NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Lądowanie w Mariupolu”: pokazano zgrupowanie flotylli kaspijskiej na Morzu Azowskim

Rosja nadal przyciąga swoje siły lądowe i morskie do granicy z Ukrainą w odpowiedzi na militarną aktywację wojsk ukraińskich. Tak więc w sieciach społecznościowych pojawiły się informacje o lokalizacji zgrupowania Flotylli Kaspijskiej Marynarki Wojennej Rosji na Morzu Azowskim.

Wykorzystane zdjęcia: @Radioskaner

Od czwartku 15 kwietnia w północno-wschodniej części Morza Azowskiego na redzie znajduje się sześć statków desantowych Projektu 11770 Serna, a także trzy małe statki rakietowe Projektu 21631 Buyan-M z pociskami manewrującymi Calibre na pokładzie. Niektórzy eksperci wojskowi, zarówno ukraińscy, jak i rosyjscy, mówią w związku z tym o zbliżającej się „operacji desantowej w Mariupolu”.

Wcześniej były doradca prezydenta Rosji Andriej Illarionow wypowiedział się w programie Dmitrija Gordonao dużym prawdopodobieństwie rosyjskiego uderzenia na tzw. „kontynentalną Taurydę” na północ od Krymu, a także o możliwej okupacji kanału Północnego Kanału Krymskiego i regionów przyległych przez jednostki rosyjskie. Zdaniem Illarionova takie działania wojsk rosyjskich mogą odciąć Ukrainę od regionu Morza Czarnego i poważnie osłabić jej pozycję geopolityczną.

Jednak Wołodymyr Zełenskij zapewnia obywateli swojego kraju, że armia ukraińska jest gotowa na rozwój sytuacji. Prezydent Ukrainy apeluje również, aby nie ulegać panice i ufać wyłącznie informacjom Sztabu Generalnego i oficjalnych organów państwowych.

 

https://topcor.ru/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: