NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Konsultacje Wiceminisrtów spraw zagranicznych państw V4 i Azji Środkowej

 

Widzimy perspektywy intensyfikacji współpracy między państwami V4 i Azji Centralnej, która może przynieść nam obopólne korzyści” – podkreślił wiceminister Szymon Szynkowski vel Sęk podczas konsultacji ze swoimi odpowiednikami z Czech, Słowacji, Węgier, a także Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu i Uzbekistanu. Spotkanie, które odbyło się w formie wideokonferencji, potwierdziło potrzebę prowadzenia regularnych dyskusji na forum Grupy Wyszehradzkiej i Azji Centralnej na temat aktualnych wyzwań w polityce regionalnej, międzynarodowej i bezpieczeństwa.

Wiceministrowie spraw zagranicznych omówili również sytuację w krajach Azji Centralnej, gdyż znaczenie tego regionu w kontekście stosunków zewnętrznych Unii Europejskiej rośnie. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim kwestii społeczno-gospodarczych w obliczu pandemii COVID-19, w tym potencjalnej pomocy, jaką V4 może zaoferować Aszchabadowi, Biszkekowi, Duszanbe, Nur-Sułtanowi i Taszkentowi, realizacji przyjętej w 2019 r. strategii UE wobec Azji Centralnej oraz kwestii współpracy regionalnej i bezpieczeństwa w sąsiedztwie Azji Centralnej, w szczególności związanego z Afganistanem. „Państwa Azji Centralnej stają się ważnymi partnerami dla Unii Europejskiej, w tym Grupy Wyszehradzkiej, nie tylko w dziedzinie gospodarki i inwestycji, ale także polityki międzynarodowej i bezpieczeństwa, gdzie wspólnych wyzwań jest mnóstwo” – stwierdził wiceminister Szymon Szynkowski vel Sęk.

Wiceminister podkreślił, że „Polska będzie wspierać działania mające na celu zacieśnienie współpracy między Grupą Wyszehradzką a Azją Centralną w zakresie, który będzie korzystny dla wszystkich zainteresowanych państw.” W tym kontekście wskazał na możliwość rozwoju współpracy sektorowej w takich obszarach jak dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami udanej transformacji ustrojowej – przejście od gospodarki centralnie planowanej do gospodarki rynkowej, współpraca edukacyjna, czy „zielone technologie”.

„Intencją Polski jest zapewnienie, aby zintensyfikowana współpraca państw Grupy Wyszehradzkiej i Azji Centralnej była zgodna z kluczowymi celami Strategii UE dla tego regionu, w celu zwiększenia ich odporności na wyzwania wewnętrzne i zewnętrzne oraz stworzenia korzystnych warunków do dalszego rozwoju” – podkreślił wiceminister Szymon Szynkowski vel Sęk.

źródło: https://www.gov.pl/web/diplomacy/deputy-foreign-ministers-of-the-v4-and-central-asia-hold-consultations2

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: