NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TAILS + BRIDGE OBSF4 DO KORZYSTANIA Z TOR

Jak obiecywałem, wyjaśnię teraz jak zainstalować system Tails na bootowalnym USB i wdrożyć mostki obsf4. Tego systemu używamy jedynie do eksplorowania sieci cebulowej i do niczego innego. Jest to system, który nie zostawia po sobie śladu.  W pierwszej kolejności ściągamy system z oficnalnej strony Tails:

 

https://tails.boum.org/install/download/index.en.html

 

W następnej kolejności ściągamy program Rufus. Służy on do do formatowania dysków USB oraz tworzenia bootowalnych obrazów ISO. Pobierzemy go stąd:

 

https://rufus.ie/pl/ >>>> Najnowsza aktualizacja 2020.11.20

 

Odpalamy program i wyskakuje następujące okienko:

 

 

Device to USB, które mamy aktualnie podpięte. Zostawiamy bez zmian. W boot selection wgrywamy system Tails, który pobraliśmy. Ważne jest, aby file system był FAT32, ponieważ jest on obsługiwany przez sytemu uniksowe (Linux, itp.), a Tails stoi na dystrybucji Debian. Gdy mamy wszystko, klikamy START. Może to chwilę potrwać.

 

Po wszystkim uruchamiamy ponownie komputer i przechodzimy w tryb rozruchu. W zależności od modelu komputera jest to inny klawisz. Zazwyczaj F12 lub F11.

 

 

Gdy wyświetli się ekran startowy systemu klikami +, następne network connection i przechodzimy do „configure tor bridge or local proxy”. Wracamy do ekranu startowego i klikamy START TAILS. Następnie konfigurujemy połączenie z TOR’em i zaznaczamy checkbox „Tor is censored in my country”.

 

Most OBSF4 pozwala obejść cenzurę, omijając powszechnie stosowane węzły, które są publiczne. Są one prowadzone przez wolonatiuszy, wiec nie są łatwe do zidentyfikowania. Pomagają one ukryć używanie sieci cebulowej przed ISP, ale nie dają pełnej gwarancji na to, że dostawca internetu tego nie odkryje.

 

Na stronie https://bridges.torproject.org/ można pobrać alternatywne mostki lub poprosić o wysłanie ich na naszego maila. Najlepiej, jeśli mamy znajowego wolontariusza, które sam obsługuje taki most. Poniżej zostały przedstawione przykładowe mostki:

 

71.72.235.199:9001 29C3AF18DE1762EA90188B4CADBA21DE9976E923
192.30.34.27:443 2709F2F73D99535AAED605F238DFED05606B93A8

 

Pendrive ze zbootowanym systemem nie da się odtworzyć na innym systemie operacyjnym. Próba jego odtworzenia wiąże się z jego sformatowaniem:

 

 

Zadbajmy również o podstawową konfigurację przeglądarki TOR przed jej używaniem. Wyłączmy javascript i inne wtyczki śledzące – włączmy najbezpieczniejszy tryb. Nie używajmy przeglądarki w pełnym oknie bo zapisuje ona rozdzielczość. To tylko jedne z uwag. Ponadto zaszyfrujmy system TAILS. Jest to proste i znajdziecie porady w internecie J.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “TAILS + BRIDGE OBSF4 DO KORZYSTANIA Z TOR

  1. Miziaki wbijcie sobie jedno do głowy… jeśli człowiek coś zaszyfrował to może znaleźć się inny człowiek (lub maszyna), który to odszyfruje. Nawet dzisiaj dla zwykłego zjadacza chleba jest dostępny komputer kwantowy , a co dopiero mówić o wyspecjalizowanych agencjach. Ja tam za bardzo nie liczyłbym na anonimowość w Cebulce.

    1. No pełnej anonimowości nigdy nie uzyskasz, ale możesz się do niej sporo zbliżyć stosując triki, żeby utrudnić innym deanonimizacje :).

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: