NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POLSKIE DZIECI POPEŁNIAJĄ SAMOBÓJSTWA - WZROST PRZYPADKÓW O 1/4 - TO SKUTEK RZĄDÓW PIS W POLSCE ?
Sejm zajmie się dzisiaj pilnym projektem ustawy wniesionym przez posłów Prawa i Sprawiedliwości PRYWATYZACJA LASÓW PAŃSTWOWYCH !!!
PRZEJĘCIE POLSKI PO PANDEMII – TAJEMNICA SPISU POWSZECHNEGO 2021.
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Brudny warszawiak to szczęśliwy warszawiak”: woda w stolicy będzie na wagę złota?

Brudny warszawiak to szczęśliwy warszawiak”: woda w stolicy będzie na wagę  złota? - Sputnik Polska

Od 1 kwietnia mieszkańcy stolicy płacą za śmieci według nowych zasad naliczania opłat za gospodarowanie odpadami. Wysokość opłaty jest uzależniona od zużycia wody.

Nowy sposób naliczania opłat za odpady ma według prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego zachęcić Warszawiaków do oszczędnego korzystania z wody.

Stworzyliśmy specjalny system osłonowy dla dużych rodzin. Oczywiście to zależy od zużytkowania wody. Jeśli ktoś używa wody w sposób rozrzutny, to rachunki idą do góry. Ale również chcemy w ten sposób zachęcić warszawiaków do oszczędzania wody. Ci, którzy używają wody w sposób umiarkowany – podwyżki nie są aż tak duże – mówił Trzaskowski podczas wczorajszej rozmowy na antenie Radia Zet.

W dobie pandemii i konieczności wyjątkowego dbania o higienę i czystość takie argumenty nie wszystkim wydają się zasadne.

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Poboży skomentował słowa prezydenta stolicy na Twitterze.

Pandemia. Dezynfekcja. Mycie rąk. Wszyscy już to znamy. A co proponuje prezydent Trzaskowski jako minimalizację konsekwencji swoich podwyżek za śmieci? Oszczędzanie wody – napisał wiceminister.

Wielu Warszawiaków zwraca też uwagę na to, że nowy system naliczania opłat może sprawić, że wiele gospodarstw domowych będzie płacić za śmieci dużo więcej, niż dotychczas. 

W oczekiwaniu na wysokie rachunki i w obliczu konieczności oszczędnego używania wody Twitter zaroił się od wpisów i memów na temat „brudnych, oszczędnych warszawiaków” i wanny pełnej wody jako symbolu bogactwa.

https://pl.sputniknews.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: