NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POSZALELI?  PIS WPROWADZA NOWE OBOSTRZENIA! KAŻĄ LUDZIOM NOSIĆ...
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII
OD DZIŚ NA GRANICY PL - DE NIE MUSISZ OKAZYWAĆ TESTU NA COVID
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Turcja i Libia ponawiają zobowiązanie do zawarcia spornej umowy morskiej

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział rację, że porozumienie „zabezpieczyło interesy narodowe i przyszłość obu krajów” po spotkaniu z libijskim premierem Abdulem Hamidem Dbeibah w Ankarze [biuro prasowe prezydenta za pośrednictwem agencji Reuters]

Prezydent Turcji i tymczasowy premier Libii zgadzają się na utrzymanie porozumienia śródziemnomorskiego z 2019 r., Które rozgniewało Grecję i Cypr.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział rację, że porozumienie „zabezpieczyło interesy narodowe i przyszłość obu krajów” po spotkaniu z libijskim premierem Abdulem Hamidem Dbeibah w Ankarze [biuro prasowe prezydenta za pośrednictwem agencji Reuters]

Szef nowego tymczasowego rządu Libii i prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan potwierdzili swoje zaangażowanie w kontrowersyjną umowę morską z 2019 r., Która rozgniewała Grecję i Cypr.

Przemawiając po spotkaniu w poniedziałek w Ankarze z libijskim premierem Abdulem Hamidem Dbeibah, który przebywał z pierwszą oficjalną wizytą w Ankarze, Erdogan zobowiązał się do wspierania jedności Libii, jej odbudowy i wojska.

Turcja wysłałaby również 150000 dawek szczepionki COVID-19, a także zarządzałaby szpitalem pandemicznym w Trypolisie, aby pomóc krajowi Afryki Północnej w walce z epidemią, powiedział Erdogan.

Tymczasowy rząd Libii, który przejął władzę w zeszłym miesiącu , ma zjednoczyć kraj, który przez prawie dekadę był rozdarty przez wojnę domową. Ma również na celu pokierowanie krajem do wyborów parlamentarnych 24 grudnia 2021 roku.

Turcja jest ściśle zaangażowana w Libii, wspierając uznany przez ONZ rząd porozumienia narodowego (GNA) z siedzibą w Trypolisie, który kontrolował zachód, przeciwko renegatowi dowódcy wojskowemu Khalifa Haftara Libijskiej Armii Narodowej (LNA) z siedzibą w Benghazi , który kontrolował wschód.

Turcja wysłała do Libii zapasy wojskowe i bojowników, pomagając przechylić równowagę sił na korzyść rządu Trypolisu.

Turcja podpisała również porozumienie z rządem w Trypolisie, w którym określono granice morskie między dwoma krajami basenu Morza Śródziemnego, wywołując protesty Grecji i Cypru. Oba kraje wypowiedziały porozumienie, mówiąc, że jest to poważne naruszenie prawa międzynarodowego, które lekceważy prawa innych krajów wschodniego basenu Morza Śródziemnego.

„Protokół ustaleń dotyczący jurysdykcji morskiej na Morzu Śródziemnym, który podpisaliśmy z naszym sąsiadem Libią, zapewnił interesy i przyszłość obu krajów” – powiedział w poniedziałek Erdogan.

Dbeibah, który próbował znaleźć równowagę między Turcją a Grecją po obawach Aten dotyczących umowy morskiej, powiedział również, że umowa służy zarówno Turcji, jak i Libii.

„W odniesieniu do umów podpisanych przez nasze kraje, zwłaszcza umowy morskiej, potwierdzamy, że są one ważne” – powiedział Dbeibah po rozmowach z Erdoganem.

Dodał jednak, że ważne jest rozpoczęcie dialogu uwzględniającego interesy wszystkich zaangażowanych stron.

Wcześniej Dbeibah powiedział, że jego rząd jest gotów powołać wspólny komitet libijsko-grecki, aby wznowić negocjacje w celu ustalenia granicy morskiej między dwoma krajami i wyznaczenia wyłącznej strefy ekonomicznej dla praw do odwiertów ropy i gazu.

W międzyczasie Grecja wezwała do anulowania porozumienia, ponieważ ponownie otworzyła swoją ambasadę w Libii po siedmiu latach w poniedziałek.

Grecki minister spraw zagranicznych Nikos Dendias spotkał się w Bengazi z alternatywnym premierem Libii Husseinem Atiyą Abdul Hafeez al-Qatrani i zwrócił uwagę, że libijski parlament nie ratyfikował porozumienia morskiego, które zdaniem Grecji nie ma mocy prawnej.

Pierwsza oficjalna wizyta

Erdogan i Dbeibah, którym towarzyszyła liczna delegacja, nadzorowali także podpisanie pięciu umów, w tym dotyczących budowy elektrowni w Libii.

Oba kraje zgodziły się również podjąć kroki w celu ułatwienia powrotu tureckich firm do ukończenia wstrzymanych projektów w bogatym w ropę kraju północnoafrykańskim, powiedział Erdogan.

„To pierwsze spotkanie tak zwanej Rady Współpracy Strategicznej Wysokiego Szczebla Turcja-Libia” – powiedział Resul Serdar z Al Jazeery, relacjonujący ze Stambułu.

„Rząd libijski liczy na wsparcie Turcji, a Ankara wkracza, aby stać się głównym graczem w odbudowie Libii” – powiedział.

Libia pogrążyła się w chaosie, kiedy powstanie wspierane przez NATO w 2011 r. Obaliło długoletniego dyktatora Muammara Kaddafiego, który został później zabity.

Rywalizujące administracje ze wschodu i zachodu były wspierane przez różne ugrupowania zbrojne i obce rządy.

https://www.aljazeera.com/

 

20+ memów - erdogan najlepsze śmieszne memy i demotywatory facebook -  erdogan

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: