NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W kilka dni po Astrze zmarł.. Inne przypadki

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Po raz kolejny okazuje się, że propaganda propagandą, ale gdy dany urząd czy ministerstwo musi oficjalnie, obowiązkowo odpowiedzieć na zapytanie, dane wyglądają zgoła inaczej, niż to, co mówią politycy i media głównego ścieku.
Oczywiście to nie znaczy, że tyle osób umarło PRZEZ szczepionki, ale dane wyglądają zgoła inaczej, niż się to przedstawia w TV, co rzecz jasna jest miliardową przesłanką do wielkiej podejrzliwości.
Oczywiście, że nie wiemy, które z tych osób i tak by umarły. Ale ta jednostronna, tendencyjna narracja, że:
– te osoby i tak by umarły
– były stare i/lub schorowane
jest nadużyciem.
Po pierwsze, nie ma takiej pewności, które z tych osób by umarły tak czy owak. Po drugie, skoro szczepionka wywołuje de facto chorobę i ludzie mają po niej np. wysoką gorączkę, to w przypadku starszych osób jest to oczywistym zagrożeniem.
Mówienie, że zgon nastąpił nie przez szczepionkę, a dlatego, że osoba była chora, jest odwróceniem kota ogonem. Bo skoro ktoś jest słabszy z powodu różnych schorzeń lub z powodu wieku, a wiadomo, że gorączka może taką osłabioną osobę zabić, to podawanie jej szczepionki jest igraniem z jej życiem.

W kilka dni po Astrze

zmarł przyjaciel moich kochanych uczniów .

Lekarze nie widzieli tak rozległego obrzęku mózgu.

Zakrzepica!!

Chłopak 28 lat!!

Potwornie rozbolała go głowa,

potem dostał padaczki i żegnaj życie.

Pozostawił narzeczoną i rodzinę.

Zostanie w naszych sercach .

Ciepły kochany wspaniały takiego pamiętam!

❤️

Izabela Weis. Facebook

Pani Tereska nie doczekała nawet drugiego ukłucia Astereczki…gwiazdeczki śmierci…Coś Poliniaku rozumiesz…???!!!

Lusia Fraiser

 wszyscy i Ją i Jej relacje uwielbialiśmy – wulkan optymizmu kopalnia planów na przyszłość z naszej Tereni był! Miałam i tę ogromna przyjemność i zaszczyt poznać ja osobiście. Zżyłyśmy się jak sądzę. W ukochanym Lwowie mojego Taty – to Terenia rzuciła mi pomysł: Ewa wsiadamy we dwie w taxi i odwiedzamy dom twego taty.. I tak zrobiłyśmy. Nieodżałowana ciepła Terenia… Mi brak słów…

Ja idę 14 ego. Też mam nadzieję doczekać zdrowa😃
damy radę! 🙂
Teresa Cieplechowicz

 Ale moi znajomi po Astrze mieli jeden dzień 38 i dreszcze. Przygotuj sobie paracetamol i trzymaj się.

Mirka Kalinowska

 paracetamol przygotowany! a termometr musiałam kupić, bo okazało się, że takiego miernika w domu nie mam… nie miewałam chyba podwyższonej temperatury 😃 😃 😃

Trzymajcie się Dziewczyny. Bardzo wam zazdroszczę 😀

Fiasko szczepień w policji. “Ludzie umierają, dostają zatorów i ślepną”

To, co chcą nam podać, to nie szczepionka tylko eksperymentalny preparat genowy, przeczytajcie o tym bardzo dokładnie – m.in. takie teorie można przeczytać na forach policjantów. – Ludzie tacy jak pan reprezentują mainstreamowy nurt i nie piszą prawdy na temat szczepionki. A ludzie umierają, dostają zatorów i ślepną – usłyszał od policjanta dziennikarz “Gazety Wyborczej”.

Problem w tym, że na blisko 93 tys. policjantów z całego kraju chęć zaszczepienia wyraziło jedynie 57 tys. osób, czyli ok. 60 proc. Frekwencja wśród policjantów wypada gorzej w porównaniu z innymi grupami zawodowymi już uczestniczącymi w programie.

Mariusz Sokołowski, były rzecznik policji, mówi, że w sprawie programu szczepień zawiodła komunikacja – Być może zabrakło pracy, by uzbroić funkcjonariuszy służb w odpowiednią wiedzę na temat skuteczności i słuszności poddawania się szczepieniom – zastanawia się.

Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, niską frekwencję wśród funkcjonariuszy tłumaczy tym, że część policjantów przeszła już COVID-19. Chodzi o 19 tys. funkcjonariuszy, a “większość z nich deklaruje dłuższy odstęp czasowy do szczepienia po przebytej chorobie”.

Szczepiony 10 kwietnia szczepionką Astra Zeneca.
Zmarł Grzegorz Olech, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.
Fot. MKS Radymno/Internet
Za Facebook
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: