały na ustalenie okoliczności sprawy i podjęcie decyzji merytorycznej” – pisze dalej Bogdanowicz.

Jak dowiedzieliśmy się z pisma pani prokurator, „żadne ze stwierdzonych zarówno w trakcie oględzin na miejscu zdarzenia, jak i oględzin przeprowadzonych przez lekarza obrażeń nie wskazują na uzasadnione podejrzenie, że do śmierci pokrzywdzonego doszło w inny sposób niż zostało to ustalone w postępowaniu”.

Pani Alicja zapowiada, że będzie robić wszystko, by doszło do ekshumacja zwłok syna. – Lekarz, który w 25 minut wykonał oględziny mógł nawet nie widzieć ciała Irka. Śmiem tak twierdzić po zapoznaniu się z protokołem oględzin zwłok. Pomylił m.in wzrost, kolor włosów, co więcej ani słowem nie wspomniał o sińcach i zadrapaniach na jego ciele – wskazuje pani Alicja.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: