NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

70-letnia kobieta brutalnie pobita w autobusie do Los Angeles, rzekomo dlatego, że „ wyglądała jak Azjatka ” pośród wielu przestępstw z nienawiści w Kalifornii

https://i1.wp.com/es.news-front.info/wp-content/uploads/2021/04/screenshot_2021-04-16-19-14-58.png?w=640&ssl=1

Starsza Amerykanka pochodzenia meksykańskiego została napadnięta w autobusie w Los Angeles, podobno dlatego, że jej napastnik myślał, że jest Azjatką. Podejrzewane przestępstwo z nienawiści jest następstwem serii anty-azjatyckich incydentów w Kalifornii.

70-latka, zidentyfikowana w mediach jako „Becky”, wysiadała z autobusu metra w drodze do lokalnego supermarketu, kiedy doszło do ataku. Według syna Becky, napastnik krzyczał na swoją matkę rasistowskimi obelgami, gdy ją biła.

Ofiara doznała złamania nosa, wstrząsu mózgu, a jej twarz i oczy były mocno opuchnięte. Napastnik wyciągnął nawet włosy z jej głowy. Syn Becky dostarczył lokalnym mediom zdjęcia przedstawiające przerażające obrażenia. Twierdził, że nikt nie próbował interweniować, gdyż napastnik, którego opisał jako „czarną dziewczynę”, zaczął bić matkę po głowie. W końcu pasażer zadzwonił pod numer 911.

Według Los Angeles Times 23-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem pobicia w sprawie przestępstwa. Lokalny oddział NBC, powołując się na prokuratorów, powiedział, że podejrzany zostanie oskarżony o przestępstwo z nienawiści i jeden zarzut o znęcanie się z obrażeniami osoby starszej.

Nie jest jasne, co spowodowało brutalny atak, ale syn Becky powiedział, że członkowie jego rodziny są często myleni z Azjatami.

Lokalne władze transportowe wydały oświadczenie potępiające napad i podkreśliły, że mają politykę zerowej tolerancji dla przemocy.

„Zdecydowanie potępiamy wszelkie wykroczenia popełnione w imię rasy, religii, płci lub pochodzenia narodowego” – powiedział Metro w Los Angeles.

Incydent ma miejsce wśród przypuszczalnych przestępstw z nienawiści w Los Angeles i innych miastach w Kalifornii. Wcześniej w tym tygodniu 39-letni Latynos został zaatakowany w East Hollywood. Jego napastnik, który nie został jeszcze aresztowany, podobno wykrzykiwał rasistowskie i homofobiczne wyzwiska podczas przeprowadzania napadu.

Dzień wcześniej w El Cerrito, w rejonie Zatoki San Francisco, mężczyzna podążył za Azjatką do jej garażu, wykrzykiwał obelgi na tle rasowym i pluł jej w twarz. 

Nie jest jasne, co kryje się za ciągiem ataków, ale niektórzy twierdzą, że w Ameryce wzrasta przemoc anty-azjatycka z powodu złości z powodu pandemii koronawirusa, za którą niektórzy obwiniają Chiny.

https://www.rt.com/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: