NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu

Prof. Wojciech Maksymowicz poinformował na konferencji prasowej, że odchodzi z Prawa i Sprawiedliwości. Wyjaśnił, że rezygnacja jest spowodowana oskarżeniami o rzekome przeprowadzanie i nadzorowanie przez niego eksperymentów medycznych na płodach. Sprawę ma zbadać Ministerstwo Zdrowia.

Naukowiec wielokrotnie zarzucał Ministerstwu Zdrowia nieudolność w walce z epidemią i negatywnie oceniał podejmowane kroki, co jego zdaniem mogło przyczynić się do szukania na niego haków.

– Kategorycznie limit mojej skłonności do kompromisu skończył się – powiedział prof. Maksymowicz, wyjaśniając powody swojej decyzji. Jednocześnie zaprzeczył wysuwanym pod jego adresem oskarżeniom i oświadczył, że ani on, ani jego zespół nie prowadził eksperymentów na płodach.

Wobec szkalującego mnie wystąpienia Ministerstwa Zdrowia oświadczam, że nigdy ja, ani mój zespół nie prowadził eksperymentów na płodach. Ani nie prowadził badań na żywych płodach ludzkich, ani na zwłokach płodów pochodzących z aborcji. Dla mnie życie ludzką jest największą wartością i myślę, że nie muszę tego udowadniać – poinformował profesor.

Oskarżenia określił mianem kłamliwych informacji i brakiem profesjonalizmu Ministerstwa Zdrowia i jego kadry zarządzającej. W jego ocenie cała akcja jest „atakiem na polskich naukowców medycznych” przy użyciu nieakceptowalnych metod wobec osób, które krytycznie odnoszą się do decyzji władz, w tym kontekście zwłaszcza resortu zdrowia. – To dotyczyło pana doktora Grzesiowskiego, a teraz przychodzi czas na innych – stwierdził polityk. Dodał, że naiwnie sądził, iż „czasy gróźb, szantażowania, szukania haków na tych, którzy mają odwagę występować przeciwko władzy skończyły się raz na zawsze”.

Po odejściu prof. Maksymowicza klub PiS będzie liczył 233 posłów.

Sprawę oskarżeń prof. Maksymowicza skomentował minister zdrowia Adam Niedzielski, podkreślając, że resort otrzymał nieanonimową wiadomość, która zawiera konkretne informacje na temat pacjentów i sytuacji, wymagające weryfikacji. Minister zapewnił, że nie są to zarzuty, ponieważ wszystkie doniesienia należy najpierw sprawdzić.

Poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk opublikował na Twitterze tekst zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Jak czytamy, prof. zarzucono m.in. otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia i wydłubywanie żyjącym jeszcze dzieciom rdzenia kręgowego.

Według ustaleń Onetu autorem zawiadomienia jest Mariusz Dzierżawski, skrajnie prawicowy działacz pro-life, założyciel Fundacji Pro – prawo do życia.

Resort zdrowia zapowiada kontrolę

 

Wcześniej rzecznik resortu zdrowia Adam Andrusiewicz pytany o doniesienia na temat eksperymentów medycznych na płodach prowadzonych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w zakresie neurologii, potwierdził podczas konferencji prasowej, że resort otrzymał niepokojące informacje, że takie eksperymenty przeprowadzano właśnie pod nadzorem prof. Wojciecha Maksymowicza.

Niestety dostaliśmy bardzo niepokojące informacje – to nie jest wynik żadnego postępowania, które wyszło z MZ – informacje dotyczące możliwych eksperymentów medycznych wykonywanych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim pod nadzorem profesora Maksymowicza – przekazał rzecznik MZ.

Zapowiedział, że w tej sprawie zostanie przeprowadzona kontrola. Jego zdaniem prof. Maksymowiczowi powinno zależeć na jak najszybszym wyjaśnieniu tej sprawy, ponieważ może rzutować to na jego dalszą karierę. Dodał, że po zakończeniu tej kontroli wszyscy zastaną poinformowani o jej wynikach.

– Jest to bardzo delikatna materia, bo dotyczy płodów. Niestety powzięliśmy informacje, które zostały do nas skierowane, o możliwym bardzo nieetycznym – delikatnie rzecz ujmując – postępowaniu na uniwersytecie, stąd nasza pilna reakcja – powiedział rzecznik Andrusiewicz.

Z kolei portal Interia poinformował we wtorek, że Ministerstwo Zdrowia domaga się informacji od Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (UWM) w sprawie eksperymentów w dziedzinie neurochirurgii, które miały być prowadzone pod nadzorem lekarza, a obecnie posła Porozumienia, prof. Wojciecha Maksymowicza w latach 2013-2020. Maksymowicz kieruje też Katedrą Neurochirurgii Wydziału Lekarskiego UWM. Badania jego zespołu były wykorzystywane m.in. przy leczeniu pacjentów w klinice Budzik.

 

Specjalne pismo w tej sprawie, podpisane przez wiceministra Macieja Miłkowskiego, trafiło do Komisji Bioetycznej UWM 27 marca.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: