NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kaczyński, Przyłębska i WOT nagrodzeni: „To obowiązek, by wyróżniać tych, którzy służą Polsce”

Wicepremier i szef klubu PiS Jarosław Kaczyński, prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej zostali uhonorowani podczas gali Człowieka Roku Gazety Polskiej 2020.

Prezes PiS otrzymał nagrodę Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej”, Przyłębska została uhonorowana nagrodą im. Grzegorza I Wielkiego przyznawaną przez miesięcznik „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo”, a główne trofeum, czyli nagrodę Człowiek Roku 2020 „Gazety Polskiej” otrzymały Wojska Obrony Terytorialnej.

Kibicujemy tym, którzy walczą o przyszłość, doceniają starania teraźniejsze, ale też odkłamują przeszłość. Każda gala jest nie tylko honorowaniem jej laureatów, ale jest przede wszystkim świętem wolnej Polski – słyszymy w zapowiedzi gali.

Dodano, że nagrody przyznano trzem laureatom, którzy maja na swoim koncie wiele zasług w służbie Polsce.

​Podczas odbierania nagrody Jarosław Kaczyński podkreślił, że bardzo ceni to, iż jest ona przyznawana przez środowiska patriotyczne.

– Nagroda, (…) jest wielkim zaszczytem dlatego, że właśnie to środowisko, te szturmowe bataliony, pułki Polski patriotycznej, niepodległej, tę nagrodę przyznają. Jestem głęboko wdzięczny, zaszczycony i uważam tę chwilę za bardzo piękną w moim życiu. W życiu, w którym zdarzyły się tragedie, ale w którym przyszły także i sukcesy, które – mam nadzieję – będą kontynuowane – mówił Jarosław Kaczyński.

 

Z kolei prezes Trybunału Konstytucyjnego podkreśliła, że spotykała się z bardzo negatywnym odbiorem ze względu na pełnioną funkcję, ale dzielnie znosi brzemię nazwiska. Dodała, że Polska i bycie we wspólnocie historyczno-kulturowej jest wartością, z czego należy być dumnym. 

Powinniśmy być dumni z własnej przeszłości, nie poddawać się pedagogice wstydu i nie czuć się zażenowanymi, że tkwi w nas pewnego rodzaju mesjanizm patriotyzmu, jak umiłowanie ojczyzny i wolności – podkreśliła Julia Przyłębska.

W imieniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej nagrodę odebrał szef MON Mariusz Błaszczak i dowódca WOT gen. dyw. Wiesław Kukuła. – Żołnierze WOT-u są zawsze blisko, są zawsze gotowi. Żołnierze WOT-u poświęcają się innym – mówił Błaszczak i przypomniał, że WOT aktywnie uczestniczy w walce z epidemią, pomaga w szpitalach, domach opieki oraz w sprawach administracyjnych.

Głos zabrał również minister kultury i wicepremier Piotr Gliński, który zaznaczył, że laureaci w sposób wybitny przyczyniają się do budowania narodowej wspólnoty i realizują jej rację stanu. – To nasz obowiązek, by pamiętać i wyróżniać tych, którzy przez swoją codzienną pracę dobrze służą Polsce – podkreślił minister i dodał, że to wzór dla całego społeczeństwa, co i kto jest dla naszej wspólnoty politycznej najcenniejszy i najważniejszy.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami epidemicznymi tegoroczna gala odbyła się w trybie zdalnym, a nagrody wręczono laureatom podczas indywidualnych spotkań. Transmisja z gali pojawiła się na YouTube.

 

https://pl.sputniknews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Kaczyński, Przyłębska i WOT nagrodzeni: „To obowiązek, by wyróżniać tych, którzy służą Polsce”

  1. Nie służą państwu. Kto nie służy Obowiązującemu porządkowi praw, prawu, nie służy państwu. Kto „wykonuje polecenia przełożonego, a nie jak dyktuje litera prawa, nie służy państwu”

    1. Obywatele rozliczą za te” polecenia od przełożonych”. I niech nie wydaje się im że oni i tamci będą bezkarni. Bo nie można zastąpić prawa przełożonym, bo przełożony nie jest prawem.

  2. przecież to jakieś jaja SA!! co oni pierdolą?!! Jak można Tego słuchać.. NIE da sie słuchać TYCH Kłamstw !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: