NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Cyfrowy paszport szczepień ? KOLEJNE POMYSŁY

MEDYCYNA

IBM i Moderna chcą wspólnie stworzyć cyfrowy paszport szczepień

O paszportach szczepień mówi się praktycznie od początku pandemii koronawirusa i choć pomysł ten budzi wiele kontrowersji, to wydaje się, że sprawa jest już przesądzona.

Moderna i IBM poinformowały we wspólnym oświadczeniu, że podejmują się współpracy w temacie sztucznej inteligencji, blockchain oraz chmury hybrydowej w celu stworzenia inteligentnych rozwiązań z zakresu szczepień przeciwko Covid-19. W centrum połączonych wysiłków stanie pilotażowy program dystrybucji szczepionek, poprawy widoczności łańcucha dostaw i śledzenie administrowania szczepionkami niemal w czasie rzeczywistym. Firmy chcą tym samym sprawdzić, w jaki sposób technologia może być wykorzystana do przyspieszenia bezpiecznej wymiany danych między rządami, dostawcami usług medycznych, ośrodkami naukowymi i obywatelami.

Koncerny nie ukrywają jednak, że na pierwszym miejscu stawiają poprawę zaufania obywateli do szczepień i zwiększenie liczby osób zainteresowanych szczepieniem, a tym samym ograniczenie rozprzestrzeniania się Covid-19. Jak łatwo się domyślić, to nie ta część ogłoszenia IBM i Moderny budzi jednak zastrzeżenia – chodzi raczej o drugi element programu testowego, który wystartuje w Stanach Zjednoczonych, a mianowicie Cyfrowy Paszport Zdrowia. Chodzi o rozwiązanie oparte o technologię blockchain, która pozwoli użytkownikom kontrolować informacje o swoim stanie zdrowia i w razie potrzeby bezpiecznie się nimi dzielić. Po co? Aby bez problemu pracować, robić zakupy, przemieszczać się czy jeździć za granicę, czyli wrócić do tak wyczekiwanej normalności.

I tu dochodzimy do największych kontrowersji związanych z tego typu paszportami, bo część osób uważa, że są one dyskryminujące dla osób, które… z różnych powodów nie chcą się zaszczepić. Nie da się bowiem ukryć, że jedną z kluczowych informacji zawartych w takim dokumencie będzie aktualne szczepienie przeciwko Covid-19 i jak tłumaczą przeciwnicy tego rozwiązania, będzie to podstawa segregacji społecznej, która może doprowadzić do tego, że sprzedawca nie wpuści do sklepu, linie lotnicze do samolotu, a pracodawca nie zatrudni osoby niezaszczepionej.

Co więcej, część użytkowników widzi w tego typu aplikacjach zagrożenie dla swojej wolności i prywatności, traktując je jak kolejne narzędzie szpiegowania przez rząd. Niemniej, wydaje się, że sprawa jest już przesądzona, bo jeśli program pilotażowy w Nowym Jorku się przyjmie, to zostanie rozszerzony na kolejne stany, pod koniec ubiegłego roku podobne rozwiązanie testowała Irlandia, a Unia Europejska coraz silniej naciska na państwa członkowskie w sprawie podobnego paszportu, więc to najpewniej tylko kwestia czasu.

Źródło: GeekWeek.pl/IBM i Moderna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: