NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„FBI otrzymuje „nakaz przeszukania” w celu INFILTRACJI I NAPRAWIANIA setek systemów dotkniętych „chińskim włamaniem” do serwerów Microsoft Exchange!!”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
środa, 14 kwietnia 2021

 Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych pozwolił FBI na zinfiltrowanie setek systemów dotkniętych exploitem serwerów pocztowych Microsoft Exchange i „usunięcie złośliwego oprogramowania”. Osoby, których to dotyczy, zostaną powiadomione… e-mailem.

FBI otrzymuje „nakaz przeszukania” w celu INFILTRACJI I NAPRAWIANIA setek systemów dotkniętych „chińskim włamaniem” do serwerów Microsoft Exchange

W to, co wydaje się być pierwszą akcję takiego rodzaju kiedykolwiek, FBI usunięte „muszle” internetowych należących do „jednej grupy wcześnie hacking” DOJ powiedział we wtorek. Powłoki internetowe to złośliwe oprogramowanie pozostawione na serwerach przez osoby, które na początku tego roku wykorzystały exploit zero-day w popularnym oprogramowaniu serwera poczty e-mail, aby uzyskać dostęp do firmowych serwerów poczty e-mail.

Podczas gdy tysiące serwerów WWW, których dotyczy problem, zostało od tamtego czasu załatanych, setki powłok sieciowych „przetrwały bez żadnych przeszkód”, ponieważ właściciele systemów wydawali się nie chcieć lub nie mogli ich usunąć, powiedział Departament Sprawiedliwości.

Operacja FBI miała na celu „pomóc” administratorom zabezpieczyć ich systemy i skutecznie usunąć złośliwe oprogramowanie z niektórych z tych komputerów. Został zatwierdzony jako nakaz „przeszukania” przez sędziego Petera Braya, sędziego federalnego w południowym dystrykcie Teksasu. Jego orzeczenie sądowe zostało wydane 9 kwietnia, ale pozostało zapieczętowane do wtorku.

Pentagon „ocenia systemy” po DZIESIĘCIU TYSIĘCY serwerów przejętych podczas globalnego włamania do Microsoftu… obwiniony o „chińskich hakerów”„Dzisiejsze autoryzowane przez sąd usunięcie szkodliwych powłok internetowych świadczy o zaangażowaniu Departamentu w zakłócanie działalności hakerskiej przy użyciu wszystkich naszych narzędzi prawnych, a nie tylko ścigania przestępstw” – powiedział zastępca prokuratora generalnego John C. Demers z Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego Departamentu Sprawiedliwości.

FBI jedynie „skopiowało i usunęło” powłoki internetowe, ale nie załatało żadnych luk w zabezpieczeniach Microsoft Exchange Server ani nie wyszukało i nie usunęło żadnego dodatkowego złośliwego oprogramowania lub innych informacji zawartych na serwerach, zauważył Departament Sprawiedliwości.

Inną rzeczą, która wyróżniała się w oświadczeniu Departamentu Sprawiedliwości, było to, że właściciele lub operatorzy komputerów, których dotyczy problem, nie zostali wcześniej powiadomieni o „wyszukiwaniu” . Zamiast tego FBI „próbuje powiadomić” , wysyłając e-mail do osób z publicznie dostępnymi danymi kontaktowymi – aw przypadkach, gdy nie były one dostępne, prosząc dostawców usług internetowych (ISP) o przesłanie wiadomości dalej.

Holenderska agencja bezpieczeństwa twierdzi, że 1200 „wrażliwych” serwerów Microsoft zostało dotkniętych luką w zabezpieczeniach, ponieważ dane zostały skradzione, a wiadomości e-mail sprzedawane online W międzyczasie najwyższy urzędnik ds. Cyberbezpieczeństwa Białego Domu polecił we wtorek wszystkim agencjom rządowym „pilne”  załatanie swoich serwerów Microsoft Exchange z powodu czterech nowych luk odkrytych przez NSA.

Luki w zabezpieczeniach „mogą stanowić tak duże ryzyko systemowe, że wymagają szybkiego ujawnienia” – stwierdziła Anne Neuberger w oświadczeniu.

Firma Microsoft ogłosiła na początku marca poważne naruszenie swojej platformy poczty e-mail Exchange, mówiąc, że luka typu zero-day w serwerach zapewniła hakerom „długoterminowy dostęp”. Atak został przypisany grupie nazwanej Hafnium – rzekomo „sponsorowanej przez państwo” jednostce działającej w Chinach.

Według firmy ESET, zajmującej się cyberbezpieczeństwem, luka została następnie wykorzystana przez co najmniej 10 grup hakerskich i dotknęła tysiące serwerów w ponad 115 krajach . W samych Stanach Zjednoczonych zhakowano ponad 20 000 serwerów.

http://www.rt.com/usa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: