NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
POLSKA - DODATEK DO EMERYTURY ZA ODDANIE MIESZKANIA LUB DOMU - KIM SĄ CI EMERYCI ? DEBILAMI ? czytaj całość !!
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KOLEJNY WAŻNY POWÓD ABY ZLIKWIDOWAĆ KONTO NA F.B

Oto kolejny dowód na to, by lepiej jak najszybciej zrezygnować z Facebooka

W sieci pojawił się właśnie mocno niepokojący filmik, który pewien student i aktywista internetowej grupy Real Facebook Oversight Board postanowił opublikować, poirytowany kolejnym wyciekiem danych z serwisu.

A mowa oczywiście o ostatnim dużym wycieku, w ramach którego w sieci udostępniono dane 530 mln użytkowników Facebooka, w tym 2 mln z naszego kraju. To już kolejna tego typu wpadka serwisu społecznościowego, więc wspomniany Zamaan Qureshi, zdenerwowany całą sytuacją, postanowił nieco dokładniej przyjrzeć się wyciekowi. Najpierw sprawdził na stronie Have I Been Pwned, którą Wam polecaliśmy, czy jego konto zostało w jakiś sposób dotknięte wyciekiem i tam okazało się, że niestety tak. Postanowił wtedy sprawdzić zdecydowanie dokładniej, jakie dane na jego temat zebrała witryna, żeby lepiej zorientować się, czy jest narażony na jakieś wirtualne niebezpieczeństwo.

Szybko okazało się, że wyniki są dość zaskakujące i zdecydowanie odmienne od tego, co próbuje nam wmówić Facebook: – Wiedziałem, że Facebook zbiera dane o użytkowniku, nawet kiedy nie jesteś na stronie Facebooka i to mnie trochę martwiło. Facebook twierdzi jednak, że są transparentni w sposobie zbierania tych danych, więc chciałem zobaczyć, czy tak naprawdę jest – tłumaczy Qureshi w wypowiedzi dla Newsweeka. W tym celu skorzystał z relatywnie świeżej opcji Facebooka, która pozwala sprawdzić, jakie aktywności poza-facebookowe śledzi aplikacja.

Mężczyzna pobrał dane na dysk i zorientował się, że to dziesiątki folderów i podfolderów wypełnionych informacjami o nim z całej sieci. Wszystko możecie zobaczyć na filmiku na jego twitterowym profilu, ale w dużym skrócie mowa nawet o takich informacjach, jak to kiedy zamawiał pizzę oraz że złożył wniosek o przyjęcie na studia do Fordham University. I tu właśnie dochodzimy do sedna ostatniego konfliktu Apple i Facebooka, bo kiedy gigant z Cupertino nawoływał do wprowadzenia transparentności w zakresie śledzenia użytkowników przez aplikacje, to właśnie Mark Zuckerberg najgłośniej się temu sprzeciwiał. Teraz dobrze już wiemy, dlaczego tak było, bo pozbawienie Facebooka dostępu do tych wszystkich prywatnych danych to potworny cios w jego politykę reklamową. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko podjąć świadomą decyzję, czy nadal chcemy dzielić się tymi danymi z Facebookiem i pozwolić mu na nich zarabiać w zamian za możliwość korzystania z serwisu, czy też może nasza prywatność jest dla nas ważniejsza.

Źródło: GeekWeek.pl/bgr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: