NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

TYLKO U NAS. „Próbujemy ratować resztki państwowości”..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

RPO Adam Bodnar skomentował w rozmowie z Onetem dzisiejsze orzeczenie TK ws. niezgodności z Konstytucją przepisów o kadencji na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich.

Trybunał Konstytucyjny orzekł dziś, że przepisy, przewidujące pełnienie przez RPO obowiązków – mimo upływu kadencji – do czasu objęcia stanowiska przez jego następcę, są niezgodne z Konstytucją. Oznacza to, że Adam Bodnar musi opuścić swoje stanowisko.

W rozmowie z Onetem Adam Bodnar oświadczył, że „fala komentarzy, jaka pojawiła się po decyzji TK, wskazuje, że obywatele doskonale rozumieją, co się stało”.

– Czy czułem się bezsilny? Nie, bo wiem, że obywatele mnie słuchali. Dla nich całe to wydarzenie związane z próbą usunięcia mnie ze stanowiska było bardzo ważne. To da się wyczuć i to jest powodem do optymizmu – powiedział Bodnar.

A w przypadku decyzji wydawanych przez Trybunał olbrzymie znaczenie ma także legitymizacja jego działań. A ten wyrok jest pozbawiony społecznej legitymizacji – podkreślił.

Zapytany, czy rozpatruje dzisiejszy wyrok w kategorii „zamachu konstytucyjnego”, odpowiedział, że „zamach mieliśmy już w 2016 r., gdy władza polityczna w sposób niezgodny z prawem podporządkowała sobie tę instytucję. Wtedy rozpoczął się kryzys. Od tego czasu wszyscy staramy się poruszać w jakiejś przestrzeni, w której próbujemy ratować resztki państwowości”.

To oczywiście cały czas jest straceńcza gra. Jednak ona daje obywatelom energię. Pokazuje, czemu przestrzeganie norm konstytucyjnych jest tak ważne – powiedział Adam Bodnar.

Budka: Polacy pozostawieni bez ochrony

Podczas zwołanej po podaniu informacji o orzeczeniu TK konferencji prasowej, lider PO Borys Budka oświadczył, że dzisiejszy wyrok trybunału „godzi w elementarne prawa obywatelskie”.

Miliony Polek i Polaków będą pozostawione bez jakiejkolwiek ochrony ich praw obywatelskich. Dzisiejszy wyrok pisany na polityczne zamówienie pokazuje, że TK istnieje tylko z nazwy, jest atrapą, która służy rządzącym do eliminowania przepisów dających niezależnym instytucjom ostoję w obowiązującym prawie – powiedział Budka.

– Symboliczne ogłaszanie tego pseudoorzeczenia przez prokuratora stanu wojennego pokazuje, że nie ma innej opcji niż opcja zero w sądzie konstytucyjnym. Po wyborach należy zbudować sądownictwo konstytucyjne w Polsce od nowa, gwarantując przestrzeganie konstytucje, prawa europejskiego – ocenił lider PO.

sputniknews

autor: wPolityce.pl

autor: wPolityce.pl

TYLKO U NAS. TK: Co oznacza wyrok TK ws. RPO? Jaki jest status Adama Bodnara? Orzeczenie Trybunału to ważny sygnał dla Sejmu i Senatu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: