NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosjanie tworzą latający samochód „Cyclocar”

Fundusz Badań Perspektywicznych rozpoczął tworzenie innowacyjnego aeromobilu z pędnikiem o skoku cyklicznym „Cyclocar”, przeznaczonego do przewozu sześciu osób – poinformowało biuro prasowe fundacji.

„Loty pierwszego pełnowymiarowego prototypu Cyclocara, wyposażonego w całkowicie elektryczny silnik, zaplanowano na 2022 rok” – poinformował serwis prasowy fundacji.

Maszyna będzie w stanie unieść ładunek o wadze 600 kg lub przewieźć 6 osób. Głównym wykonawcą projektu jest Instytut Termofizyki Syberyjskiego Oddziału Rosyjskiej Akademii Nauk.

Tworzenie Cyclocaru odbywa się w ramach projektu Cyclon, wykonano już wstępny projekt maszyny latającej, przeprowadzono naziemne testy pędnika o skoku cyklicznym – urządzenia napędowego o średnicy półtora metra, przeprowadzono lot próbny 60-kilogramowego prototypu. Szacunkowe wymiary Cyclocara to 6 metrów 20 centymetrów długości i 6 metrów szerokości. Będzie mógł osiągnąć maksymalną prędkość do 250 kilometrów na godzinę. Zasięg lotu wyniesie do 500 kilometrów, czyli będzie nim można dolecieć do Moskwy, na przykład, z Niżnego Nowogrodu lub Woroneża bez lądowania.

Oprócz kompaktowych wymiarów, w porównaniu do helikopterów, charakterystyczną cechą aparatu jest możliwość lądowania na pochyłej powierzchni – do 30 stopni i dokowania do powierzchni pionowych – poinformował fundusz.

Cyclocar będzie wyposażony w jednostkę napędową opartą na benzynowym silniku z tłokiem rotacyjnym lub mocniejszą wersję silnika hybrydowego na bazie silnika turbowałowego. 

Cyclocar to aparat latający, który utrzymuje się i porusza w powietrzu dzięki śmigłu o skoku cyklicznym. Do głównych zalet takich śmigieł należy szybkie sterowanie wektorem ciągu w zakresie 360 stopni, niski poziom hałasu i zwartość. Jednocześnie śmigło o skoku cyklicznym jest jednym z najbardziej złożonych urządzeń aerodynamicznych do projektowania. Naukowcy i inżynierowie z Nowosybirskiego Instytutu Termofizyki i jego oddziału w Krasnojarsku z powodzeniem rozwiązali ten problem w ramach realizowanego projektu – powiedział Jan Czibisow, szef grupy projektowej Fundacji Badań Perspektywicznych.

– Kluczowa technologia została opracowana, spodziewamy się, że wygląd techniczny Cyclocaru zostanie odzwierciedlony w realnym aparacie latającym w ciągu trzech lat – dodał.

Jak wyjaśniono biuro prasowe funduszu, sterowanie Cyclocarem nie będzie trudniejsze niż nowoczesnymi samochodami. Będzie można go pilotować bezpośrednio z kokpitu lub naziemnego punktu kontroli.

Przewidziano również specjalną ochronę dla pilota i pasażerów przed wirującymi łopatami oraz przedostaniem się w ich zasięg obcych przedmiotów.

https://pl.sputniknews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: