NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Obrona przed propagandą

Thomas Jefferson miał rację. Propaganda jest największym zagrożeniem dla każdej demokracji.

A może po prostu uwierzyłeś cytatowi, który stworzyłem z jego zdjęcia, aby dodać wiarygodności temu blogowi?

Iron Palm lub Iron Hand to zbiór technik treningowych w różnych sztukach walki. Pierwotnie jest to jedna z 72 sztuk Shaolin. Te techniki warunkowania mają zazwyczaj na celu kondycjonowanie dłoni, aby umożliwić praktykującemu zadawanie bardzo silnych ciosów bez ranienia dłoni.

Nazywam Żelazny Umysł praktyką treningu i życia, która pozwala praktykującemu zadawać potężne ciosy przeciwko propagandzie i przeciwdziałaniu wiktymizacji.

Uwielbiam filmy Kung Fu. Uwielbiam Wu-Tang i Shaolin. Czytając najnowszy kwartalny raport o zagrożeniach związanych z reagowaniem na incydenty,  uderzyło mnie, jak mało praktyki robimy, aby umocnić nasze umysły przed takimi rzeczami, jak propaganda.

Dzisiaj chcę omówić zabezpieczenie się przed atakami. Wszyscy wiemy o phishingu (lub powinniśmy), wszyscy (przeważnie) zostali przeszkoleni w rozpoznawaniu e-maila jako podejrzanego. Ale co z reklamą lub artykułem prasowym wyświetlanym w „zaufanej” witrynie mediów społecznościowych. Z pewnością muszą one zostać odpowiednio sprawdzone i pozyskane, prawda?

Nasz najnowszy raport pokazuje, jak niewielki jest koszt przeprowadzenia tego typu ataku.

„NISKI KOSZT” „WYSOCE SKUTECZNY” Która grupa nie zastosowałaby tej metody?

Świadomość ryzyka związanego z manipulacją to pierwszy krok. Ale co jeszcze możemy zrobić jako ludzie, aby zapobiec tej manipulacji?

„Każdego dnia jesteśmy bombardowani jedną przekonującą komunikacją po drugiej. Te apele przekonują nie poprzez poddawanie się argumentom i debatom, ale poprzez manipulowanie symbolami i naszymi najbardziej podstawowymi ludzkimi emocjami. Na dobre i na złe, nasza era to wiek propagandy ”. (Pratkanis i Aronson, 1991)

Przyjrzyjmy się, jak można by zacząć trenować w technice Iron Mind

Krok 1:

Być świadomym. Codziennie spotykamy się z propagandą. Pomyśl o wszystkich reklamach tych nowych butów, które podążają za Tobą. Czy twoje życie nie byłoby z nimi o wiele lepsze? Zasadniczo nie mają one na celu oszukiwania, ale mają na celu skłonienie Cię do kupienia ich rzeczy za kogoś innego. Dzięki możliwości natychmiastowego retweetowania lub udostępniania na Twitterze lub Facebooku ludzie codziennie nieświadomie rozpowszechniają propagandę (w większości przypadków). Pamiętaj, propaganda ma na celu oszukanie i zmanipulowanie ludzi, aby coś zrobili. Nie daj się zmanipulować!

Krok 2:

Naucz się, jak rozpoznawać propagandę. Oto dobre sposoby na identyfikację propagandy. Jeśli zaczniesz zadawać sobie kilka prostych pytań na temat tego, co widzisz, może to pomóc ci lepiej stać się Iron Mind:

Czy przemawia do twojej strony emocjonalnej, a nie intelektualnej?

Czy niewłaściwie wykorzystuje statystyki do poparcia jednej strony argumentacji?

Czy przedstawia tylko badania, które wspierają jej własny pogląd?

Czy ustanawia fałszywy argument?

Czy zniekształca fakty, aby zdyskredytować argument przeciwko niemu?

Czy błędnie cytuje ludzi? (patrz wyżej)

Czy zawiera tylko fałszywe informacje?

Czy używa jakiegoś chwytliwego nagłówka, aby spróbować zdobyć więcej udostępnień?

Wikipedia całkiem nieźle radzi sobie z opisywaniem wszystkich technik , których może użyć ktoś zaangażowany w manipulację. Przeczytaj je. Ktoś próbuje cię zmusić do zrobienia czegoś.

Chciałbym również zwrócić uwagę na prace Instytutu Analiz Propagandy. Który miał miejsce od 1937 do 1941 roku. Zidentyfikowali 7 powszechnych środków propagandowych, patrz poniżej.

„Możemy łatwiej rozpoznać propagandę, gdy ją zobaczymy, jeśli będziemy zaznajomieni z siedmioma powszechnymi środkami propagandowymi”. – Instytut Analiz Propagandy

Chociaż metody dostarczania zmieniły się zasadniczo, nie:

  1. Wywołanie imienia. Najbardziej płodna forma propagandy.

„Technika wywoływania po imieniu łączy osobę lub ideę z negatywnym symbolem. Propagandysta, który używa tej techniki, ma nadzieję, że publiczność odrzuci osobę lub pomysł na podstawie negatywnego symbolu, zamiast patrzeć na dostępne dowody. ”

  1. Błyszczące ogólniki.

„Błyszcząca ogólność (zwana również świecącą ogólnością) to pociągające emocjonalnie wyrażenie tak blisko związane z wysoko cenionymi pojęciami i przekonaniami, że niesie przekonanie bez uzasadnienia informacji lub uzasadnienia. Takie wysoko cenione koncepcje cieszą się powszechnym uznaniem i uznaniem. Odwołują się do takich emocji, jak miłość do ojczyzny i domu oraz pragnienie pokoju, wolności, chwały i honoru ”.

  1. Transfer.

„Jest to technika rzutowania pozytywnych lub negatywnych cech ( pochwały lub winy ) osoby, podmiotu, przedmiotu lub wartości (jednostki, grupy, organizacji, narodu , patriotyzmu itp.) Na inną osobę, aby uczynić tę drugą bardziej do zaakceptowania lub zdyskredytowania. Wywołuje reakcję emocjonalną, która stymuluje cel do identyfikowania się z uznanymi autorytetami. Technika ta, często bardzo wizualna, często wykorzystuje symbole nałożone na inne obrazy wizualne ”.

  1. Świadectwo.

„Świadectwo lub pokaz składa się z pisemnego lub ustnego oświadczenia danej osoby, wychwalającego zalety produktu . Termin „referencje” najczęściej odnosi się do ofert sprzedaży przypisywanych zwykłym obywatelom, podczas gdy słowo „ aprobata ” zwykle odnosi się do prezentacji wystawianych przez celebrytów . Referencje mogą być częścią marketingu społecznościowego . Czasami postać z kreskówki może być świadectwem w reklamie ”.

  1. Prości ludzie.

„Zwykły argument ludzki to taki, w którym mówca przedstawia siebie jako przeciętnego Joe – zwykłą osobę, która potrafi zrozumieć i wczuć się w obawy słuchacza. Najważniejszą częścią tego apelu jest przedstawienie się przez mówcę jako kogoś, kto miał podobne doświadczenie do słuchacza i wie, dlaczego może być sceptyczny lub ostrożny w zaakceptowaniu punktu widzenia mówiącego. W ten sposób prelegent daje słuchaczom poczucie zaufania i komfortu, wierząc, że mówca i publiczność mają wspólne cele i dlatego powinni zgadzać się z mówcą. Używaj także „zwykłego tła”, takiego jak park lub budynek, w zależności od reklamowanego przedmiotu, zazwyczaj daje większe możliwości pozyskania większej liczby klientów ”.

  1. Układanie kart.

„ Cherry wybieranie, ukrywanie dowodów lub błędność niekompletnych dowodów to akt wskazywania na pojedyncze przypadki lub dane, które wydają się potwierdzać określone stanowisko, a ignorowanie znacznej części powiązanych spraw lub danych, które mogą zaprzeczać temu stanowisku. Jest to rodzaj błędu selektywnej uwagi, którego najczęstszym przykładem jest błąd potwierdzający . [1] [2] Zrywanie wiśni może być dokonane umyślnie lub nieumyślnie. ”

  1. The Band Wagon. To jest technika „wszyscy to robią”.

„Efekt pędu to zjawisko, w którym tempo przyswajania przekonań, pomysłów, modów i trendów rośnie, im bardziej zostały one przyjęte przez innych. Innymi słowy, efekt pędu charakteryzuje się prawdopodobieństwem indywidualnej adopcji rosnącym w stosunku do odsetka osób, które już to zrobiły. [1] W miarę jak coraz więcej ludzi zaczyna w coś wierzyć, inni również „wskakują za modę” niezależnie od ukrytych dowodów ”

Pamiętaj, że jego celem jest wywołanie emocji i działanie. Zatrzymać. Myśleć. Zadaj krytyczne pytania, a następnie kontynuuj. Jedynym sposobem, aby się przed tym bronić, jest zahartowanie siebie i swojego umysłu. Tak jak ochrona Iron Mind jest praktyką. Musisz trenować i używać go codziennie.

„Wspólnie z celami dobrego Kung Fu, dobra Żelazna Dłoń ma na celu budowanie ciała, a nie rozkładanie go. To stopniowy proces. Ludzie przyzwyczajeni do codziennych ćwiczeń i dążenia do granic, mają tendencję do tego samego podejścia do Iron Palm. Należy pamiętać, że popychanie mięśni do „niewydolności” oznacza lekkie bóle następnego dnia, a potem odrastają silniejsze. Rozwijanie rąk bez ich uszkadzania lub tworzenia modzeli to powolny proces. ”

Hartowanie umysłu to powolny proces, ale zaczyna się od świadomości.

www.carbonblack.com/

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: