NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NOWY KANDYDAT NA KANCLERZA NIEMIEC CORAZ MOCNIEJ PROMOWANY

Kogo Niemcy widzą w roli swojego przyszłego kanclerza?

Markus Söder osiąga obecnie dobre wyniki w sondażach, jeśli chodzi o jego kandydaturę na przyszłego kanclerza Niemiec. Ale jak zdecydowaliby Niemcy, gdyby Angela Merkel nadal kandydowała? Ankieta przeprowadzona przez t-online daje zdumiewający wynik.

Walka o władzę

Markus Söder podczas posiedzenia posłów CSU określił, że „sprawa jest całkowicie otwarta”, jeśli chodzi o kandydaturę na kanclerza pośród członków Unii. W partii w dalszym ciągu trwa walka o władzę pomiędzy premierem Bawarii a liderem CDU Arminem Laschetem. Patrząc na aktualne sondaże, nie tylko premier Nadrenii Północnej-Westfalii zostałby w tyle za Söderem, ale także kanclerz Angela Merkel.

W ekskluzywnym badaniu przeprowadzonym przez instytut badania opinii publicznej “Civey” na zlecenie t-online, około jedna trzecia Niemców chce, aby Söder został nowym kanclerzem federalnym. 29,1% opowiedziało się za kolejną kadencją Angeli Merkel. Z kolei Armin Laschet uzyskał tylko 5,3% głosów. Natomiast 31% ankietowanych uważa, że żadna z powyższych osób nie byłaby odpowiednim kanclerzem.

Laschet nie jest numerem jeden nawet w NRW

Ocena tych trzech polityków w poszczególnych krajach związkowych jest bardzo zróżnicowana: Markus Söder ma szczególnie dobre wyniki na południu i południowym zachodzie. Najwyższy wskaźnik aprobaty zanotował w swojej bawarskiej ojczyźnie – 43,3%. Ale jest również uważany za odpowiedniego kanclerza w Badenii-Wirtembergii, Hesji, Nadrenii-Palatynacie i Saarze.

Z drugiej strony Armin Laschet nie może przekonać większości do siebie w żadnym kraju związkowym: w jego rodzinnej Nadrenii Północnej-Westfalii większość pytanych chciałaby, aby Angela Merkel rządziła przez kolejną kadencję. Dotyczy to również Dolnej Saksonii, Bremy, Hamburga i Szlezwiku-Holsztynu. Z kolei we wschodnich landach Niemiec, większość ankietowanych nie jest przekonana do żadnego z trzech polityków.

Źródło: www.t-online.de

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: