NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

HOLANDIA ZANIEPOKOJONA BRAKIEM PRAWORZĄDNOŚCI W POLSCE – TO NASZ PIERWSZY SUKCES „RPP”

PONIŻSZY MATERIAŁ PRASOWY OPISUJĄCY REAKCJE HOLENDERSKIEGO POLITYKA NA SYTUACJE W POLSCE POŚREDNIO JEST SUKCESEM NASZEGO STOWARZYSZENIA RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI , POLACY – POLONUSI ZOSTALI WIELOKROTNIE PROSZENI O INTERWENCJE U POLITYKÓW W KRAJACH SWOJEGO ZAMIESZKANIA I JAK WIDAĆ DZIAŁANIA POLONII WSPARTE INICJATYWĄ LOKALNYCH POLITYKÓW PRZYNOSZĄ EFEKTY W POSTACI MEDIALNYCH OFICJALNYCH UPOMNIEŃ KIEROWANYCH DO POLSKICH „POLITYKÓW” ZA POŚREDNICTWEM PRASY ZAGRANICZNEJ I KOMUNIKATÓW AMBASAD .

p.s Pozdrowienia dla pana Krzysztofa , Marka i Justyny z Holandii

Minister spraw zagranicznych Holandii Stef Blok nie szczędził krytycznych uwag pod adresem Polski. Przyznał, że jest zaniepokojony „erozją praworządności”.

 

Uwagi dotyczące Polski minister zawarł w odpowiedzi na pytania posła socjalliberalnej D66 Maartena Groothuizena z 9 marca.

„Erozja praworządności”

Minister przyznał, że jest zaniepokojony „erozją praworządności” w Polsce. Stef Blok poinformował, że rząd za pośrednictwem swojej ambasady w Warszawie „zapewnia wsparcie organizacjom społecznym, które działają, aby chronić i promować funkcjonowanie praworządności”.

„Gabinet podkreśla, że wolna prasa i pluralizm mediów to nierozłączne zasady związane z demokratycznym stanem konstytucyjnym demokratycznego państwa konstytucyjnego” – napisał Blok.

„Komisji Europejskiej brakuje podstaw prawnych”

Rząd Holandii widzi zagrożenie w Polsce dla wolności prasy, jednak – zdaniem ministra – „Polska wciąż posiada wolne media z publicznymi i komercyjnymi nadawcami”.

„Krajobraz medialny jest jednak silnie spolaryzowany, a te sprzeczności tylko nasiliły się w ostatnich latach” – wskazuje minister spraw zagranicznych Holandii. „Komisji Europejskiej brakuje jednak podstaw prawnych, żeby ograniczyć wpływ polityczny na media w Polsce” – podkreślił.

Jak Holandia wspiera społeczeństwo obywatelskie w Polsce?

Poseł Groothuizen pytał w swoim piśmie, z jakich narzędzi korzysta Holandia, aby wspierać społeczeństwo obywatelskie w Polsce.

Minister odpowiedział, że Niderlandy nie tylko finansują projekty organizacji pozarządowych w Polsce, ale także „wspierane jest jakościowe dziennikarstwo śledcze”, a projekty te są finansowane przez Ambasadę Niderlandów w Polsce.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-holenderski-minister-zaniepokojony-polska-erozja-praworzadno,nId,5170786#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: