NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rosyjskie wojska na granicy Ukrainy są „gotowe do obrony kraju” w przypadku wojny – mówi minister obrony Shoigu, ostrzegając przed narastaniem NATO!!”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
środa, 14 kwietnia 2021

 Dwa oddziały armii rosyjskiej wraz z trzema jednostkami powietrznodesantowymi są gotowe do działania w przypadku eskalacji napięć na Zachodzie w pełnowymiarową walkę – poinformowała we wtorek Moskwa po niespodziewanej inspekcji wojsk.

Rosyjskie wojska na granicy Ukrainy są `` gotowe do obrony kraju '' w przypadku wojny - mówi minister obrony Shoigu, ostrzegając przed narastaniem NATO

Minister obrony Siergiej Szojgu po wizycie u żołnierzyo powiedział. „Obecnie te stowarzyszenia i formacje prowadzą ćwiczenia i ćwiczenia”.

Shoigu powiedział, że przesunięcia miały miejsce „w odpowiedzi na militarną działalność sojuszu zagrażającegop Rosji”. Posunięcie to następuje w obliczu eskalacji napięcia z blokiem NATO kierowanym przez USA oraz po krwawych walkach na wschodzie Ukrainy między siłami Kijowa a dwoma separatystami.

Moskwa prowadzi nadzwyczajne rozmowy z USA w sprawie walk w Donbasie, ponieważ Ukraina twierdzi, że ćwiczenia NATO będą szkolić żołnierzy do wojny z Rosją Polityk dodał, że „wojska Waszyngtonu są przenoszone z kontynentalnej części Ameryki Północnej przez Atlantyk do Europy i przechodzą przez Europę do granic Rosji. Główne siły są skoncentrowane na Morzu Czarnym i w regionie bałtyckim ”.

Jednocześnie minister powiedział, że w konflikcie między Rosją a Zachodem na zamarzniętej dalekiej północy otwiera się nowa granica. „Aby wzmocnić zdolności obronne Federacji Rosyjskiej i chronić jej interesy narodowe w Arktyce” , powiedział, „Ministerstwo Obrony systematycznie pracuje nad zwiększeniem zdolności bojowych Floty Północnej”.

W zeszłym tygodniu moskiewscy dyplomaci ujawnili, że prowadzili nadzwyczajne rozmowy z ich odpowiednikami w Waszyngtonie w ramach starań o uniknięcie dalszej eskalacji. „Mieliśmy kontakt z administracją USA w sprawie sytuacji w Donbasie i wyczerpująco wyjaśniliśmy ich stronie, co się dzieje” – powiedział wówczas minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow. Twierdził, że zachodnia retoryka wobec Ukrainy ma coraz bardziej wojowniczy ton i że „Waszyngton powinien być zaniepokojony konsekwencjami tej skoordynowanej polityki”.

Kreml już wcześniej opisywał sytuację w regionie jako „przerażającą”, a rzecznik Dmitrij Pieskow dodał, że „ma miejsce nie tylko jedna, ale wiele prowokacji ukraińskich sił zbrojnych”.

Stany Zjednoczone zwróciły jednak uwagę na „wiarygodne” doniesienia o gromadzeniu się wojsk rosyjskich na granicy z Ukrainą, a rzecznik Departamentu Stanu Ned Price wezwał Rosję do powstrzymania się od działań eskalacyjnych.

W decyzji powszechnie postrzeganej jako wyraz poparcia dla Kijowa, Waszyngton wysłał dwa okręty wojenne do wrażliwego regionu Morza Czarnego, u wybrzeży Ukrainy i Rosji. Wysłannicy z Turcji, która kontroluje dostęp do wód śródlądowych, mówią, że „15 dni temu powiadomiono ich kanałami dyplomatycznymi, że dwa amerykańskie okręty wojenne wejdą na Morze Czarne. Statki pozostaną tam do 4 maja ”.

W rozmowach na początku kwietnia doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego zwrócił się także do Zachodu o „wspólne działania, w tym ćwiczenia wojskowe między Ukrainą i NATO”. Dodał, że te działania „powinny obejmować komponenty lądowe, morskie i powietrzne. Ponadto wskazane jest zwiększenie poziomu gotowości bojowej wojsk w państwach NATO graniczących z Ukrainą. ”

Amerykańskie okręty wojenne wypłynęły na Morze Czarne w czasie impasu z Rosją w związku z konfliktem zbrojnym we wschodniej Ukrainie, podają tureccy dyplomaci

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Andriej Rudenko zaprzeczył, że Moskwa może coś zyskać na zwiększonych napięciach. „Jestem pewien, że wszystkie rozmowy o jakimś zbliżającym się konflikcie między Ukrainą a Rosją to przykład kolejnej fałszywej informacji rozpowszechnianej głównie przez władze ukraińskie” – powiedział. „Rosja nie jest zainteresowana żadnym konfliktem z Ukrainą, nie mówiąc już o konflikcie wojskowym”.

rt.com/russia/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: