NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet…

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko” – skandaliczne nagranie w płockim szpitalu. Jakie konsekwencje?

W ostatni dzień marca Płock obiegło nagranie, które zostało wykonane w pokoju lekarskim płockiego szpitala wojewódzkiego. Autorka filmiku twierdzi, że pije alkohol z lekarzem, który aktualnie ma dyżur na oddziale ginekologiczno-położniczym…

Filmik bardzo szybko został rozpowszechniony wśród płocczan. Otrzymaliśmy link do niego od kilkunastu czytelników. A co na nim widnieje?

Rzecz dzieje się w niedzielę, w pokoju lekarskim. Młoda kobieta mówi, że znajduje się tam „ze swoim najlepszym przyjacielem Pawełkiem”, pokazuje też stół, na którym stoją dwie otwarte butelki napoju alkoholowego i talerze z jedzeniem, a także widok za oknem, który dowodzi, że znajduje się w szpitalu wojewódzkim w Płocku.

– Siedzę sobie teraz i jemy spaghetti z małżami z Pawełkiem, pijemy sobie piwko, on nie pije, ja piję. Oglądamy sobie „Seks w wielkim mieście”. Jesteśmy w szpitalu. Mam w…ne, że to nagranie obejrzy cały internet. Mam znajomych w szpitalu, mam znajomych wszędzie, mnie się nie da zniszczyć. Po pierwsze jestem boginią, nie tylko seksu i wyglądu, ale też inteligencji – twierdzi.

Jak dodaje, przyszła do szpitala, żeby jej „przyjaciel” dał jej receptę na leki.

– Jeden mnie oglądał pod tytułem otolaryngolog, a drugi zrobił mi po prostu zwykłe USG mojej dzidzi – mówi kobieta, sugerując, że jest w ciąży. – Mój najlepszy przyjaciel Paweł, mój najlepszy przyjaciel Michał, ja ze wszystkimi żyję w zgodzie, więc niepotrzebny jest hejt na mnie, mi zawsze każdy pomoże – stwierdza podczas transmisji, która najwyraźniej była prowadzona na żywo z konta na Instagramie.

Dodaje, że „Paweł poszedł teraz kogoś ciąć, bo przyszedł z plamieniami”.

– Jak będę chciała i ktoś mi będzie chciał zaszkodzić, pstryknę palcami i ktoś już wtedy nie będzie połamany, ból psychiczny wszystko zmieni. Lekarze, prawnicy, politycy. Ja mam tylu znajomych, że jak ktoś będzie chciał mi zaszkodzić, to się z…cie – mówi.

Zdradza też, że jest na oddziale ginekologii, pokazuje łóżko, na którym, jak twierdzi, uprawiała wielokrotnie seks z lekarzem.

– Mam w d…ie co kto o mnie pomyśli. Wyjeżdżam na 2 tygodnie z Mariuszem i dezaktywuję wszystkie konta na instagramie i facebooku. Nie usuwam – zapowiada autorka nagrania.

Film wywołał ogromne oburzenie wśród naszych czytelników. Otrzymaliśmy wiele informacji z prośbą o interwencję.

– W czasie pandemii, pomimo wielu próśb, nie mogłem być przy porodzie własnego dziecka, a przy trzeciej fali pandemii taka „pani” ma prawo wejść na oddział i robić takie rzeczy? – denerwuje się płocczanin. – Niestety, wobec tej pani prowadzone jest również postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, nieobyczajnego zachowania, gróźb karalnych – wymienia.

– Mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona i opublikujecie na swojej stronie informację – komentuje czytelniczka. – Czekam z niecierpliwością… słów brakuje, żeby to skomentować – podsumowuje inna kobieta, która obejrzała filmik.

Napisaliśmy do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku prośbę o komentarz w tej sprawie.

– W odpowiedzi informuję, że z dniem 01.04.2021 r. rozwiązano umowę o pracę z lekarzem pełniącym dyżur w Oddziale ginekologiczno-położniczym, w dniu w którym wykonano opublikowane nagranie – przekazała nam Lucyna Koper, Kierownik Działu Organizacji i Nadzoru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Film został opublikowany m.in na tym YT https://youtu.be/n9B7TdIOoFY

Konto kobiety na Instagramie zostało zawieszone 31 marca. Nie publikujemy u siebie materiałów, ze względu na przepisy, mówiące o ochronie wizerunku osoby prywatnej.

źródło: YouTube

petronews.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: