NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nadawca finansowany przez USA zwraca się do europejskiego sądu o zablokowanie rosyjskich grzywien

Moskwa podjęła kroki w celu ukarania Radia Wolna Europa / Radio Liberty za nieoznaczenie swoich raportów etykietą „zagraniczny agent”.

Radio Free Europe / Radio Liberty nadaje wiadomości i inne programy w 27 językach i 23 krajach [Evgenia Novozhenina / Reuters]
Radio Free Europe / Radio Liberty nadaje wiadomości i inne programy w 27 językach i 23 krajach [Evgenia Novozhenina / Reuters]

Moskiewskie biuro Radia Wolna Europa / Radia Wolność (RFE / RL) wezwało najwyższy europejski trybunał praw człowieka do nakazania władzom rosyjskim egzekwowania kar, które mogą kosztować nadawcę miliony dolarów.

Multimedialny serwis informacyjny, który jest finansowany przez Waszyngton, został w tym roku srogo ukarany grzywną za to, co według Rosji jest powtarzającym się błędem w określeniu siebie jako medium „pełniącego funkcje zagranicznego agenta”.

RFE / RL twierdzi, że rosyjskie władze mają prawo postawić go w stan niewypłacalności lub zablokować dostęp do jego stron medialnych, jeśli grzywny są niezapłacone – lub zrobić jedno i drugie.

Sieć obawia się, że jej dyrektor generalny Andrey Shary stoi w obliczu kary do dwóch lat więzienia i osobistego bankructwa.

„Mamy nadzieję, że Europejski Trybunał Praw Człowieka uzna te działania rządu Rosji za to, czym one są: próbą stłumienia wolności słowa i praw człowieka narodu rosyjskiego” – powiedział Jamie Fly, prezes RFE / RL. komunikat.

Fly dodał, że działania Moskwy stanowią „niebezpieczny precedens w czasie ataków na niezależne media na całym świecie”.

Impas pogłębił tarcia w stosunkach Waszyngtonu z Moskwą, które i tak są już na niskim poziomie po zakończeniu zimnej wojny, pod presją kilku kwestii, w tym Ukrainy, Syrii, sankcji i więzienia kremlowskiego krytyka Aleksieja Nawalnego.

„Nieodwracalna szkoda”

Od października rosyjski organ nadzorujący komunikację Roskomnadzor złożył 390 spraw dotyczących naruszeń przeciwko RFE / RL i oczekuje się, że w piątek ogłosi więcej.

Organ nadzorczy ma prawo do określania finansowanych z zagranicy organizacji pozarządowych, mediów lub osób, które uważa za zaangażowane w działalność polityczną, jako „zagranicznych agentów”.

Roskomnadzor nakazał RFE / RL umieszczenie oświadczenia o środkach ostrożności na swoich materiałach, które brzmi: „Ten raport (materiał) został stworzony i (lub) rozpowszechniany przez zagraniczne środki masowego przekazu pełniące funkcje zagranicznego agenta i (lub) rosyjskiej osoby prawnej pełnienie funkcji agenta zagranicznego ”.

Wyznaczenie wymaga również, aby publikacje zgłaszały swoje finansowanie i wydatki.

Nadawca twierdzi, że grzywny nałożone na psa nadzorującego za niezłożenie oświadczenia mogą wynieść równowartość 2,4 miliona dolarów i spowodować „nieodwracalną szkodę”.

RFE / RL, która jest finansowana z dotacji Kongresu USA za pośrednictwem Amerykańskiej Agencji ds. Globalnych Mediów, twierdzi, że ma pełną niezależność redakcyjną chronioną przez prawo Stanów Zjednoczonych i że wymóg dotyczący etykietowania jest równoznaczny z zniesławieniem jej własnego produktu.

„Chociaż RFE / RL wywiązała się ze wszystkich swoich zobowiązań prawnych wynikających z ustawy o agentach zagranicznych, odmówiła wdrożenia tego nowego wymogu dotyczącego etykietowania, co ma wyraźnie zaszkodzić jej reputacji i rentowności jako niezależnej organizacji medialnej w Rosji” – powiedział nadawca powiedział w oświadczeniu.

Roskomnadzor nie odpowiedział od razu na prośbę agencji informacyjnej Reuters o komentarz w sprawie wniosku RFE / RL o złożenie petycji do ETPC z siedzibą w Strasburgu.

Moskwa powstrzymuje sprzeciw

Rosyjski strażnik twierdzi, że etykieta „zagranicznego agenta” jest potrzebna, aby uświadomić rosyjskiej publiczności, że organizacje „dążą do interesów innych państw”.

Jednak prawo, które ma zastosowanie do pozarządowych organizacji politycznych i mediów otrzymujących zagraniczne fundusze, było szeroko krytykowane jako mające na celu zdyskredytowanie krytycznych relacji.

Rosja ostatnio zintensyfikowała działania, które wydają się mieć na celu stłumienie sprzeciwu.

W tym tygodniu przeciwko czterem redaktorom internetowego magazynu studenckiego postawiono zarzuty karne. Publikacja zamieściła wideo związane ze styczniowymi ogólnokrajowymi protestami wzywającymi do uwolnienia Nawalnego.

W zeszłym tygodniu sąd nałożył na Twittera grzywnę w wysokości 8,9 miliona rubli (około 117 000 dolarów) za nieusunięcie postów, w których użytkownicy wzywali nieletnich do zgromadzenia się w pro-Navalnym demonstracjach.

ŹRÓDŁO AL JAZEERA I AGENCJE INFORMACYJNE
Radio - besty, humor, piosenka, śmieszne obrazki, memy, - xdPedia
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: