NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(FOTO) W Głaznowie doszło do podpalenia? Przewodniczący rady w Krośniewicach mówi o pogróżkach

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Strażacy wciąż dogaszają pożar w Głaznowie, o którym pisaliśmy rano. Zdaniem strażaków wielce prawdopodobne jest to, że doszło do podpalenia. W tle pojawia się wątek polityczny, bowiem współwłaścicielem terenu jest przewodniczący rady miejskiej w Krośniewicach, który jak mówi, jakiś czas temu otrzymywał pogróżki.

– poniżej dalsza część artykułu –

O pożarze w Głaznowie informowaliśmy dziś rano: Duży pożar pod Kutnem, strażacy walczą z żywiołem od kilku godzin

– Po godzinie 1 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że pali się słoma. Na miejsce zadysponowano jednostki z Kutna i okoliczne OSP. Pożar do tej pory jest dogaszany, akcja trwa już wiele godzin. Dużo wskazuje na to, że doszło do podpalenia i właśnie taką prawdopodobną przyczynę wybuchu pożaru przyjęliśmy – mówi st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

– poniżej dalsza część artykułu –

Jak się okazuje, współwłaścicielem terenu, który został prawdopodobnie podpalony, jest przewodniczący Rady Miejskiej w Krośniewicach, Sławomir Kępisty. Jak mówi, jakiś czas temu otrzymał pogróżki i poinformował o nich policję.

– Jestem daleki od posądzania kogokolwiek o to, co się wydarzyło, aczkolwiek daje to wiele do myślenia. Ta sytuacja polityczna w Krośniewicach, nagonka na moją osobę, suma summarum może prowadzić do konkluzji, że jest coś na rzeczy – powiedział w rozmowie z Panoramą Sławomir Kępisty, przewodniczący Rady Miejskiej w Krośniewicach.

– poniżej dalsza część artykułu –

Teraz ustaleniem, kto ewentualnie mógł dokonać podpalenia, zajmować będzie się Komenda Powiatowa Policji w Kutnie.

– Cały czas trwa dogaszanie i czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa zaplanowane są wstępnie na jutro – wyjaśnia podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

FOT. OSP KROŚNIEWICE
FOT. OSP KROŚNIEWICE

panoramakutna.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: