NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Policjanci mówili, że 30-latek zmarł po leku..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na początku marca w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) podczas interwencji policji zmarł 30-letni mężczyzna. Był pod wpływem dopalaczy i jak informowały służby, stracił przytomność po podaniu leków uspokajających. „Głos Wielkopolski” przytacza jednak opinie rodziców 30-latka i osób znających sprawę. Ich słowa brzmią szokująco!

Zdaniem rodziców, 30-latek został uduszony przez policjantów.

Zdaniem rodziców, 30-latek został uduszony przez policjantów. Foto: Łukasz Ciesla/ Polska Press / East News

Rodzice i anonimowi świadkowie twierdzą, że 30-letni Tomasz miał umrzeć jeszcze przed przyjazdem karetki pogotowia, przyduszany przez policjantów.

O śmierci 30-letniego mieszkańca Krotoszyna pisaliśmy 5 marca. 3 marca policjanci otrzymali wezwanie do agresywnie zachowującego się mężczyzny. Pomoc wezwała jego matka. Jak przekazał wówczas Faktowi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy policji w Krotoszynie, policjanci interweniujący na miejscu postanowili wezwać do 30-latka ratowników medycznych, którzy dali mu zastrzyk z lekiem uspokajającym.

– Niestety, po tym mężczyzna zaczął tracić przytomność. Służby medyczne reanimowały go przez około 50 minut, niestety nie przyniosło to skutku. Mężczyzna zmarł – przekazał nam Szczepaniak.

Rodzice oskarżają: Policjanci go udusili

Jak pisze „Głos Wielkopolski”, to była kolejna interwencja w domu 30-latka, który był uzależniony od dopalaczy. Mężczyzna miał iść na leczenie, był już skazywany za narkotyki. 3 marca policjanci użyli wobec niego środki przymusu bezpośredniego – zakuli mężczyznę w kajdanki i kilkadziesiąt minut czekali na przyjazd karetki pogotowia. Trwało to długo, bo medycy mieli do pokonania kilkanaście kilometrów.

Rodzice zmarłego 30-latka twierdzą w rozmowie z „Głosem Wielkopolskim”, że ich syn był po dopalaczu pobudzony, ale nie agresywny wobec innych ludzi. Opowiadają też, jak ich zdaniem przebiegła feralna interwencja policjantów.

– Moim zdaniem policjanci go udusili, ale próbują zamieść sprawę pod dywan – mówi „Głosowi” matka 30-latka. I dodaje, że jej syn był przytrzymywany przez policjantów z głową przyduszoną do materaca, z zakutymi w kajdanki rękami.

– Kajdanki założyli mu po tym, jak kazali nam wyjść z pokoju. Twierdzili, że jak nas nie było, to ich zaatakował. Nie wierzę w to. Potem widzieliśmy, jak jeden policjant miał kolano na jego szyi i ręką przyciskał głowę. Drugi przyciskał kolanem jego plecy. Dwaj kolejni trzymali buciory na jego nogach. W takiej pozycji, bez dostępu do powietrza, trzymali go prawie godzinę – relacjonuje kobieta.

Zdaniem rodziców ich syn już nie żył, gdy do mieszkania weszli ratownicy medyczni.

„On umarł w ich rękach”

„Głos Wielkopolski” dotarł do osoby związanej z krotoszyńską służbą zdrowia. Jak powiedział informator, „policja opowiada bzdury, że zmarł po zastrzyku”.

– Było tak: ratownicy weszli do pokoju i co widzą? Zmęczonych policjantów i pacjenta nie wydającego żadnego dźwięku, zero kontaktu z nim, ale nadal jest skuty kajdankami, nogi klęczące na podłodze, klatka piersiowa i głowa przyduszone do łóżka. Jeden policjant kolanem przyduszał mu głowę do łóżka, drugi trzymał za ręce, kolejny stał mu na nogach – opowiada anonimowy rozmówca „Głosu Wielkopolskiego”.

Jak dodaje, policjanci naciskali, by podać mężczyźnie lek uspokajający, ale podczas wkłuwania ten w ogóle nie reagował. Gdy odsłonili jego twarz, ta miała być cała sina, a ciało fioletowe. Ratownicy próbowali jeszcze reanimować 30-latka, ale bezskutecznie.

– Fakty wskazują na to, że wcześniej policjanci podjęli nieudolną interwencję. Zamiast skuć chłopaka, położyć na podłodze jak ślimaczka i zapewnić dostęp powietrza, we czterech trzymali go przyciśniętego do materaca. On umarł w ich rękach. Dlatego rodzina powinna walczyć o wyjaśnienie tej sprawy – mówi informator „Głosu Wielkopolskiego”.

Co na to policja?

O te bardzo poważnie brzmiące oskarżenia Fakt zapytał policjantów. Jak odpowiadają na zarzuty rodziny?

– Rodzina wcześniej była przesłuchiwana i wówczas żadnych pretensji nie wnosiła. Teraz się pojawiają… Trudno mi to oceniać. Zawsze w tego typu sprawach jest na miejscu prokurator, który wyjaśnia sytuację, a my niezależnie od tego prowadzimy też swoje wewnętrzne postępowanie. Takie postępowanie było też w tym przypadku, opierało się także o materiały procesowe i do tej pory żadnych nieprawidłowości nie stwierdzono – powiedział Faktowi rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Wyjaśnianiem przyczyn śmierci 30-letniego mieszkańca Krotoszyna zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim. Sekcja zwłok nie wykazała jednak przyczyn zgonu mężczyzny. Śledczy oczekują teraz na wyniki dodatkowych badań, w tym histopatologicznych.

(Źródło: Głos Wielkopolski)

Łukasz Ciesla/ Polska Press / East News

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: