NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Nowojorczycy wariują, gdy NYPD wdraża Digidog, pomimo miejskiego projektu zakazu „ uzbrojonych robotów ”

Nowojorczycy wariują, gdy NYPD wdraża Digidog, pomimo miejskiego projektu zakazu `` uzbrojonych robotów ''
Pies-robot o wartości 75 000 dolarów opuszczający projekt mieszkaniowy na Manhattanie oburzył mieszkańców miasta, którzy niecały miesiąc temu usłyszeli, że drogie boty Boston Dynamics zostaną zakazane jako broń.

W poniedziałek pies był widziany wychodząc z osiedla mieszkaniowego z grupą ludzkich policjantów, którzy zachowywali się prawie podporządkowani błyszczącemu niebieskiemu metalowemu stworzeniu, eskortując je z budynku Kips Bay. Podczas gdy nowojorski Departament Policji twierdził, że fałszywy pies nie odegrał „aktywnej roli” w operacji, która rzekomo obejmowała wyprowadzenie uzbrojonego mężczyzny z mieszkania kobiety i jej dziecka, jego wygląd zdawał się rzucać czar na zgromadzeni mieszkańcy.

Jedna z mieszkanek, szefowa organizacji najemców, Melanie Aucello, wróciła do domu po otrzymaniu kilku telefonów dotyczących „policji w budynku” i była bardzo zaniepokojona tym, co tam zobaczyła – nie tylko psa, ale także jego wpływu na ludzi.

Dzieci idą do psa, jakby był słodki. Jestem przerażony, że na to pozwalają.

Podczas gdy policja policji przeprowadziła kilka testów robotów w ostatnich latach, będąc na tyle zachwycona wynikami, że kupiła przynajmniej jednego z psów, groźne stworzenia pojawiały się w sytuacjach „ prawdziwego życia ”, pokazując się w lutym podczas zbrodni inwazji na dom. i przybył tego samego miesiąca do piwnicy, gdzie prawdopodobnie ukrywał się bandyta. Żadne zwierzęta ani ludzie nie zostali skrzywdzeni podczas testów.

NYPD podkreślało, że „używa robotów od lat 70. XX wieku do ratowania życia w sytuacjach zakładników i incydentów związanych z niebezpieczeństwem”, więc chce, aby Digidog służył tym szczególnym celom.

Jednak członek Rady Miasta Nowy Jork, Ben Kallos, zasugerował, że nie wierzy w zdolność Digidoga do pozostania na poziomie „szczekania” , kiedy tak kusiło go „ugryzienie”. Radny zaproponował środek wyodrębniający przerażającego policjanta zwanego ustawą „No Killer Robots Act”, wyraźnie nakierowany na użycie zabawek Boston Dynamics. Poprzednia rezolucja przyjęta w czerwcu ubiegłego roku – „Ustawa o publicznym nadzorze nad technologiami nadzoru”, której celem jest informowanie obywateli o rodzaju niepokojących możliwości, jakie niedługo finansowany wydział policji miasta będzie mógł wprowadzić w najbliższej przyszłości.

„Nikt nie chce przyszłości, w której nasze miasto będzie wyglądać i czuć się jak w odcinku„ Czarnego Lustra ”- powiedział Kallos, odnosząc się do coraz bardziej nieoficjalnych zabójców K-9 z odcinka„ Metal Head ”serialu Netflix, o którym mówi się, że jest inspirowany Boston Dynamics. kreacje. Ustawa No Killer Robots zabrania miastu nie tylko używania uzbrojonych robotów, ale także grozi, że to zrobi. Ponadto używanie botów w sposób, który „może spowodować śmierć lub poważne obrażenia”, jest zabronione – akcja pojawiająca się w tym tygodniu na osiedlu mieszkaniowym prawdopodobnie została naruszona, ponieważ można usłyszeć zszokowanych widzów, którzy nerwowo żartują na temat postaci R2-D2 z Gwiezdnych Wojen i prawdopodobnie wzdychając z ulgą, gdy widzą, że urządzenie ich nie ściga.

„Wszyscy nasi kupujący, bez wyjątku, muszą zgodzić się, że Spot nie będzie używany do krzywdzenia lub zastraszania ludzi lub zwierząt, jako broń lub skonfigurowany do trzymania broni” – powiedział w przeszłości dyrektor generalny Boston Dynamics Robert Playter.

Mimo to pies jest wyposażony w sztuczną inteligencję, co oznacza, że ​​może (jakkolwiek szczupły twierdzą jego twórcy) stać się nieuczciwym i oferuje najnowocześniejszą technologię śledzenia, w tym kamery i czujniki. Aby zmienić go w zabójczą broń, wystarczy kilka modyfikacji. Biorąc pod uwagę zasoby NYPD, można sobie wyobrazić, że z łatwością mogliby sobie pozwolić na wyposażenie kilku z nich w bezlitosne stworzenia.

Nawet niektórzy z tych, którzy nie wydawali się bać potencjalnie śmiertelnego psiaka, byli zdenerwowani, ponieważ twierdzili, że to absurdalna kwota pieniędzy, którą można wydać na coś tak wyraźnie zaprojektowanego, by terroryzować ludność, która już przestała się złościć i strach przed policyjną przemocą.

Kilku kandydatów na burmistrzów skorzystało z okazji, by stanąć na trybunach, a kandydat Demokratów, Scott Stringer, ogłosił, że „jako burmistrz będziemy inwestować w ludzi, a nie psy policyjne”.

rt.com

 

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: