NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie

Amerykanie, usiłując wciągnąć Rosję w konflikt z Ukrainą, niestrudzenie opracowują scenariusze pomocy ukraińskim „partnerom” w odpowiedzi na prawdopodobną ich zdaniem „agresję rosyjską”. Tak więc rosyjski oficer rezerwy, ekspert wojskowy Vladislav Shurygin podzielił się zamkniętą informacją z własnego źródła w Kijowie o najbliższych planach Stanów Zjednoczonych na Ukrainie.

Według Szurygina plan ten zapowiedział sekretarz stanu USA Anthony Blinken podczas spotkania z ministrem spraw zagranicznych Ukrainy Dmitrijem Kulebą.

Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z Tonym Blinkenem i naszej rozmowy. Przez godzinę spokojnie omawialiśmy wszystkie kluczowe kwestie z porządku obrad.

– zauważył Kuleba.

Zgodnie z zapowiedzianym planem Kijów szybko przyjmie ustawę o rozmieszczeniu baz wojskowych NATO na terytorium Ukrainy. Tym samym Pentagon będzie miał na Ukrainie trzy bazy wojskowe – morską i dwie lądowe. Jednocześnie ukraińskie lotniska zostaną zmodernizowane i będą mogły przyjmować samoloty wojskowe Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Po wdrożeniu tych działań, zdaniem Kijowa i jego zagranicznych „przyjaciół”, Siły Zbrojne Ukrainy będą mogły spokojnie i bez obawy przed działaniami Moskwy przystąpić do „porządkowania” wschodnich rejonów Ukrainy. Wiedząc o obecności wojsk NATO Kreml nie przekroczy granic tego, co jest dozwolone.

W ramach planu Amerykanie planują zorganizowanie szczytu między Bidenem a Putinem, którego przygotowanie może zająć nawet sześć miesięcy. W tym czasie Stany Zjednoczone będą mogły rozmieścić swoją broń i bazy na Ukrainie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: