NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy.Śledztwo przeciwko lekarzowi po zastosowaniu własnej szczepionki przeciwko SARS-COV2

Śledztwo przeciwko lekarzowi po zastosowaniu własnej szczepionki przeciwko SARS-COV2.

Profesor medycyny z Lubeki z własnej inicjatywy opracował rzekomo szczepionkę antygenową przeciwko SARS-CoV-2 i przetestował ją na ochotnikach.
Lubeka. Jak donoszą media, profesor medycyny i przedsiębiorca Winfried Stöcker opracował antygen przeciwko SARS-CoV-2, którego działanie zostało podobno potwierdzone przez wirusologów. Twierdzi on, że z powodzeniem przetestował szczepionkę na sobie, członkach rodziny i współpracownikach.

Według doniesień, przeciwko mężczyźnie toczy się obecnie co najmniej jedno wstępne śledztwo. Prokuratura w Lubece poinformowała „Der Spiegel”: „Zarzuca mu się, że bez koniecznego zezwolenia wyprodukował antygen SARS-CoV-2, a następnie podawał go sobie i innym osobom bez koniecznych zezwoleń.”

Według raportu, Stöcker zaszczepił już 100 ochotników, a 97 procent z nich wytworzyło przeciwciała przeciwko SARS-CoV-2. W raporcie „Spiegel-TV” Stöcker mówi, że jego szczepionka antygenowa jest łatwa do wyprodukowania w dużych ilościach.

„W ciągu kilku miesięcy można by zaopatrzyć w nią całe Niemcy”. Szczepionkę można by również łatwo zmodyfikować tak, aby obejmowała mutanty. Stöcker opublikował na swojej stronie internetowej recepturę swojej szczepionki antygenowej.

Jasne wytyczne dla badań klinicznych
Niezależnie od domniemanego efektu, Stöcker mógł testować klinicznie swój antygen dopiero po uzyskaniu zgody właściwej komisji etycznej i Instytutu Paula Ehrlicha (PEI) w Langen, który jest odpowiedzialny za szczepionki. Paragrafy 40 do 42 niemieckiej ustawy o lekach (AMG) zawierają liczne wymagania.

Ponadto konieczne byłoby wcześniejsze uzyskanie pozwolenia na wytwarzanie antygenu. Ponadto, antygen nie mógł być badany na ludziach bez uprzedniego badania farmakologiczno-toksykologicznego (faza 0 i I).

W razie wątpliwości, naruszenie tych przepisów może prowadzić nawet do postępowania karnego w związku z podejrzeniem uszkodzenia ciała. Również paragraf 15 (wzorcowego) kodeksu postępowania zawodowego lekarzy stanowi, że przed przeprowadzeniem badań klinicznych należy zasięgnąć opinii komisji etycznej. Naruszenie tego wymogu może być karane zgodnie z prawem zawodowym. (mu/eb)

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Zrodlo: https://www.aerztezeitung.de/Wirtschaft/Ermittlungen-gegen-Arzt-nach-Einsatz-eigener-Corona-Vakzine-417680.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: