NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyciekł tajny rozkaz Komendy Głównej Policji..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Policjanci mają pilnować wejść do restauracji w systemie zmianowym i legitymować klientów lokali. Taki dokument miała rozesłać Komenda Główna Policji do funkcjonariuszy, by restauracje przestały „funkcjonować nielegalnie”.

Policjanci pilnują wejść do restauracji i wyłapują gości. Wyciekł rozkaz Komendy Głównej Policji

Policjanci pilnują wejść do restauracji i wyłapują gości. Wyciekł rozkaz Komendy Głównej Policji Foto: MACIEJ GOCLON / Fotonews

O rozkazie skierowanym przez Komendę Główną Policji pisze łódzka „Gazeta Wyborcza”. Z informacji, do których dotarła „GW” wynika, że funkcjonariusze mają ustawiać „posterunek stały”, stosować politykę informacyjną i legitymować osoby, które są w lokalach. Zadaniem policjantów jest też pilnowanie, by nikt nie wszedł do środka.

W przypadku lokali fitness, w rozkazie Komendy Głównej Policji, zdaniem „GW” zawarty jest zapis, że „wskazane jest, aby dobierać odpowiednią taktykę i siłę do kontroli tego typu obiektów”. Chodzi o to, że zdarzały się sytuację, kiedy policjantom zabraniano wejścia na teren klubu fitness.

Wzmożone kontrole policji w restauracjach

Policjanci mieli też dostać instrukcję na wypadek gdyby lokal otworzył się ponownie. Wtedy mają kierować sprawę do prokuratury i informować lokal, że doszło do złamania art. 165 Kodeksu karnego, który dotyczy sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Za ten czyn grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak podała łódzka „Wyborcza” kontrole policji zostały wzmożone w ostatni weekend. Funkcjonariusze pojawili się w 141 restauracjach i siłowniach. W 26 z nich działających na terenie Łodzi pojawiły się nieprawidłowości.

Patrole policji pod restauracjami

„Chcielibyśmy poinformować, że od niedzieli mamy wzmożone kontrole policji. Samochód policyjny jest pod naszą restauracją przez cały dzień, spisują gości siedzących przy stolikach i straszą postępowaniem karnym (…)” taki wpis zamieścił we wtorek lokal Aloha Poke znajdujący się w centrum Łodzi, który otworzył się pod koniec stycznia.

Aloha🏝️🤙😔
chcielibyśmy poinformować, że od niedzieli mamy wzmożone kontrole policji.
Samochód policyjny jest pod naszą restauracją przez cały dzień, spisują gości siedzących przy stolikach i straszą postępowaniem karnym.
Sytuacja nie jest ciekawa i bardzo dynamiczna.
Nie chcemy narażać gości na stres oraz nieprzyjemności związane z takimi wizytami.😳
Nasza restauracja powinna być miejscem w którym goście czują się bezpiecznie i komfortowo, czego w tym momencie nie możemy zagwarantować 😔
Niestety, Póki co nie możemy przyjąć żadnej rezerwacji.
Oczywiście, kiedy sytuacja się zmieni damy znać.
Pozdrawiamy serdecznie
I miejmy nadzieję że do zobaczenia
PS. Nasze michy i inne frykasy będą dostępne wyłącznie na wynos z odbiorem osobisty lub przez wszystkie portale na których można nas znaleźć .
Mahalo! ♥️

Jak podaje „GW” podobna sytuacja dotyczy restauracji The Chef przy Piotrkowskiej w Łodzi. Patryk Kumosiński, właściciel restauracji, podkreśla w rozmowie z gazetą, że „nie istnieje żadne prawo, które zakazuje nam działalności gospodarczej, bo nie mamy stanu wyjątkowego”. Restaurator podkreśla, że działalność na wynos to w ostatnim czasie ok. 10-15 proc. obrotu.

Kumosiński dodaje też, że „skandalem jest to, że komendant wydaje nakaz nękania nas. Że policjanci mają stać przed lokalem tak długo, aż polegniemy. Chciałem powiedzieć panu komendantowi jedno: nie polegniemy”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

Funkcjonariusze mieli dostać tajny rozkaz od Komendy Głównej Policji.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: